>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyplata na mypaysafecard

rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Witam, można w bet365 wypłacać pieniadze na konto my pasafecard? zeby np. pozniej za 20 zl przelac srodki na konto bankowe?
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Wypłacać można i wypłata jest tak samo szybko jak na skrillu, ale z mypaysafecard nie da się wypłacać na konto bankowe.
Nie ma żadnego kodu. Pieniądze są przesyłane na MPSC jak zwykły przelew
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Dodam ze jedyna alternatywa to wplacic na bah/sportingbet/unibet ale w tych dwoch biora prowizje albo za wyplate albo za wplate przez psc i na skrill....O ile obrocisz...Ew.mozesz wplacic na sam skrill ale prowizje jaka biora to chyba ok 7%!
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Najwidoczniej się zmieniło.Wypłacałem tak tylko raz i to dość dawno(przynajmniej dwa lata jak nie więcej).
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Wypłacać można i wypłata jest tak samo szybko jak na skrillu, ale z mypaysafecard nie da się wypłacać na konto bankowe.
Nie ma żadnego kodu. Pieniądze są przesyłane na MPSC jak zwykły przelew
Da się ???? tylko za jednorazowy przelew trzeba zapłacić 20 zł
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Z paysafecard? Bo nie wiem czy to pytanie do mnie, jeśli tak to prosze tutaj cytat z oficjalnej strony paysafecard:
Jak mogę dokonać wypłaty pozostałych środków z mojego konta my paysafecard?
W każdej chwili możliwe jest dokonanie przelewu środków my paysafecard na konto bankowe użytkownika. W takim przypadku prosimy o przesłanie informacji na podany adres email [email protected] :
dane konta bankowego (nr banku, nr konta, nazwa banku, nazwisko właściciela konta, numer IBAN i BIC)
pełne imię i nazwisko
kopię dokumentu tożsamości ze zdjęciem (np. paszportu, prawa jazdy lub dowodu osobistego, przednia i tylna strona)
Prosimy zwrócić uwagę, aby przesłane dokumenty były czytelne, a ich rozmiar nie przekraczał 5 MB.
Na jeden przelew przypadają koszty 20 PLN, które zostają bezpośrednio odliczone od przekazywanej kwoty.
Natychmiast po otrzymaniu ww. informacji, zlecimy przelew, który zostanie wykonany w przeciągu dwóch tygodni.
 
Do góry Bottom