>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata

K 0

kolzi

Użytkownik
Mam na koncie w GB ponad 2000 zł. Chciałbym część pieniędzy wypłacić na Moneybookers, a część a kartę kredytową. Ile będą &quot;szły&quot; pięniądze na kartę, a ile na Moneyvookers? Jakie są opłaty? Potrzebny jest scan dowodu?
 
jarekk 0

jarekk

Użytkownik
Wypłata na kartę kredytową zajmuje ok. 2-5 dni natomiast do Moneybookers pieniądze trafiają natychmiast.

Tutaj masz tabelę opłat:
Tabela opłat przy wypłatach z konta w gamebookers:
- Pierwsza wypłata w każdym miesiącu kalendarzowym*: 1.00 EURO / 1.00 USD / 0.50 GBP (zależnie od waluty konta)
- Kolejne wypłaty w danym miesiącu kalendarzowym**: 5.00 EURO / 5.00 USD / 3.00 GBP
Z tego co wiem to na GB nie żądają przedstawienia dowodu osobistego przy wypłacie, ale mają pewien punkt w regulaminie, który im tego nie zakazuje:

3.3. W celu potwierdzenia tożsamości klienta, Gamebookers zastrzega sobie prawo do zażądania od klienta dostarczenia dokumentów potwierdzających jego tożsamość (kopia paszportu, dowodu osobistego lub/i użytych kart płatniczych) oraz adres zamieszkania (aktualny rachunek za usługi typu prąd/gaz/telefon, bądź wyciąg bankowy). Niedostarczenie stosownych dokumentów może spowodować zawieszenie konta do czasu ich dostarczenia.
Według mnie nie powinieneś mieć żadnych kłopotów z wypłatą. Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ja mam jeszcze pytanie: jaki jest dolny limit wypłaty na konto bankowe w GB??? ????
Wypłata na konto bankowe w Gamebookers? Chyba źle sformułowałeś pytanie...

Minimalna wypłata z Gamebookers to 20zł, a wpłata 7,74zł
 
Do góry Bottom