>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata większej kwoty po zamknięciu kont.

D 0

dunaj_awp01101

Użytkownik
Witam mam problem i potrzebuje porady kogoś doświadczonego. To mój pierwszy post tutaj,chociaż bywam tu często czytający rożne posty. Czy szukając odpowiedzi na jakiś problem i przeważnie znajdując ja tu. Ale tym razem nie znalazłem. Wiec może ktoś pomoże. Wiec konkretnie. Jak bet365 ogłosiło oficjalnie ze odchodzi z Polski. Miałem sporo kuponów długoterminowych aktywnych niektóre były zawieszone a niektóre mogłem zamknąć. I zastanawiałem się czy zamknąć i uratować to co mogę .Czy jest inna możliwość. I zadzwoniłem do bet i powiedziano mi ze kupony będą rozliczone jak zakończą się powodzeniem nawet po 1 kwietnia. Wiec stwierdziłem ze zostawię je chociaż spore stawki w tych kuponach to wygrane jeszcze większe. A tym bardziej ze zdarzenia szły w bardzo dobrą stronę. I potrzebuje porady jak można najlepiej wypłacić kasę do polski żeby było najbezpieczniej i dyskretnie ?? Bo wiadomo jak bym miał dostep do konta w bet to bym sobie to rozbił na drobne transakcje itd. A wątpię żeby ludziom z bet chciało się w to bawić. A przelew bankowy o wartości np 88k czy nawet 55k jest samobójstwem. Nawet jak by się miało na wariat zlecić wypłatę i jak dojdzie przelew wypłacić kasę i zakopać i czekać na wezwanie. Wątpię ze wgl bym ją zobaczył bo pewnie konto zawieszone od razu. I nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem. Najlepiej bym chciał moc odebrać kasę osobiście w Angli,Gibraltarze czy Malcie bez znaczenia gdzie. Tylko czy jest wgl taka możliwość ?? A może ktos z osób grający za duże stawki doradzi jakie zna sprawdzone sposoby na takie transakcje ?? Bo np Skrill nie potrafię zaufać jak chodzi o takie spore transakcje. Tym bardziej ze bym dopiero tam musiał założyć kont. A depozyty robiłem z konta przez blik więc nie wiadomo czy bet by zaakceptowało zmianę wypłaty.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Jeśli masz wszystko na siebie jak trzeba to wypłać na Skrilla i zamów sobie kartę Skrilla i później nią regularnie płać albo wypłacaj. Jeśli nie możesz i musi być wypłata na konto, niech wyjdzie poniżej 40k (10k Euro), przelewy z bet365 przychodzą od pośrednika i tu chodzi o to żeby tylko skarbówka się nie doczepiła (nadzór finansowy) bo nikt Ci nie udowodni pochodzenia tych środków (przynajmniej w to nie wierzę bo &quot;zielony&quot; to nie kapuś jak swego czasu najprawdopodobniej bet-at-home). Przelewy ze Skrilla na konto już bym prędzej uważał, bo pochodzenie da się zidentyfikować i udowodnić.
 
D 0

dunaj_awp01101

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. A wiesz jak najlepiej się wytłumaczyć lub iść w zawarte. Jak ktoś zechce zapytać skąd i za co ten przelew? A i może ktoś wie czy jest możliwość żeby odebrać osobiście?
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. A wiesz jak najlepiej się wytłumaczyć lub iść w zawarte. Jak ktoś zechce zapytać skąd i za co ten przelew? A i może ktoś wie czy jest możliwość żeby odebrać osobiście?
Zależy kto pyta i po co pyta. Oficjalnie, póki cię prokuratura nie zapyta, nic nikomu nie musisz odpowiadać. Możesz przecież nie pamiętać...
 
Do góry Bottom