>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WYPŁATA PRZEZ TRUSTLY

D 0

dickmarcinko

Użytkownik
Witam.
Ile czasu zajmują Wam obecnie wypłaty przez TRUSTLY?
Zleciłem wypłate w środę po 23. W czwartek ściągnęło z konta, ale przelewu nie ma... Chyba na prawdę nasz kraj wziął się ze buki i jest lipa straszna. Obawiam się, że kase mi zablokują na 72h i dostane wezwanie... A kwota śmieszna, bo na 700 zł.
 
A 205

amindada

Użytkownik
trustly troche wolniej ostatnio chodzi, ja mialem pare wyplat z 1xbet to tydzien temu szly praktycznie w nastepnej sesji elixir i na koncie były w ten sam dzień, lub na drugi rano. W tym tygodniu czekałem z 2-3 dni więc nie ma powodów do paniki
 
D 0

dickmarcinko

Użytkownik
No troszkę zacząłem panikować, bo jak robiłem przelewy przez Trustly to miałem już na drugi dzień. A tu pierwszy raz coś takiego. Mam nadzieję, że w poniedziałek już dojdą.
 
D 0

dickmarcinko

Użytkownik
w dupie mam sts&#39;y i inne tego typu gunwa, gdzie serwisy się wieszają co chwila, jest dublowanie kuponów. To wszystko jest ich wina, bo chcą zrobić sobie monopol. ING.
 
D 0

dickmarcinko

Użytkownik
No jakaś masakra. A czy może jest ktoś, kto wypłacił przez trustly z BAH i mu kasa normalnie doszła? Bo nie chce się wierzyć... Bo gdyby zablokowali wszystkim to byłaby wieksza afera na forum, a jest praktycznie cisza.
 
H 0

hydroas

Użytkownik
Ale rozumiem, że było to przed tymi wszystkim obecnymi problemami?
Ja ostatnią wypłate zrobiłem początkiem lipca i też mi doszła na drugi dzień.
W zeszłym tygodniu w poniedziałek zleciłem wypłatę i we wtorek po południu miałem na koncie - konto mam w ing.
 
D 0

dickmarcinko

Użytkownik
Czyli problemy zaczęły się wtorku. Może jakieś problemy techniczne mają? Pisałem do BAH w piątek, to mi odpisali, że spokojnie, bo przelew trwa do 3 dni roboczych, które wczoraj minęły... Napisałem wczoraj wieczorem raz jeszcze i czekam na odpowiedź.
 
D 0

dickmarcinko

Użytkownik
Dostałem taką odpowiedź od BAH &quot;Witaj Marcinie,
Dziękujemy za kontakt.
Kontaktowaliśmy się z serwisem Trustly w tej sprawie. Wypłaty zlecone w dniach 1-3.08 są księgowane z opóźnieniem ze względu na kwestie techniczne. Środki powinny znaleźć się na Pana koncie w dniu dzisiejszym lub jeszcze w tym tygodniu. Prosimy o cierpliwość.&quot;
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wiem, że to temat nie do końca o tym, ale pozwolę sobie o coś zapytać, może ktoś jest zorientowany. Chciałem sobie założyć nowe konto w banku do dodatkowych zleceń, ale przy okazji posłużyłoby mi do wpłat przez trustly. Zaskoczyło mnie to, że wiele banków ma okrutne opłaty za przeróżne rzeczy, nie tylko kartę czy prowadzenie konta. Pytanie więc brzmi: czy korzystacie z kont, gdzie mimo nieregularnych wpłat i braku płatności kartą opłaty są na ludzkim poziomie? Jeśli tak, to w jakim banku?
 
Do góry Bottom