>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory samorządowe 2018

B 434

boca-juniors

Użytkownik
W czym np. Plażynski wypada dużo gorzej niż Adamowicz czy Wałęsa?
Po pierwsze nie ma żadnej politycznej kariery, jest nikim w polityce w przeciwieństwie do pozostałych głównych kandydatów. Ma tylko nazwisko po ojcu i to cały jego kapitał na dziś. Po drugie Gdańsk od zawsze był bastionem PO i Kacperek jako pisior traci już na starcie mega do tych dwóch kandydatów Peło. Jedyny plus że oni będą sobie głosy odbierać a na niego pójdzie głosować cały żelazny elektorat PISu. No ale to tylko w 1 rundzie ewentualnie, w drugiej już to mu nic nie da o ile się w ogóle w niej znajdzie....
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Niby zgoda ale akurat twierdzę, że w samorzadzie &quot;brak politycznej kariery&quot; to może być większa zaletą niż wada. Samorząd powinien być wolny od gierek partyjnych, kolesiostwa itd.
Jeśli chodzi o Gdańsk jako bastion PO pełna zgoda natomiast uwazam, że przychodzi ten pierwszy raz zawsze i może się noga powinna. Jego szansa jest to, że w pierwszej rundzie Adamowicz z Wałęsa będą walczyli o tych samych wyborców więc jeśli już Płażyński wejdzie do drugiej rundy kosztem jednego z tych dwóch to będzie duuuzy sukces PiSu w Gdańsku.
Myślę, że dla PiSu każde zamieszanie w dużym mieście wyborach to już będzie sukces - oni celują bardziej w średnie i mniejsze miasta. Natomiast po cichu ciągle mam nadzieję, że Jaki &quot;urwie łeb&quot; Czaskoskiemu w Warszawie i jakimś cudem druga runda będzie dla Patryka !
Patryk musisz!
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Śpiewak under 5% 1,82
Super zaklad! Mozesz kolego podpowiedziec gdzie go znalazles? Jesli nie spadl to w piatek zagram za 1-2 tysiace.
Co do frekwencji... Tutaj zawsze jest zagadka, bo czy bedzie 47,5 czy 48,5 itp. to znaczy, ze na 100 osob pojdzie lub nie pojdzie jedna osoba, wiec troche taka loteria. Pogoda oczywiscie bedzie miala spory wplyw na to (prognozy sa bezdeszczowe, a ze zimno to w koncu jesien mamy), ale tez dzialania samorzodow do wyborcow. Np. moj dziadek (rocznik 1925 i to Styczen) w malym miasteczku na wybory prezydenckie/partyjne mogl pojdechac za free samochodzikiem do tego przeznaczonym. Na te wybory zostanie w domu, bo przystosowany samochod wozic bedzie tylko niepelnosprawnych na wozkach itd - taka uchwala, a dodatkowo jego punkt wyborczy jest na 1 pietrze ???? wiec i tak nie wejdzie, znaczy moze i wejdzie, ale trwaloby to xx czasu, a duma dziadka raczej nie pozwala na prosbe o pomoc. Wiec dziadek (chodzacy z laska 20 metrow przez 5 minut, ale chodzacy, bez wozka) po prostu sie na to nie zalapie i mimo checi zostanie w domu. Ile takich &quot;dziadkow&quot; bedzie? Jesli 1 na 100 wyborcow to juz jest 1 procent frekwencji mniej.
OK, teraz widze, ze totalbet. Pozdrawiam Bartez
P.S. Przejrzalem calego totalbeta i gdzie tam sa zaklady? Bo znalezc nie moge.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Boże, widzisz i nie grzmisz. Ja miałem się tu nie wypowiadać. Ale muszę...
Pisior, peowiec, platfus, złodziej...Czy Was już wszystkich powaliło? Czy jad już Wam mózgi zalał? Obrażacie i obrzucacie się błotem nawzajem i innych w okół, jednocześnie narzekając na klasę polityczną stając się tacy sami jak oni! Co się z Wami stało? Daliście się po prostu podzielić, jak Hutu i Tutsi. Wyzywacie zza ekranu monitora/telefonu kogoś kogo nawet nie znacie na forum (i jeżeli tutaj tak robicie to w każdej części internetu zapewne tak samo robicie jeśli chodzi o politykę). Opanujcie się. Wybory samorządowe to nie polityka i ideologia! Jeżeli ktoś tak myśli to jest w błędzie. Tu decyduje się o sprawach najprostszych, kanalizacje, mieszkania, drogi, szkoły, przedszkola etc. Tu nie ważny jest szyld, a człowiek. Dlatego proszę, zastanówcie się nad swoim zachowanie. A po drugie po prostu idźcie na wybory. ????
Z politologicznego punktu widzenia:
Śpiewak under 5% (mega typ! Totalbet) @1,83. Reprezentant ruchów miejskich, wynik zakręci się w okolicach ogólnopolskiego wyniku Razem, czyli zapewne koło 4%.
Marek Jakubiak &gt; Janusz Korwin Mikke @2,05 Totalbet Marek Jakubiak w sondażach zanotował średni wynik dokładnie 4,30 %, Korwin średnia w sondażach 2,5%. Nie wiem skąd faworyzowanie Korwina, który walczy bezpośrednio z kandydatem komitetu Kukiz15, co daje Jakubiakowi handicap pod postacią możliwości walki o poparcie rzędu 6-8% poparcia jakim cieszy się to ugrupowanie na poziomie krajowym i samej Warszawy.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
@3.75 a @3.3 po odliczeniu podatku w STS na Wassermann to przecież lokata dla mnie,więc zagrałem 2 kupony na ta Panią!!! A dlaczego? A dlatego że nie słucham agitacji i sondaży żadnych portali czy prasy a że jestem z samego Krakowa to rozmawiam z mieszkańcami i powiem tak że tego &quot;leśnego dziadka&quot;Majchra większość ludzi ma serdecznie dość a że zabetonował cały Kraków, że nie podjął żadnej walki ze smogiem,brak parkingów i dróg itd,a jeszcze dochodzi do tego jeszcze że prawdopodobnie zostanie zlikwidowane jego dziecko czyli &quot;ZIKiT&quot;gdzie akurat jego biura są ok.200 metrów od mojego bloku za afery!!! Ja wiem że ten komuch ma swój stałych wyborców ale czuję że nadszedł wreszcie jego kres i potrzeba jakąś nowa twarz na jego miejsce i dać jej szansę a tą osobą dla mnie i większości Krakowian jest Pani Małgorzata Wassermann i ten kurs który ofiaruję mi STS biorę z pocałowaniem ręki!!!!!!
 
P 0

polson1910

Użytkownik
Z moich zakładów postawiłem Jakubiak&gt;JKM, Jakubiak over 3% stawka 100% jeden i drugi. Pierwszego jestem pewny.
Nie zdążyłem zagrać Śpiewaka under 5% bo już zdjęty z oferty, a moim zdaniem to złoty strzał kto zdążył ;)
Podobnie jak kolega nie przegrałem jeszcze na polityce prócz jednego zakładu iż Kaczyński wygra w Wawie z Kopacz.
Myślę czy nie zagrać za grosze Rozenek&gt;Śpiewak @2.5, komuniści i innego rodzaju kolaboranci chodzą i głosują na swoich więc wszystko możliwe,
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ja jeszcze pokuszę się co do analizy w sprawie wygranych:
Warszawa, typujących Jakiego którego bardzo lubię i szanuję uprzedzam. W prezydenckich wyborach Komorowski wygrał tutaj w II turze 60 do 40 (zaokrągliłem), a w niektórych dzielnicach nawet 70 do 30%. Także mimo super kampanii, bardzo pozytywnej prowadzonej przez Ministra Jakiego uważałbym na stawianie grubego hajsu na Patryka.
Kraków -&gt; Małgorzata Wassermann @3,75 STS
Majchrowski z całym szacunkiem, ale już powinien pomału na emeryturę iść. Z większych miast, gdzie upatrywałbym zwycięstwa PiSu nad Koalicją Obywatelską widziałbym Kraków. Miasto od lat konserwatywne i inteligenckie, bliżej tutaj do zmiany niż w Warszawie, gdzie ten elektorat tzw swing, jest większy. Po pierwsze kobieta, po drugie wykształcona, nie kojarzona z awanturniczą częścią PiSu, kontra Majchrowski, znany wszystkim typowy krakus, włodarz, ale dużo osób już neguje prowadzenie przez Prezydenta polityki ciepłej wody w kranie, na zasadzie, jeżeli wszystko jest ok, to po co coś robić. Wszystko też zależy jak swoje głosy przekaże w II turze Gibała, który ma około 19/21% poparcia w najnowszych sondażach.
Cytując dalej za TT:
Preferencje Prezydenckie w Krakowie: @majchrowski2018 36,8% @wassermann_ma 32,8% @LukaszGibala 20,2%
Bydgoszcz -&gt; Tomasz Latos @6,50 STS
Dlaczego tak? Wg sondażu Marcina Palade rozkład głosów w I turze wygląda Bruski 32. Latos 25, Sypniewski 13,5, Mackiewicz 13, Skutecki 12.5
W II turze zdecydowanie Latos może czerpać z elektoratu Skuteckiego, który jest konserwatywny i Sypniewskiego, czyli elektorat konserwatywno liberalny i zarazem wkurzony na Bruskiego z powodu stagnacji panującej w Bydgoszczy. Elektorat, z którego może czerpać Bruski to głównie z SLD, poza tym ciężko. Dlatego kurs wart ryzyka.
 
A 0

allhernan

Użytkownik
Jeśli ktoś ma jeszcze możliwośc to kilka promocji w etoto:
Czy będzie II tura (Lublin) - NIE @1.74 Żuk i Tułajew to dwóch jedynych poważnych kandydatów. Żuk w sondażach zbiera po 60%.
Czy będzie II tura (Katowice) - NIE @6.5 - Jak wyżej - kontrkandydat Krupy jest tylko jeden - z KO (jest jeszcze kandydatka partii śląskiej i plankton, na czele ze Słomką).
Jeśli Krupa i Żuk nie wygrają w pierwszej turze to równie dobrze mogą w drugiej przegrać całe wybory.
Czy J.Kaczyński wejdzie do Rady Warszawy - TAK @2.1 - PO wygrała z Ochoty pięć mandatów poprzednio. Lokalnie znany prawnik Kaczyński startuje z miejsca trzeciego, więc wejdzie prawdopodobnie nawet przy znacznie gorszym wyniku KO. Część ludzi zagłosuje tez zapewne na niego z przekory - &quot;na Jarosława Kaczyńskiego, ale innego&quot;.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Totalbet po moim wpisie niestety zdjął zakłady z oferty, szkoda sam nie zdążyłem pograć, ale jak widać mam wpływ na potężnego buka ???? Dodatkowo nie można już łączyć zdarzeń w AKO :/
 
B 482

bmoran

Użytkownik
&quot;Jak twierdzi były prezenter pogody w TVP, aura raczej nie będzie zachęcała do pójścia na wybory w najbliższą niedzielę. W całym kraju będzie chłodno i deszczowo. Zdaniem politologa prof. Wawrzyńca Konarskiego, taka pogoda może nieznacznie sprzyjać Zjednoczonej Prawicy.&quot;
s90/cytujesz, to podaj skad
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
:cwl::cwl::cwl:
To apropo tych setek tysięcy protestujących.

Nie dramatyzowałbym jeśli chodzi o słaba pogodę i jej wpływu na frekwencję. Ciężko mi sobie wyobrazić sytuację &quot;eeee brzydka pogoda nie idę&quot;. Prędzej by to było jakby było ładnie ciepło ...wtedy ludzie na działkach, poza miastem etc. Nie mieli by w głowie glosowania...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
N 0

nani65

Użytkownik
W totolotku już tylko 1.55 na powyżej 47.5 lecą strasznie, czują co się święci myślę, że swoje dołoży też niedziela niehandlowa ludzie pójdą z nudów zamiast na zakupy, pogoda w miarę do tego dzięki 500+ zmotywował się elektorat który przeważnie od wyborów trzymał się z daleka
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Bydgoszcz -&gt; Tomasz Latos @6,50 STS
Dlaczego tak? Wg sondażu Marcina Palade rozkład głosów w I turze wygląda Bruski 32. Latos 25, Sypniewski 13,5, Mackiewicz 13, Skutecki 12.5
W II turze zdecydowanie Latos może czerpać z elektoratu Skuteckiego, który jest konserwatywny i Sypniewskiego, czyli elektorat konserwatywno liberalny i zarazem wkurzony na Bruskiego z powodu stagnacji panującej w Bydgoszczy. Elektorat, z którego może czerpać Bruski to głównie z SLD, poza tym ciężko. Dlatego kurs wart ryzyka.
Nie wiem skąd masz te dane ale Palade wcale nie pisał o taki małej różnicy między Bruskim a Latosem, ja mam 36.6 do 24.5 na korzyść Bruskiego, można być pewnym że 95% glosow Mackiewicz pójdzie na Bruskiego, czego nie można powiedzieć o głosach sypniewskiego i skuteckiego, pójdą w większości do Latosa wiadomo, ale max 75% według mnie. Trzeba spojrzeć że komorowski wygrał tutaj z dudą 60-40, a PO w 2015 nie dość że wygrało tutaj z Pisem 33-30, to SLD i Nowoczesna razem miały 19%, także w 2 turze mocny anty PiS przewiduje i Latos nie ma prawa 45% przekroczyć, ludzie głosują na Skuteckiego i Sypniewskiego, bo im Bruski nie pasuje, ale nie pasuje im też Latos, wiem bo mam wielu znajomych z bydgoszczy, a na drugą turę ich wyborcy albo nie pójdą, albo głosy się podzielą
 
N 0

nani65

Użytkownik
Nie sądzicie że głosy przeciw PiS pomiędzy Adamowiczem i Wałęsa podziela się tak że w 1 turze sensacyjne wygra kandydat PiSu? Czy Gdańsk tak bardzo anty? Myślę że tu można za drobne poszukać sensacji
 
Do góry Bottom