>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory:)

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
no bo sie wkurwiłem ! ????
Tak, gram freeroll bo niestety na razie nie mam pieniędzy aby wpłacić na pokera !
Ale to nie znaczy, ze musicie mnie obrazac, bo własnie to zrobiliscie. Ktos widział jak gram we freeroll i podobała mu się moja gra ? niech sie wpisze, jeśli nie to trudno i żaden + nie dojdzie ! PROSTE !

pozd(R)awiam
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
realax z tego co widze to tak jak pisałem 99% graczy z tego forum jedzie tylko na freerollach,nie widziałem jeszcze tu kogoś co podchodzi do tego poważnie siedzi w tym,gra według bankroll menagment,ale walic to wkońcu to forum bukmacherskie wiec gdzie jak nie tu maja sie rodzić fishe.Bez urazy dla wszystkich
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ale wiesz zagra sobie ktoś we freerollach wygra kilka $$ i przeznaczy to na jakiś inny turniej z wpisowym. No nie oszukujmy się tak to wygląda.Ja nie uważam,żeby to było złe.Jak dają kasę za darmo to dlaczego nie próbować szczęścia.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
no bo sie wkurwiłem ! ????
Tak, gram freeroll bo niestety na razie nie mam pieniędzy aby wpłacić na pokera !
Ale to nie znaczy, ze musicie mnie obrazac, bo własnie to zrobiliscie. Ktos widział jak gram we freeroll i podobała mu się moja gra ? niech sie wpisze, jeśli nie to trudno i żaden + nie dojdzie ! PROSTE !

pozd(R)awiam
ja tam nie mam nic do Ciebie ani do innych;) granie we free to nic zlego;) ale dobrze mowi Brigantos nie ma co sie oceniac tylko po freerollach, wedlug mnie turniej heads up czy to play money czy real money do 3 zwyciestw w meczu i wylonic tych lepszych ???? a Brigantos na pewno nie 99% tylko freerolle ????
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Tak słucham tej dyskusji i mnie kre zalewa.

Najpierw niech każdy się określi czy jest cash player czy jest graczem turniejowym bo to dwie różne sprawy i od tego powinnićie zacząć. Nie można tego łączyć bo nigdy daleko nie zajedziecie.

Cash player nigdy nie będzie grał super w turkach i na odwrót (oczywiście poj. wyjątki się zdarzają ale niezwykle rzadko) Typowy przykład który skojarzycie na 100% Phil Hellmuth - świetny gracz turniejowy, ale niestety gra do dupy cash games.
 
S 11

support75

Użytkownik
Pata11 - Plus

Plus przyznaje po obserwacji tylko i wylacznie screenow z rozdan, wynikow w turniejach. Z braku czasu nie siedze od paru dobrych miesiecy na turniejach, ani też na stolikach, wiec nie mam możliwości obserwacji Waszej gry w darmowych turiejach. Pata11 na pewno posiada duże umiejetności, ale chyba jeszcze więcej szczęscia. Oby go nie opuściło. Życze powodzenia. Pozdrawiam
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
po prostu rece opadaja jak slysze o propozycji rozgrywek miedzy forami. na i4poker team chalenge, czyli wlasnie taki turniej zglosily sie 3 osoby, liczac mnie;-)
 
G 3

grassssss

Użytkownik
po co sie kłócicie ja nie wiem wogółe jestem zaszokowany ze nie jestem tu wspomniany to cios w moje serce naprawde ,nie spodziewałem sie po was tego pod włąsnym nosem no hehe świruje jest tu duzo graczy nie będe wymieniał nicku tylko będe chciał ich ograc wiec ide grac
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
a ja tam nie lubie grać turniejów... nawet jesli wpłace jakąś kase na gre, albo wpadnie bonus to gram na stolikach i wypłacam po podwojeniu na przykład...
grałem pare turów z małymi bi, ale jakos mi nie przypadły do gustu... ????
 
Do góry Bottom