>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata bezpośrednio na konto bankowe, bez żadnych moneybookerow, skrillow.

viss 2

viss

Użytkownik
Witam.

Zleciłem wykonanie wypłaty na normalne konto bankowe moje polskie, nie żadne skrille moneybokkery czy innego tego typu blabla banki.

Czy BWIN wysyła e-mail że wysłali pieniążki i przelew już idzie ?

Czy po prostu cisza, i nagle pieniadze pojawia mi się na koncie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wysyłają. Chociaż ostatnio u mnie z opóźnieniem. Tzn pieniądze już miałem na koncie bankowym, a oni dopiero wysłali e-mail że wypłata zrealizowana. Generalnie jak dzisiaj zleciłeś wypłatę to jutro lub pojutrze powinieneś mieć na koncie bankowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
viss 2

viss

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź.
Pluuuuuuusik ✅

A taka sytuacja ?

Wysłanie uploadu dowodu - &gt; Zrealizowanie przelewu - &gt; Zaakceptowanie dowodu tożsamości -&gt; ????????
 
viss 2

viss

Użytkownik
Dowód zaakceptowany mam.
Uprzejmie informujemy, iż kopia dowodu tożsamości została przypisana do konta bwin. Przy wypłacie nie będzie potrzeby jej ponownego wysyłania.
Dziękujemy za współpracę!
Więc co dalej ?
Kiedy mogę się spodziewać wpłaty ?
 
T 4

tomeklpu

Użytkownik
Tez chyba ma znaczenie czy zleciłeś wypłatę na kartę VISA

czy wybrałeś Przelew bankowy

Miałem od gry trochę przerwy, ale z tego co pamiętam jak kiedyś wypłacałem na kartę, szło do 7 dni. A jeśli wybrałem &quot;Przelew na rachunek&quot; było jakoś szybciej.
Wczoraj też zleciłem wypłatę za pomocą przelewu na rachunek, zobaczymy jak będzie wyglądać. Zwłaszcza że skany dowodu poszły parę lat temu, i natychmiast powinni przystąpić do wypłaty.
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
Chcę sobie wypłacić z bwina kaskę na konto w bzwbk,jednak jakoś nie mogę znaleźć numeru IBAN,ten co znalazłem wyskakuje mi ze jest nie aktualne.
Jeszcze jak by ktoś podpowiedział co mam wpisać w adresie banku.
Adres głównej siedziby czy oddziału w którym założyłem konto? Trochę to dziwne bo nie mogę wpisać polskich znaków ,a w adresie jednym i drugim są polskie znaki
Pozdrawiam
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Chcę sobie wypłacić z bwina kaskę na konto w bzwbk,jednak jakoś nie mogę znaleźć numeru IBAN,ten co znalazłem wyskakuje mi ze jest nie aktualne.
IBAN to pelen nr rachunku + PL z przodu
Jeszcze jak by ktoś podpowiedział co mam wpisać w adresie banku. Adres głównej siedziby czy oddziału w którym założyłem konto? Trochę to dziwne bo nie mogę wpisać polskich znaków ,a w adresie jednym i drugim są polskie znaki
wpisz taki jaki bank ma na glownej stronie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mam pytanie czy jak wpłacałem pieniądze przez MB mogę teraz na bwinie wypłacić pieniądze bezpośrednio na konto bankowe ?
Mozesz pod warunkiem ze je obrociles ale tak bylo do tej pory ale teraz zmienil sie system platnosci i wyplata przelewem bankowym kosztuje 30,01zl....I moze dojsc przewalutowanie czego nie wiemy......
 
Do góry Bottom