>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata 10000zł, mogę mieć problemy?

maks 2

maks

Użytkownik
W związku z tymi wszystkimi zmianami, ustawa hazardowa itd. Mam pytanie, teoretycznie czy jeżeli wypłacam z pokerstars 10000 zł przez moneybookers na konto bankowe to mogę mieć jakieś problemy?
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Ile jeszcze razy trzeba powtarzac, nowa ustawa hazardowa, ktora wchodzi w zycie 1 stycznia 2010 roku nie dotyczy firm dzialajacych w Internecie z innych krajow, no moze poza tym, ze zostaje wprowadzony takze zakaz reklamy hazardu. Zatem bedzie po staremu, czyli gra w kasynie, poker i zaklady przez Internet, dalej sa nielegalne. Co do wyplaty, nie ma znaczenia jak wyplacasz srodki, kazde zarobione pieniadze powinienes opodatkowac. Jesli nie bedziesz w stanie wskazac Urzedowi Skarbowemu zrodla swoich dochodow, zostanie na Ciebie nalozony podatek 75% plus ewentualne grzywny, czyli po prostu w takiej sytuacji mozesz stracic wszystko a nawet wiecej.
 
W 0

wisniowa1987

Użytkownik
Ile jeszcze razy trzeba powtarzac, nowa ustawa hazardowa, ktora wchodzi w zycie 1 stycznia 2010 roku nie dotyczy firm dzialajacych w Internecie z innych krajow, no moze poza tym, ze zostaje wprowadzony takze zakaz reklamy hazardu. Zatem bedzie po staremu, czyli gra w kasynie, poker i zaklady przez Internet, dalej sa nielegalne. Co do wyplaty, nie ma znaczenia jak wyplacasz srodki, kazde zarobione pieniadze powinienes opodatkowac. Jesli nie bedziesz w stanie wskazac Urzedowi Skarbowemu zrodla swoich dochodow, zostanie na Ciebie nalozony podatek 75% plus ewentualne grzywny, czyli po prostu w takiej sytuacji mozesz stracic wszystko a nawet wiecej.
witam. kilka dni temu wygralam 25 000 zl w kasynie internetowym , za kilka dni powinnam miec je na koncie , to co ja w takim przypadku mam zrobic? prosze o pomoc bo widze ze cos na ten temat wiesz..????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
witam. kilka dni temu wygralam 25 000 zl w kasynie internetowym , za kilka dni powinnam miec je na koncie , to co ja w takim przypadku mam zrobic? prosze o pomoc bo widze ze cos na ten temat wiesz..????
Nie lepiej założyć konto na Neteller, zamówić karte, i odbierać po 1000E dziennie z bankomatu, w taki sposób nawet gdybyś wygrała 100k ojro, US byłby bezradny.:jezora:
 
L 0

lisek88

Użytkownik
Zależy co masz na myśli pisząc &quot;to&quot;. Hazard w internecie w Polsce jest nielegalny. Gra na np. Maltańskich serwisach nie może być zabroniona. Ale kiedy nie będziesz miał jak wykazać US swoich dochodów wtedy zapłacisz 75% tych dochodów (jak ktoś już napisał + ewentualne grzywny ale w to ja wątpię). Podobno są sposoby na obejście tego np. prostytucja (tylko o tym słyszałem nie jestem w stanie zapewnić 100% pewnej informacji) mówisz im że pracujesz jako prostytutka (bądź męska prostytutka) i np. brałeś 5000 tys zł od klienta. Mówisz ile miałeś klientów i sprawa załatwiona. Tylko wtedy trzeba wypłacić kasę za granicą przywieźć ją do kraju i wpłacić na konto wtedy wezwą na rozmowę a my mówimy to co pisałem do góry. Podobno istnieje jeszcze sposób ze zbieraniem runa leśnego i np. mówisz że sprzedawałeś jagody 1000 zł/kg podobno sprzedaż runa leśnego jest tak samo nieopodatkowana jak prostytucja a nikt tego przecież nie sprawdzi. Jak już pisałem nie jestem pewien tych informacji ale jeżeli ktoś jest zainteresowany radzę poszukać w internecie.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
zawsze przeciez mozna po trochu wypłacać i tak z bankomtau maks 2000zł mozna wypłacić jednego dnia, przynajmniej ja tak mam, nikt sie nie przyczepi
 
R 17

raul18

Użytkownik
Ile jeszcze razy trzeba powtarzac, nowa ustawa hazardowa, ktora wchodzi w zycie 1 stycznia 2010 roku nie dotyczy firm dzialajacych w Internecie z innych krajow, no moze poza tym, ze zostaje wprowadzony takze zakaz reklamy hazardu. Zatem bedzie po staremu, czyli gra w kasynie, poker i zaklady przez Internet, dalej sa nielegalne. Co do wyplaty, nie ma znaczenia jak wyplacasz srodki, kazde zarobione pieniadze powinienes opodatkowac. Jesli nie bedziesz w stanie wskazac Urzedowi Skarbowemu zrodla swoich dochodow, zostanie na Ciebie nalozony podatek 75% plus ewentualne grzywny, czyli po prostu w takiej sytuacji mozesz stracic wszystko a nawet wiecej.
Nic nie powinien.. jak jest naiwny i sie boi to moze oddac 75% urzadowi..ale to glupota, wyplac normlanie 10k na konto i nikt sie do tego nie przyczepi, ja juz wyplacalem ponad 10k na konto i nic sie nie stalo, urzad nie bedzie sie intersowal Twoimi pieniedzmi dopoki nie bedziesz wyplacal przynajmniej 10k ale w E..bo przy takiej sumie dopiero ma obowiazek!
pozdro
 
Do góry Bottom