>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wykluczenie na sts.pl a gra w punkcie

K 460

krzysiek113

Użytkownik
Mam aktywne samowykluczenie na sts.pl na 3 miesiące mimo to gram i wypłaty mniejsze niz 2280 zł. Normalnie są wypłacane. Chciałem teraz jednak puścić kupon, na którym do wygrania będzie 21 tysięcy. Czy mogą robić problem z wypłatą? Wiem, że przy kwotach powyżej 2280 wpisują dane z dowodu. Nie wykaże im wtedy mojego wykluczenia z sts.pl. pytałem na czacie i Pani nie wiedziała, ma wrócić z odpowiedzią. A może ktoś wie, bo miał taki sam przypadek.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Skąd pomysł z tym dowodem?
Jeszcze nigdy nic nie spisywali odemnie?!
przy takich wygranach oni płacą dochodowy podatek (oni, nie Ty...). Już był gdzieś taki temat... mam dobrą pamięć...


edit: ja to wszystko pamiętam, bo tak na prawdę Was śledzę wszystkich i gromadzę dane na Wasz temat aby Was wsadzić :sneaky: ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
Wydaje się brak podstaw prawnych, by ewentualnej wygranej w takim przypadku nie wypłacić. Wykluczenie blokuje Ci możliwość zawierania zakładów w danym okresie, ale jeśli taki zakład przyjmą (bo nie weryfikują tego w punktach) to nie możesz ponosić z tego konsekwencji. Analogicznie jakbyś wtapiał w punktach, gdzie nie weryfikują danych, a potem wyścielił im pozew, aby zwrócili stawki bo byłeś wykluczony, to takie coś też byłoby z punktu widzenia prawa absurdalne.
 
K 460

krzysiek113

Użytkownik
Mam wykluczenie aktywne i wypłacilem normalnie wygrana 4100 więc spoko mieliście rację można ogrywać buka 😅 ledwo uzbierali w punkcie xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +291
Do góry Bottom