>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata

A 0

adammtx

Użytkownik
Witam
Mam owe pytanie, powiedzmy wpłacam sobie 10 zł do nich, nastepnie stawam kupon za ta kase i wygrywam 50 zl, a minimalna wyplata jest od 80...
Więc zeby wyplacic to 40 zarobione to moge do tych 50 wygranych doplacic 30 zl i wyplacic znowu 80 ?
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Nie wiem jak jest obecnie w sportingbet, ale kiedys bylo tak ze kazda wplate, przed wyplata trzeba bylo chociaz raz obrocic.

Inaczej mowiac po doplacie, owe 30zl musialbys obrocic.

Ale nie wiem jak jest obecnie.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Już dawno przejrzałem na oczy i stwierdziłem, że bawienie się bukmacherką to tylko strata czasu i pieniędzy. Jednak dopiero teraz wziąłem się za wypłaty kasy na wszystkich moich kontach. Musze stwierdzić, że bukom ciężko to idzie... :] W sportingbet nie mogłem wypłacić wszystkiego bo nie można wypłacać groszy po przecinku. Co zrobić w takim razie żeby tych kilka groszy, które mi zostały nie wisiało w powietrzu? Z checią podaruję je nawet bukowi, martwi mnie tylko wizja że te pieniążki jakby wychodzą z obiegu. W ten sposób mogą sie nazbierać miliony jezeli kazdy zostawi po kilka groszy...
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Danni, próbowałeś użyć kropki zamiast przecinka w formularzu do wypłaty? Nie powinieneś mieć problemów. W przypadku dalszych kłopotów skontaktuj się z supportem w celu manualnego zlecenia wypłaty. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom