>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WYPŁATA PRZEZ TRUSTLY

M 78

michal89216

Użytkownik
Wiem, że to temat nie do końca o tym, ale pozwolę sobie o coś zapytać, może ktoś jest zorientowany. Chciałem sobie założyć nowe konto w banku do dodatkowych zleceń, ale przy okazji posłużyłoby mi do wpłat przez trustly. Zaskoczyło mnie to, że wiele banków ma okrutne opłaty za przeróżne rzeczy, nie tylko kartę czy prowadzenie konta. Pytanie więc brzmi: czy korzystacie z kont, gdzie mimo nieregularnych wpłat i braku płatności kartą opłaty są na ludzkim poziomie? Jeśli tak, to w jakim banku?
Alior, Idea, Nest - bez opłat za prowadzenie konta. W dwóch ostatnich opłaty za kartę chyba też brak (w Neście na pewno).
 
S 0

smarek1995

Użytkownik
Witam
Dostałem jakiś bonus od Bah-u i wygrałem od nich 100 zł. Nie ma opcji Skrill jest tylko Trustly. Podałem numer konta bankowego i zleciłem wypłatę. Mój bank to ING, czy to co zrobiłem jest bezpieczne, dodam, że miałem chwilową przerwę i jestem laikiem w tym temacie.
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
Panowie o co chodzi z tym Trustly , przy próbie wpłaty pokazuje się 20 okienek , wpisuje hasło do banku ale jest chyba za krótkie bo jest napisane prosze uzupełnić pozostałe pola lecz ja nie mam takiego długiego hasła
 
K 0

krzychux4x

Użytkownik
Czy wyplata przez Trustly na konto z ktorego mozna wplacic natychmiastowo (Raiffeisen, Alior itp) rowniez odbywa sie natychmiastowo po zaakceptowaniu?
 
D 0

dickmarcinko

Użytkownik
Nie. Zazwyczaj jest tak, że jeśli zlecisz wypłatę przed godziną 24, to ściągną Ci kase z konta na BAHu rano i tego samego dnia powinna być na koncie. Generalnie robisz wypłatę we wtorek, powinna być na środę. POWINNA, ale nie koniecznie. Ostatnio jak widać, musieliśmy czekać tydzień.
 
L 0

ludzik23

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie. Skoro skrill i ecopeyza nie działa zostaje trustly . Nie macie obaw że robiąc przelew przez trustly na konto bankowe skarbowka się do was doczepi?
 
L 0

ludzik23

Użytkownik
Nigdy jeszcze w ten sposób nie robiłem przelewu stamtąd. możecie mi powiedzieć czy wtedy też widnieje że przelew przyszedł z malediw ?
 
Do góry Bottom