>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z bet-at-home na mbank po zmianach

S 0

scig111

Użytkownik
Witam!
Mój pierwszy post na tym forum. Orientuje się ktoś ile na obecną chwilę czeka się na wypłaty z bet-at-home do mbanku (odkąd wysyłają z autrii)? Wiem, że było ale z deczka nieaktualne więc ponawiam.
Pozdrawiam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
mało kto tu chyba wypłaca bezpośrednio na konto z tego buka, a pewnie wysyłają tak samo, reszta zależy od tego w ile mbank takie przelewy księguje to raczej pytanie do ich supportu.
 
S 0

scig111

Użytkownik
No chyba faktycznie mało kto, ale może ktoś się znajdzie. Ja ta osobiście nie preferuję wypłat na portfele el. bo dla mnie to dalej taka wirualna waluta.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
No chyba faktycznie mało kto, ale może ktoś się znajdzie. Ja ta osobiście nie preferuję wypłat na portfele el. bo dla mnie to dalej taka wirualna waluta.
Moze i tak ale podchodzisz do bankomatu i z wirtualnej robi sie realna.....A tak na marginesie nie ma co ryzykowac UC itd zeby wyplacac bezposrednio na konto Bah bo w nazwie przelewu nie masz envoy tylko BAH.....
 
S 0

scig111

Użytkownik
Nie wiem jak to jest teraz po tych ich zmianach bo parę lat tam nie zaglądałem, wcześniej to o ile pamiętam mieli jakoś nazwę zakamuflowaną. No jak podchodzisz do bankomaty to tak tylko nigdy jakoś nie było okazji żeby się o tą ich kartę ubiegac (mówię o tych portfelach) a tak to kolejne weryfikacje itd. Jak dojdzie to powiem jak teraz się wpisują i ile to szło. Wogóle to kiedyś jak mieli polskie konto to było na momencie a teraz... Wg. mnie to wogóle zeszli na psy przez te parę lat niestety.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom