>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyniki na żywo

theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Witam, czy zna ktoś stronę gdzie są wyświetlane statystki w trakcie trwania meczu ?
Chodzi mi np o piłkę nożną. Czyli np liczba celnych strzałów, rożnych podczas meczu ?
Coś takiego jak strony typu LiveSports.pl i zakładka Match centre, z tym ze na LiveSports.pl są tylko te najbardziej popularne mecze typu liga mistrzów, liga angielska. Mnie interesują te mniej znane ligi,a tego na LiveSports nie znajdę.
Czy ktoś posiada link do takiej strony? wiem że to na 100% istnieje.
 
C 54

contender

Użytkownik
Zna ktoś livescore&#39;a z archiwum wyników danego dnia? Bo np. livesports.pl ma archiwum tylko tygodniowe, żeby znaleźć wcześniejsze mecze trzeba wchodzić w podstrony. Chodzi mi o coś w rodzaju betexplorer czy 7msports gdzie kalendarz siega nawet kilku lat. Tylko nie ma tam tego czego szukam, czyli latwo dostepnego panelu meczu, gdzie sa ostatnie mecze druzyn, ostatnie mecze u siebie/na wyjezdzie na wzor livesports.pl) Potrzebne mi to, bo chcialbym np. zobaczyc kilkanascie meczow sprzed miesiaca i jak wygladaly serie przedmeczowe danych zespolow. Edi8, ktos?
edit: w sumie podana wyzej strona cos takiego oferuje, ale moze jest jeszcze lepsza z kursami itd
 
Do góry Bottom