>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Wygralem w Milenium. Pomozcie

S 0

stawro

Użytkownik
Witam wszystkich na forum bukmacherskim. Jestem tu nowy ale bawie sie juz w bukmacherke bardzo dlugo. Szukam pomocy u was bo gracie i wiecie na pewno duzo , a może zdarzyło się komuś to co mi.
W niedziele wygrałem w punkcie milenium ponad 4300 zł. Świetnie prawda?
Był to tzw. kupon naziemny czyli w punkcie. Mam złota kartę milenium wiec kiedy wysyłałem kupony pierwsze co to dałem kartę także wszystko jest na moim koncie milenium. Niestety w poniedziałek ponieważ suma była za duża to punkt nie mógł mi wypłacić pieniędzy. Zdarzało się już tak więc ok. Dzisiaj dostałem wiadomość, że już są pieniądze ale kiedy zaczęłam szukać kuponu to nagle jak czarna amba wcięło go. Wiem zgubić 4000 tyś. zł. można mnie nazwać jak chcecie ale przecież nie o to chodzi. Zaczęłem szukać i pytać co robić. Znam zasady Milenium i wiem że jest podobnie jak w lotku i pewnie innych tego typu firmach że aby otrzymać wygraną z kuponu to trzeba posiadać ten kupon, a ja go nie mam. Ale tutaj jest inaczej. Jak już wspomniałem jestem zarejestrowanym graczem Milenium i posiadam konto więc kiedy się zalogowałem można zobaczyć moje ostatnie kupony i te wygrane i przegrane. I własnie tam po zalogowaniu nadal widnieje mój kupon , jego nr i wysokość wygranej. I dlatego ten papier kupon nie jest jedynym dowodem że to właśnie ja wygrałem . Jest to troche jak kupon internetowy. Po zalogowaniu firma Milenium ma moje dane wszystkie dane i na koncie jest wygrana, a jednak po wysłaniu zapytania dostałem odpowiedz ze pieniądze zostaną mi wypłacone tylko po przyniesieniu kuponu w wersji papierowej.
Pomóżcie co mam robić ? Czy ktoś już miał podobny wypadek?
Jak dla mnie to firma Milenium sama zastawiła na siebie pułapkę bo kupon jest widoczny w ich systemie i ja po zalogowaniu tez go widzę i dlatego nie wiem dlaczego firma tak mocno się upiera . Co zrobią z moimi pieniędzmi?
Jeszcze raz proszę o radę a może wiecie do kogo mam się udać
Pozdrawiam
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Według mnie nic tutaj nie wskórasz tym, że masz go w serwisie online. Skoro grałeś w punkcie, to musisz mieć ten papierek. Szukaj go lepiej, bo szkoda takiej kasy.. Ewentualnie możesz próbować postraszyć ich prawami konsumenta, że jednak to jest u Ciebie na koncie, i przecież możesz okazać np. dowód osobisty przy odbiorze gotówki. Poszperaj trochę w tych prawach, może coś znajdziesz, co uratuje Ci wygraną.. Tak czy inaczej chyba ciężko będziesz miał odzyskać coś takiego - niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 28

shalir

Użytkownik
Pisałeś do nich w tej sprawie? Może mają jakiś chat czy coś takiego.

PS. Na tym forum są od tego odpowiednie działy, więc nie śmieć tutaj, tylko tam napisz.
 
S 0

stawro

Użytkownik
Pisałem
Jestem tu nowy i nie wiem jeszcze jak poruszać się po tej stronie. Jaki dział się tym zajmuję
Z góry dziękuję
 
A 20

a-303

Użytkownik
4. Kupon
W zależności od sposobu zawarcia zakładu, tworzony jest kupon w jednej z poniższych form:
1) Kupon tradycyjny (papierowy) - jeśli zawierasz zakład w punkcie przyjmowania zakładów, po zatwierdzeniu typów i wpłaceniu stawki, pracownik punktu wydrukuje kupon, który jest jedynym dowodem zawarcia zakładu, na podstawie którego można odebrać wygraną.
Jeżeli kupon zostanie zniszczony lub poważnie uszkodzony w taki sposób, że nie będzie możliwa identyfikacja jego numeru - nie będzie można na jego podstawie wypłacić wygranej. Kupon jest ważny przez 30 dni od dnia rozliczenia kuponu (najczęściej jest to dzień zakończenia się najpóźniej odbywającego się zdarzenia) - po tym terminie bezpowrotnie traci się możliwość odebrania wygranej.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Będąc na głównej stronie wyszukaj (ctrl+f) &quot;Milenium&quot;.
A ja bym podszedł do tego z innej strony. Wpadłeś w panikę, a stary grunt zostawiłeś zaniedbany. O ile nie zapiłeś - co minimalizuje szansę na odnalezienie kuponu - to powinieneś poszukać go dokładnie raz jeszcze. Kieszenie w spodniach, których nie używasz, skrytki w samochodzie, sterty papierów na biurku. Przypomnij sobie co ostatnio z nim robiłeś, gdzie go widziałeś, a co Ty sam następnie robiłeś. Chyba, że w domu masz miliony kuponów, to zadanie może być utrudnione.
 
mr-p 476

mr-p

Użytkownik
a w angli gdy zgubisz kupon idziesz do punktu ...zglaszasz problem puyaja kiedy i o ktorej godzinie zawarles zaklad jakie mecze ...nie musisz znac wszystkich podpisujesz karteczke i kasa jest wyplacana ...5 min i po sprawie
niestety polska rzeczywistosc jest inna
 
S 0

stawro

Użytkownik
No właśnie ,a oni nawet tego nie muszą bo wszystko jest w systemie. Tak jak pisałem poprzez to że dałem swoją kartę przed wysłaniem kuponu to teraz oni wiedzą wszystko i mają wszystkie moje dane
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dzisiaj dostałem wiadomość, że już są pieniądze ale kiedy zaczęłam szukać kuponu to nagle jak czarna amba wcięło go. Wiem zgubić 4000 tyś. zł. można mnie nazwać jak chcecie ale przecież nie o to chodzi.
@stawro&gt;&gt; tak trochę obok Twojego głównego problemu, to zdecyduj się może i co do swojej płci, bo raz piszesz jako facet a raz jako kobieta.
Ponadto ta wygrana to 4300zł - a więc nie &quot;4000 tyś. zł&quot; :razz: jak z kilkoma błędami podajesz...
I wracając na grunt zagubionego kuponu: obserwuj do końca sytuację z nim, gdyż mógł zostać pozostawiony przez Ciebie w kolekturze przy 1. próbie zrealizowania wygranej - i ciekawe będzie czy ta wygrana zostanie odebrana, oczywiście nie przez Ciebie, bo na 100% nikt Tobie nie wypłaci jakiejkolwiek wygranej bez okazania jedynego honorowanego dowodu zawarcia zakładu, jakim jest kupon.
Zatem pomyśl o zrobieniu zastrzeżenia, które uniemożliwi &quot;szczęśliwemu znalazcy&quot; odebranie tej wygranej - jeśli to nie będziesz Ty, gdyby do czasu przeterminowania jednak się odnalazł.
 
H 902

hank

Użytkownik
W totku wielokrotnie rozliczalem kupony przez telefon, i nikt wielce nie naciskał że musi byc papierek, było raczej luźne &quot;przy okazji podrzuc&quot;.
W milenium oczywiście mogą do tematu podchodzić bardziej rygorystycznie, ale daje sobie głowę ściąć, że jak się papier nie znajdzie, to kupon zostanie wyplacony, oczywiście nie stawro.
Inny temat, to wysyłanie takich kuponów, już nawet nie mówię o ekstra podatku i bzdurach z formalnościami, ale przecież od lat wiadomo że w punkcie jest problem ze zrealizowaniem wiekszych wygranych, bo zazwyczaj nie mają kasy. Lepiej podzielić.
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Rozumiem że przy pierwszej wizycie dałes ten kupon kolektorce do zrealizowania ona go wzieła i zapomniała oddać?Tak myslę
 
jamajca1 75

jamajca1

Użytkownik
Jak to jakiś papeluchy ! Masz wpis w regulaminie za ma być kupon i koniec kropka. Innych praktyk nie ma a ten co pisze o jakimś graniu w fotki przez tel i kuponów przy okazji to co to ma znaczyć, że kolega czeka na kupon ? Co za bzdury wypisujecie !
Sprawa jest prosta, to że jest na Twoją kartę nie znaczy że kupon jest Twój, mogła zagrać go inna osoba, chyba logiczne a może na czacie razem poszukamy kupo u ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jamajca1&gt;&gt; @Hank prawdę napisał o nieoficjalnych praktykach rozliczania kuponów w Totolotku bez osobistego pobytu w kolekturze a jedynie przez telefon.
Gdy jesienią 2010 roku ostro tam grałem, to bardzo często mając wygrane kupony dzwoniłem do zaprzyjaźnionych kolektur i podawałem najpierw numer/numery swoich kuponów do ich wygenerowania i wprowadzenia do systemu a po wydrukowaniu kasowego dowodu wypłaty, grałem następnie za tę kwotę podając pracownikowi dane do kolejnych kuponów, które później odbierałem - lub też prosiłem tylko o wpłacenie tej kasy na moje konto gracza w ramach E-Promocji i sam w domu zawierałem zakłady w necie.
Tak więc było można i tak.. ????
 
Do góry Bottom