>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata - Potrzebny dowód czy nie ?

daimler 14

daimler

Forum VIP
Witaj :wink:

Jesli wyplacasz na Moneybookers to nie .
Jesli Wypłacasz na konto bankowe to chyba chcą ,lecz nie jestem w 100% pewny , napisz do supportu ;-)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
w przypadku wypłat na konto różnie to bywa. Jednak konto użytkownika(dane konta w GB) muszą mieć takie same dane w banku (imię i nazwisko). Jak będziesz bardzo skubał GB to będą chcieli skaniku dowodu, ale jak będą to kwoty &lt;1000zł to 50% szans że będą chcieli, ja 1 wypłatę zrealizowałem bez weryfikacji konta i nic nie robili ????



/PS Daimler ale ta panienka w avatarze ma piękne i duuuże wiesz co ???? ???? ???? /
 
thomas707 0

thomas707

Użytkownik
ja wypłacałem już na moneybookers kwotę 400zł i na kontobankowe 250zł i w obu przypadkach nie chcieli dowodu.
Pzdr
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Teraz bukmacherzy ochłoneli z wysyłaniem prośby o Scan dowodu więc raczej nie powinno być problemów
 
M 0

mkiller

Użytkownik
wplacilem kase na GB przez moneybookers zagralem zaklad, dostalem zwro pierwszego zakladu, dokonalem wymaganego obrotu i chcialem wyplacic kaske.. jednak GB zablokowalo mi mozliowsc wyplaty bez uprzedniego wyslania skanow dokumentow.. wyslalem paszport, dostalem maila ze chca jeszcze skan drugiego dokumentu.. wyslalem im skan legitymacji to odpisali ze na podstawie wyslanego przez ze mnie dokumentu nie moga potwierdzic moich danych.. Wam tez stwarzali takie problemy??
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Nie ale ja gralem dobry czas temu w GB. Paszport i legitymacja szkolna nie są żadnymi &#39;dowodami&#39;. Takie dowody może wyrobić sobie również i osoba niepełnoletnia, więc musisz dostarczyć to, czego sobie życzą.
 
Do góry Bottom