>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory USA - 2016

B 16

bartipsk

Użytkownik
O w mordę, ja pograłem na Hilary jak kurs wzrósł do 4. Symbolicznie za 50zł. Wyniki szczątkowe, więc byłem pewien że to się jeszcze odwróci. I szok już jest 9.00 na Hilary. Ja niedowierzałem, że ten seksistowski klaun może wygrać. Byłem pewien że wyborcy pokażą mu jego miejsce. Szok i niedowierzanie normalnie. Co się z tym krajem dzieje. No nic jak przegram, to szkoda mi będzie tylko Ameryki. Nie żałuję kasy postawionej na Clinton. Normalność na tym świecie chyba jest w odwrocie i defensywie...
Użyje Twojej retoryki, właśnie wyborcy, którym popmuje się za pomocą tv tony pierdół do głowy mają na tyle dość swoich poliykierów z D.C. że dają im pstryczka w nos wybierająć bądź co bądź NIE polityka owszem biznesmena kogoś kto nie ma doświadczenia ani umiejętności ale za to jest naturalny. W rządzeniu krajem najmniej ma się to czy facet myśli &quot;fajna dupa&quot; czy nie podejrzewam że minimum 80% facetów myśli tak samo nawet tych zamężnych kiedy widzi atrakcyjną kobietę i to nie jest kwestia wykluczająca od sprawowania władzy. Inaczej kiedy w Twoim kraju strzelają do Ciebie przybysze z innych krajów lub ich brązowi potomkowie a Twój polityk wmawia Ci że to był akt desperacji, problem psychiczny lub wszystko tylko nie atak terrorysty którego mądra władza nawet by nie wpuściła.
Owszem od 10 lat słyszę argumenty o tym że ktoś jest zbyt niski, za gruby, brzydki itp. i to rzekomo powinno wykluczać go z polityki. Natomiast Ci ładni podbierają Ci wolność, pieniążki i resztki honoru a Ty zaślepiony medialną papką jeszcze krzyczysz na tych brzydkich i seksistowskich chamów w myśl Tego ładnego polityka który kopie Cię w dupę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
waska 131

waska

Użytkownik
Dla osób, które grają Trumpa - FBI utrzymało wcześniejszą decyzję, że w mailach Hilary nie było nic co mogło by pozwolić postawić jej zarzuty. W ostatnim sondażu ma 4% przewagi.

No, ale co ja tam wiem w porównaniu z wielce szacownym Panem Maxem Kolonko, w którego taki użytkownik jak waśka tak wierzy, że pisze: Max mówi że wygra Trump więc jak dla mnie nie ma wątpliwości ... Bez komentarza. Trudno się dziwić kto rządzi w tym kraju skoro dzieci 18-28 lat tak były podatne na manipulację, która rzekomo sama miała walczyć z manipulacją ???? Pisałem zresztą rok temu o tym przy okazji wyborów. I jeśli znów dostanę ostrzeżenie od moderatora za to - to proszę spojrzeć na wpis użytkownika Viren na górze strony.
No i Pan Max Kolonko miał rację ... Pozdro kolego
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
I nie ktorym tutaj moze byc głupio bo jednak Max Kolonko miał racje. Trochę debilstwem jest dla mnie ignorowanie opinii człowieka który mieszka w Stanach i zajmuję sie tym tematem od samego początku zgłoszenia kandydatów do prezydentury.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Ja wierzyłem od początku (jako nieliczny) w zwycięstwo Donalda Trumpa (pomimo,że wszyscy dookoła pisali i mówili, że Clinton wygra na 100%). I jak kładłem się spać ok. 3.00 to dopiero rozpoczynał ,,samotny&quot; marsz o Biały Dom. Jedno jest pewne. Dzisiaj Świat zmienił się na zawsze. I mam nadzieje, że im teraz nie w głowach będą ustawy hazardowe, bo pod dużym znakiem zapytania stoi sojusz NATO i stacjonowanie wojsk USA w Polsce. Trump to jest finansista i miliarder. Tu będzie się liczyć chłodna kalkulacja tzn. interes , a nie jak dotąd przyjaźnie i sojusze. Jedno jest pewne: ,,będzie wesoło&quot;. I uważam, że nasza przyszłość (Polski)niestety rysuje się w czarnych barwach.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Gdybym miał stawiać takie wielkie kwoty na te wybory jakie tu deklarujecie to przynajmniej bym sprawdził 78 razy na co w ogóle stawiam i jak jest wybierany prezydent USA. I polecam to każdemu.

Jest wielką głupotą granie jakiegoś zakładu nie wiedząc jak on będzie rozliczany.
Wybory w USA tylko z pozoru są skomplikowane, w kazdym razie ogólnokrajowe sondaże nic wam nie powiedzą. Liczą się sondaże (i głosowanie) w poszczególnych stanach, a zwłaszcza w kilku kluczowych stanach (&quot;swing states&quot;, czyli &quot;stany obrotowe&quot;), gdzie tradycyjnie, od wielu dekad, różnice między obiema partiami są w granicach kilku procent, a przy tym mają dużo głosów elektorskich. Zwykle te stany to Floryda, Ohio, Północna Karolina, Michigan, Georgia, Iowa, Nevada. Oczywiście w różnych latach bywają różne stany kluczowe, ale zwykle w tej grupie trzeba ich szukać. I tylko tam jeżdżą kandydaci zabiegac o głosy, a nie do jakiegoś Teksasu, gdzie republikanie mają zaklepane głosy, czy Kalifornii i Nowego Jorku, gdzie znowu demokraci mają pewne głosy.

Jest chyba z tysiąc stronek (np ta http://www.electoral-vote.com/ albo ta http://www.realclearpolitics.com/epolls/2016/president/2016_elections_electoral_college_map.html) pokazujących niemal na żywo jak wyglądają sondaże i tak będzie do samych wyborów bo w USA nie ma takiego idiotyzmu jak cisza wyborcza. Wystarczy wejść na którąś z nich żeby wiedzieć, że Trump ma małe, żeby nie powiedzieć iluzoryczne, szanse na zebranie 270 głosów elektorskich a tyle trzeba zeby zostać prezydentem. Wg tej pierwszej strony Clinton ma 239 głosów ze stanów gdzie ma duże, albo bardzo dużą przewagę i tam się już nic nie zmieni, więc można jej juz przypisać te głosy. Z kolei Trump ma 161 głosów na mur beton i też nic się tam nie zmieni. Gra toczy się o te stany gdzie wynik nie jest jeszcze przesądzony. Clinton ma 70-80 głosów w stanach gdzie ma niewielką przewagę, w tym kluczowe Florydę (29), Michigan (16) i Płn Karolina (15). Jeśli weźmie tylko Florydę to już jest po ptakach, bo brakować jej będzie ledwie kilku głosów, a w zanadrzu ma przecież jeszcze 2 pozostałe plus jeszcze Nowy Meksyk czy Kolorado. Trump by musiał wygrać wszystkie swing states czyli nawet te gdzie ma stratę. Zadanie raczej niemożliwe, bo chyba jeszcze nikt nie zebrał wszystkich stanów obrotowych, może Roosevelt w czasach wojny, ale nie jestem pewien.

A w ogóle jeśli już koniecznie ma być Trump, to tylko Judd i tylko przy stole snookerowym. To tak na marginesie.
Taki byles &quot;madry&quot; i tak wszystko sprawdziles a nie wiedziales o tym ze te niby 239 glosow elektorskich to bylo Clinton przypisanie automatycznie z 2012 roku z glosow na Obame? Co nie znaczy ze Ci ludzie faktycznie glosowali na Clinton? Nie wypowiadaj sie wiecej w tematach w ktorych nie masz pojecia bo tylko ludzi dezorientujesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Polskie media okrutnie nas nastawiaja na Trumpa. Nie warto im w nic wierzyc, mowia to co chca powiedziec. Podaja nie pelne informacji co powoduje niecheć do trumpa. No cóż.
W 100% się zgadzam, jak byłem nastolatkiem to jeszcze śledziłem te newsy z WP czy innych telewizji, teraz w ogóle nie oglądam tego chłamu czy nie czytam tych pseudo portali.
Wczoraj chyba pierwszy czy drugi raz w tym roku wszedłem na główną stronę WP i czytam nagłówki mniej więcej w stylu: &quot;Czarny scenariusz dla Polski po wygranej Trumpa&quot;. Inny był na podobnym poziomie: &quot;Biali Amerykanie, Ewangelicy, mniej wykształceni głosują na Trumpa bo nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości, nowoczesność czyli Afroamerykanie, Latynosi, przedstawiciele tu skrócę DEWIACKIEJ IDEOLOGI (czyt. feministki, środowisko LGBT itd.) na Hillary&quot;. Ręce opadają, jak OBIEKTYWNE potrafią być polskojęzyczne media.
DO WSZYSTKICH OSÓB, PROSZĘ SWOJE POGLĄDY POLITYCZNE ZACHOWAĆ DLA SIEBIE, ALBO IŚĆ DO ODPOWIEDNIEGO WĄTKU - HYDEPARK. JEŻELI TAK DALEJ PÓJDZIE TO ZARAZ ZACZNIE SIĘ WIELKA &quot;GÓWNOBURZA&quot;.
Trump wygrał co mnie cieszy, wierzyłem w niego od grudnia gdzie założyłem ten temat. Jedynie mogę sobie pluć w brodę, że nie zagrałem po wyższym kursie. Puściłem 75 zł po kursie 3,25 w całorocznym (+ w Pinnacle nieco więcej już dawno ;)) - zakład już rozliczony.
Jestem niezwykle też zadowolony, że &quot;sondaże&quot; po raz kolejny zawiodły i utarły nosa wszystkim typującym na niski kurs. Przypomnę jeszcze raz:
- Bronek po 1,01-1,10 miał wygrać, 60% sondaże wskazywały na Commorę - wygrał Duda
- WB w referendum miała pozostać w UE, było inaczej
- Hillary miała zostać gospodarzem U.S.A. (czyt. Ju Es Ej), wygrał Trump

Wnioski wyciągnijcie sami ile warte są te sondaże...
Cieszy mnie też fakt, że Cejrowski, Kolonko, oraz inne niezależne osoby/blogi mówiły o wygraniu wyborów przez Donalda T..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie wierzę. ???? Byłem pewien że nie ma szans a tu jednak wygrał. ???? Tylko że tak naprawdę do końca nie jest jeszcze prezydentem, do grudnia jeszcze się może dużo zmienić, jakiś zamach na przykład jest możliwy.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Wnioski wyciągnijcie sami ile warte są te sondaże...
Warte są bardzo wiele , bo idealnie pokazywały tendencje , a to że ktoś ma problemy z ich interpretacją , to już inna sprawa.
Myślałem że to ja mam jakiś problem bo nie rozumiałem dlaczego wszyscy byli niemal przekonani że nie będzie Brexitu , czy tak jak teraz że Clinton wygra , a przecież to właśnie sondaże pokazywały że szanse są tylko ~50 % i tak było.
Moje typy opieram własnie na sondażach , i nie narzekam ;)
Cieszy mnie też fakt, że Cejrowski, Kolonko, oraz inne niezależne osoby/blogi mówiły o wygraniu wyborów przez Donalda T
Tak, tylko że oni zawsze mówili by tak samo, niezależnie od tego jakie rzeczywiste szanse mieli by &quot;ich&quot; kandydaci...
PS A moim zdaniem to Amerykanie wybierali między &quot;dżumą a cholerą&quot; ...
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
LIVE: Republikanie w New Hampshire @3.60 (Ónibet)
Republikanie w Arizonie @1.38
Demokraci w Pensylwanii @1.20

Nie ma sensu moim zdaniem pisać analizy. Wystarczy pośledzić różne strony konfliktu na fejsie i na twitterze ????

E: Oczywiście stawki bardzo lekkie, nie są to żadne PEWNIAKI. ;)

Edit 2: Wujek WilliamHill ma bardzo ciekawe kursy ???? Mianowicie gdy na DT teraz kursy w Óni poszły z 5.50 -&gt; 6.00, to u Brytoli spadły z 5.25 -&gt; 4.50. ;) Co do Karoliny Północnej w Óni kursy mniejsze na HC, na całorocznym jest po 1.83, a na Williamie mniejszy na Donka. ;)

Typy dla funu za kwotę, której nie jest nam żal:
Trump wygra wybory @6.00 (ónibet, 00:30)
McMullin wygra wybory w Utah @5.50 (ónibet, 00:30)


Edit 3: Strzelanina w pobliżu lokalu wyborczego w Azusie w Californii. Lokal został zamknięty. Co najmniej dwie osoby są ranne.

Edit 4: Trump +99.5 mandatów @1.65 (Bwin, 00:42)

Edit 5: Republikanie wygrają na Florydzie @3.25 (óni, 1:18)
Rozliczanko:

Republikanie w New Hampshire @3.60 (Ónibet) Tutaj raczej będzie plusik
Republikanie w Arizonie @1.38 Jak wyżej
Demokraci w Pensylwanii @1.20 ⛔
Trump wygra wybory @6.00 (ónibet, 00:30) ✅
McMullin wygra wybory w Utah @5.50 (ónibet, 00:30) ⛔
Trump +99.5 mandatów @1.65 (Bwin, 00:42) ✅
Republikanie wygrają na Florydzie @3.25 (óni, 1:18) ✅
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Nie ma co się oszukiwać masoneria już zadba o to żeby Clinton wygrała ;) Teraz stoi na tą lewaczkę 1,53 w pinnacle i trzeba grać ???? Wyniki pewnie będą wyrównane jak teraz wskazują sondaże ale pewnie tak jak w ostatnich dniach w Austrii przeważą jakieś głosy korespondencyjne, a w niektórych miastach frekwencja będzie wynosiła 147% ???? Lewica zawsze będzie wygrywać bo ma za sobą większość mediów, żydów, gejów, lesbijek, trans i masonów.

Jeszcze kilka miesięcy temu na Hilary stało 1,13, dzisiaj mamy 1,53, ja gram ;)
⛔ Jestem w szoku że Amerykanie wybrali kogoś spoza establishmentu politycznego. To dowodzi że dla tego kraju jak całego świata są jeszcze nadzieje. Szacun dla Trumpa. Wygrać z tym całym betonem, mediami a także z własną partią, trzeba mieć jaja. Człowiek sukcesu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Warte są bardzo wiele , bo idealnie pokazywały tendencje , a to że ktoś ma problemy z ich interpretacją , to już inna sprawa.
Moim zdaniem są nic niewarte bo ich zadaniem nie jest pokazywanie tendencji a tworzenie iluzji bezsensu głosowania na inną opcję.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Od samego startu tej kampanii grałem Trumpa najpierw jako kandydata republikanów na urząd a następnie na samego prezydenta. Finansowo wszystko się zgadza, pod tym względem fajny plus.
Ale muszę też przyznać, że sugerowałem się mocno opiniami Maxa Kolonki. W tych wyborach to on był zdecydowanie najlepszym typerem! Wtedy kiedy Trump zaczynał kampanię Max już widział w nim potencjał.
Poza tym tak po ludzku się cieszę, że nie wygrała kandydatka murzynów, latynosów i klanów politycznych.
Zatem MAX brawo, jesteś genialnym dziennikarzem!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +42
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Fajnie że Trump wygrał.
Jak to mówił Kolonko wczoraj.
Trump w Michigan mówił o finansach.
A w wiecu Clinton Lady Gaga mówiła o finansach.
To tylko obrazuje jak z człowieka robią wariata.
Cały czas trąbią Trump to odiota a tu jakieś celebryty świecą żeby wygrała kukła z psychodzelicznym uśmiechem.
Ja to tv już nie odpalam chyba że dla meczu tak to mam maxtv
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Taki byles &quot;madry&quot; i tak wszystko sprawdziles a nie wiedziales o tym ze te niby 239 glosow elektorskich to bylo Clinton przypisanie automatycznie z 2012 roku z glosow na Obame? Co nie znaczy ze Ci ludzie faktycznie glosowali na Clinton? Nie wypowiadaj sie wiecej w tematach w ktorych nie masz pojecia bo tylko ludzi dezorientujesz.
Zluzuj szelki, bo spina nikomu nie potrzebna. Ad rem: jakie głosy Obamy z 2012? Przecież te wszystkie prognozy opierały się na średniej sondaży, po 30-40 na każdy dystrykt w każdym stanie. Widać nawet w stanach sondażownie mają metodologię do dupy, bo NIKT nie przewidział, że tradycyjne niebieskie stany jak Wisconsin (10), Pensylwania (20) i Michigan (16) wygra Trump, nawet jego sztab tego się nie spodziewał, bo w ogóle w tych stanach nie prowadził kampanii. to są 46 głosy, teraz sobie je odejmij od wyniku Trumpa, dodaj do Clinton i zobacz co będziesz miał. I tutaj dzięki temu własnie Trump został prezydentem, a nie dzięki jakiejś Florydzie, bo tam od poczatku było wiadomo, że będzie rzut monetą i obie opcje były wkalkulowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Wszystkie te wybory jakich ostatnimi czasy dokonali ludzie czyli brexit , Tram prezydentem USA, pis u władzy Polsce, można odczytać jako krzyk &quot;zwykłych zjadaczy chleba&quot; nie podoba nam się to co robicie, bo ludziom żyje się grzej z roku na rok większość z nas pracuje coraz więcej i stać nas coraz mniej.

Czy to są dobre decyzje trudno powiedzieć Anglicy w pierwszych miesiącach stracili na brexicie chociaż by przez spadek wartości funta, ale moim zdaniem jest jeszcze za wcześniej aby oceniać czy to była dobra czy złą decyzja.
Pis jak dla mnie to totalna porażka dla Polski, a z drugiej strony PO też nie mogła zostać na kolejną kadencje u władzy jedyną alternatywą jest Kukiz i prawdopodobnie dam jemu kolejną szanse w następnych wyborach.

Co do zakładów bukmacherskich w polityce stawiałem na brexit, później na Trampa i idę dalej tą drogą w przyszłym roku mamy wybory prezydenckie we Francji i moim zdaniem trzeba stawiać na Le Pen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
egreg 942

egreg

Użytkownik
Te USA to wiocha jakaś , w Michigan to do tej pory głosy liczą i nie mogą się doliczyć, przez co do tej pory mój bet na Betfair wisi nie rozliczony. Śmiechu warte...
Można nawet do tej pory stawiać , kto wygra w tym stanie... chociaż niby podano że wygrał Trump ,
wiecie o co chodzi ?
 
Do góry Bottom