>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygraj Ligę Żużla

Status
Zamknięty.
A 0

anti

Użytkownik
ISKRA OSTRÓW
1. Tomasz Gollob Kapitan
2. Jason Crump
3. Piotr Protasiewicz
4. Rafał Dobrucki
5. Antonio Lindbaeck
6. Sławek Drabik
7. Jurica Pavlic


Rezerwa:
Emil Sajfutdinow, Scott Nicholls, Tomasz Piszcz, Daniel Davidsson, Billy Forsberg, Leon Madsen.
 
inter 5

inter

Użytkownik
Szybkie lacze
1. Tomek Gollob [K]
2. Emil Sajfutdinov
3. Piotr Protasiewicz
4. Renat Gafurov
5. Peter Karlsson
6. Ryan Sullivan
7. Grzegorz Zengota
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Też się chętnie włączam
TYLKORAKÓW
1. Leigh Adams
2. Grzegorz Walasek
3. Krzysztof Kasprzak
4. Magnus Zetterstrom
5. Chris Holder
6. Piotr Protasiewicz
7. Dariusz Rybakowski
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Koniec sezonu - 25msc - myślę że nie najgorzej :-D Nieskromnie tylko dodam że wygrałem klasyfikacje generalną LFB ???? :jezora:.
Tak na marginesie dodam że jestem pod wrażeniem finału i tego co zrobili zawodnicy Falubazu. W końcu anioły zostały rozdziewiczone we własnym domu ;)
pozdrawiam i do nowego sezonu ;]
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Wygraj Ekstraligę - zostań menadżerem i zgarnij 20 tys. zł!

Ile razy siedząc na trybunach krytykowałeś działaczy za przedsezonowe transfery? Ile razy wydawało Ci się, że trener podjął złą decyzję wystawiając w meczu tego, a nie innego żużlowca? Teraz masz okazję samemu o tym decydować, a dodatkowo możesz wygrać 20 tys. zł!

Od czwartej kolejki CenterNet Mobile Ekstraligi rusza konkurs &quot;Wygraj Ekstraligę&quot;, w której głównym zadaniem jest prowadzenie drużyny żużlowej, a pula
nagród wynosi 20 tys. zł z czego połowę zgarnie najlepszy menadżer!

Gra polega na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej drużyny, złożonej z zawodników Speedway Ekstraligi. Osiągnięcia uczestnika konkursu zależą od wyników, jakie uzyskają wybrani przez
niego zawodnicy w prawdziwych rozgrywkach. Na podstawie sumy zdobytych przez drużyny punktów tworzone będą różne klasyfikacje.

Aby rozpocząć grę
należy wejść na stronę
http://www.wygrajekstralige.pl i zarejestrować się podając adres e-mail, na który zostanie wysłany link weryfikacyjny. Po weryfikacji można już przystąpić do budowania zespołu. W grze możesz mieć nawet pięć różnych drużyn!

Zasady zabawy są bardzo proste. Z listy transferowej należy wybrać 10 zawodników (3 Grand Prix, 5 seniorów, 2 juniorów), pamiętając, żeby zmieścić się w KSM (67,2). Spośród zawodników zgłoszonych do składu podstawowego (wybieramy siedmiu - 2 GP, 4 seniorów, 1 juniora) musimy jednemu z nich powierzyć funkcję kapitana (zdobywa punkty podwójnie). Tyle trzeba zrobić do pierwszej kolejki konkursowej, de facto czwartej Speedway Ekstraligi. Jeśli po wspomnianej rundzie spotkań uznamy
, że któryś z zawodników nie spełnił naszych oczekiwań, możemy go sprzedać lub odesłać do rezerwy. Możesz również rozmawiać ze sponsorami, a także zwiększać KSM swojej drużyny, co daje większą możliwość budowania składu. Wielość opcji sprawia, że gra jest bardzo emocjonująca i wciągnie Cię bez reszty!

Przekonaj się sam - wejdź na http://www.wygrajekstralige.pl!
www.SportoweFakty.pl

Panowie ruszamy z grą w tym sezonie? ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
raczeq może wrzuć jakieś logo ;) będzie fajnie, mam nadzieję.

Przy okazji:
Nagrody w Ligach Prywatnych Dla pierwszych pięciu graczy oraz administratora najlepszej ligi prywatnej na zakończenie konkursu:

  • 1. miejsce - 200 zł

Zatem jest też jakiś motywator ????
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Też się wpisuje do ligi w ostatniej chwili ???? . Fajnie, że będzie można się po raz kolejny w managera pobawić. Powodzenia i miłej zabawy
Ps Ja ze swojej strony dodam, że postaram się powtórzyć wynik z poprzedniej edycji :razz:;)
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Spokojnie damy rade ???? Robię co mogę mam 3 teamy i prawie całe podium zajmuje :jezora: Cisnąć cisnąć panowie bo nie zamierzam zwalniać :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom