>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrywajaca progresja

O 98

ozon1

Użytkownik
Ostatnio zakupilem za konkretna sume progresje , poprostu majstersztyk wsrod progresji , przez pierwsze 2 dni ja obczajalem , poniewaz jest skomplikowana i przewraca troche na druga strone nasze pojecie o stawkowaniu , kiedy juz bylem pewien , ze rozumiem gralem za hajs w najuczciwszym moim zdaniem RNG , Betvoyager .
I tak bylem naiwny i wierzylem , ze wszystko bedzie ok , po ugraniu 18% bankrola calosciowego ,i pokonaniu naprawde wrednych sesji , z ktorymi progresja radzila sobie bez problemu, Betvoyager postanowil dosc tego, i zaczely sie rozlaczanie sesji . Nie bede tam gral dalej , poprostu nie ma sensu , uczciwe wmiare RNG Ladbroks lub Paddy , w Polsce sa zablokowane , a na Playtechu nie bede ryzykowal , bo tam przewaga kasyna dochodzi do 70%.
Teraz siedze z progresja i nie moge grac , to jest ironia losu.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ostatnio zakupilem za konkretna sume progresje , poprostu majstersztyk wsrod progresji , przez pierwsze 2 dni ja obczajalem , poniewaz jest skomplikowana i przewraca troche na druga strone nasze pojecie o stawkowaniu , kiedy juz bylem pewien , ze rozumiem gralem za hajs w najuczciwszym moim zdaniem RNG , Betvoyager .
I tak bylem naiwny i wierzylem , ze wszystko bedzie ok , po ugraniu 18% bankrola calosciowego ,i pokonaniu naprawde wrednych sesji , z ktorymi progresja radzila sobie bez problemu, Betvoyager postanowil dosc tego, i zaczely sie rozlaczanie sesji . Nie bede tam gral dalej , poprostu nie ma sensu , uczciwe wmiare RNG Ladbroks lub Paddy , w Polsce sa zablokowane , a na Playtechu nie bede ryzykowal , bo tam przewaga kasyna dochodzi do 70%.
Teraz siedze z progresja i nie moge grac , to jest ironia losu.

no dobra urzekła mnie twoja historia, więc co dalej? zapisać ciebie do programu : trudne sprawy czy rozmowy w toku?
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Moral jest z tego taki ,ze chocbys niewiem jak dobra strategie mial , kasyna internetowe niestety sa na to przygotowane i tak ci to upier..... , progresja ta nadaje sie tylko do kasyn internetowych. Jak to mowia - porzuccie nadzieje , na dobre strategie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ruletka net-ent nie nadaje się? Dostępna chyba wszędzie, w popularnych bukach/kasynach. Można grać na stawkach od 50gr.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Szkoda Waszej kasy na kasyna netowe, to jest złodziejstwo widoczne gołym okiem. Ja ostatnio gram małymi stawkami w BJ - po 3-5-15 zl, ale nie podwyzszam tak szybko ,tzn pare gier po 3zl, pare po 5 , pozniej 15. I jak nagram tak 20zl to zlecam wyplate na skrilla ( w 1xbet jest po paru minutach) , po paru takich manewrach i nagraniu z depozytu 500zł ok łącznie ok 100zł ( kilka wyplat po kilkanaście zł) zaczynają się robić jaja. Ostatnio liczyłem , na 30 gier po zleceniu wypłaty pierwsze rozdanie przegrałem 28 razy, 2 razy był remis. Później gra sie coraz gorzej, serie po kilkanaście przegranych z rzedu to norma, krupier ma BJ za BJ, ja nie dostaje wcale. Nawet jak zaczynam od 2zl-3zł i chce przeczekac to i tak nic nie daje , później robi sie 40 w plecy, ja daje po 20-30zł , na koncu 2-3 gry po 100zł i dowidzenia. Ewidentnie biorą gracza na tzw. wyje banie , niech mi ktoś powie ze mam pecha i takie cos sie trafia w kasynie naziemnym to go wyśmieje.
 
Do góry Bottom