>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WYPŁATA PRZEZ TRUSTLY

dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Z drobnymi kwotami nie powinno być problemu,chyba,że w grę wchodzą pięciocyfrowe.Byłem kiedyś świadkiem w sprawie mojego szwagra (nic związanego z bukmacherką) i prześwietlali mi konto,na którym miałem trochę drobnych przelewów po kilka stów na kartę oraz bezpośrednio z buka ( wtedy jeszcze byłem głupi i nie korzystałem z portfeli elektronicznych) i nic,nie zainteresowali się.Fakt,że było to przed tą nieszczęsną ustawą.
 
G 0

grizulah

Użytkownik
Mam pytanie od wczoraj chce wypłacić 600 zl przez trustly do BZWBK z 1xbet na chwilę ściąga pieniądze ale po paru godzinach pojawiają się ponownie i przychodzi powiadomienie &quot;Denied by operator. (timeout session)&quot; ktoś wie o co chodzi jest to jakiś większy problem czy po prostu w weekendy nie przechodzą transakcje
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Widzę że w Unibecie mam możliwość korzystania z ecopayz.Wplacam tam hajsik potem przelewam do unibet,gdy chce coś wypłacić przelewam na konto w tym Eco i potem stamtąd na Swoje konto bankowe Tak??
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Bet at home dopisało mi dziś cztery razy kwotę w ramach programu loyality. Zlecilem tą wypłatę na Trustly. Teraz się zorientowali, że popełnili błąd, ale pieniądze zeszły mi z konta bah, a obecnie mam kwotę na minusie. Jak myślicie czy mają możliwość anulowania mi wypłaty, którą teraz już tylko Trustly się zajmuje? Mam numer zlecenia Trustly, numer referencyjny. BardZiej tu mam na myśli pytanie jakie mozliwosci ma bah, chociaż z drugiej strony jeżeli oni popełniają błędy na tablicy wyników piszą, aby tym się nie sugerować, że jest to tylko tablica, mogą zdarzac się błędy
 
M 0

mati992

Użytkownik
Bet at home dopisało mi dziś cztery razy kwotę w ramach programu loyality. Zlecilem tą wypłatę na Trustly. Teraz się zorientowali, że popełnili błąd, ale pieniądze zeszły mi z konta bah, a obecnie mam kwotę na minusie. Jak myślicie czy mają możliwość anulowania mi wypłaty, którą teraz już tylko Trustly się zajmuje? Mam numer zlecenia Trustly, numer referencyjny. BardZiej tu mam na myśli pytanie jakie mozliwosci ma bah, chociaż z drugiej strony jeżeli oni popełniają błędy na tablicy wyników piszą, aby tym się nie sugerować, że jest to tylko tablica, mogą zdarzac się błędy
Krzysiu , działa ci strona bet-at-home , jeśli tak to pod jakim adresem ???
 
Do góry Bottom