>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z bet365

magik90 3K

magik90

Użytkownik
Witam, ile idzie wam kaska z b365 na konto bankowe? i ile ze skrilla na konto ? Mi zwykle na następny dzień już jest na koncie a teraz czekam 3 dni i nic, dziwna sprawa bo wypłacałem setki razy i zawsze była na drugi dzień a regułki że od 3dni roboczych to bajeczki. Ktoś ostatnio wypłacał? (aliorbank)

później do usunięcia.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witaj, na Konto bankowe od 2 do 3 dni, natomiast na Skrilla przeważnie w 48h najczęściej jednak w 24h.
Weź pod uwagę że teraz jest Weekend więc banki tez niie pracują ????
 
C 0

caerus

Użytkownik
@Doberman Ryzyko nie jest aktualnie takie duże chyba, że wypłacasz kwoty powyżej 15k EUR lub równowartość. Dodatkowo w przypadku wypłat z bet365 na konto bankowe aktualnie korzystają z usług pośredników (Entropay lub Wordpay) więc nie ma tam informacji, że kasa przyszła od bukmachera, a tytuł przelewu to najczęściej numer.
Mimo wszystko korzystanie z konta Skrill to najbezpieczniejsza opcja. Owszem są groszowe opłaty jednak zdecydowanie warte komfortu psychicznego czyli anonimowość.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
czy jak wplacalem z p24 i teraz wplace ze skrilla to bede mogl wyplacic calosc na skrilla? Czy to bedze najszybsza forma wyplaty? Bo potrebuje zeby mi kasa doszla do jutro dzieki za pomoc
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
czy jak wplacalem z p24 i teraz wplace ze skrilla to bede mogl wyplacic calosc na skrilla? Czy to bedze najszybsza forma wyplaty? Bo potrebuje zeby mi kasa doszla do jutro dzieki za pomoc
Najczęściej jest tak, że przy dwóch depozytach różną metodą kwoty, które można wypłacić są proporcjonalne do wielkości tych depozytów. Więc jak np. wpłaciłeś 500zł Skrillem i 500zł P24, to teraz możesz wypłacić połowę jedną i połowę drugą metodą. Wydaje mi się jednak, że nie zawsze trzymają się dokładnie tej zasady i pewnie czasami przechodzi wypłacanie całej kwoty jednym ze sposobów, ale na to już raczej nie ma gwarancji.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Czy wyplata wiekszej kwoty bezposrednio na konto jest ryzykowne? Bo nie wiem czy kombinowac ze skrillem czy poprostu wyplacic
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Czy wyplata wiekszej kwoty bezposrednio na konto jest ryzykowne? Bo nie wiem czy kombinowac ze skrillem czy poprostu wyplacic
co to znaczy &quot;większej kwoty&quot;, ludzie kuhwa ogarnijcie się. Dla mnie &quot;większa&quot; kwota to 100 zł, dla kogoś innego 10.000 zł.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Biorąc pod uwagę że według polskiego prawa pieniądze te pochodzą z przestępstwa to wypłata jakiejkolwiek kwoty na konto jest ryzykowna.Oczywiście zaraz ktoś może Ci napisać że on już kilka lat wypłaca na konto i nic się nie dzieje ale w wątku o ustawie hazardowej wpisywały się osoby które się tłumaczyły się z wypłat rzędu kilkudziesięciu złotych. Każdy ma swój rozum(prawdopodobnie) i według niego postępuje.
 
rafauuu7 162

rafauuu7

Użytkownik
Takie pytanko, czy jest jakiś limit ilości wypłat na konto w ciągu miesiąca na całorocznym? :grin:
 
Do góry Bottom