>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyplata z bwin na konto z innymi danymi, POMOCY!!

Q 0

qbaboss

Użytkownik
Witam! pare lat temu zalozylem sobie konto na dane mojej mamy z racji tej ze jeszcze bylem niepelnoletni. Przelewalem pieniadze z karty ktora nalezala do mnie i bylo ok. Teraz mam komunikat, ze nie moge wyplacic pieniedzy na moje dane.... a dokladnie na karte elektroniczna VISA poniewaz roznia sie z danymi na BWIN... Moja mama nie posiada karty platniczej i teraz tkwi problem jak moge przelac te pieniadze? uzbieralem spora sume... ktos cos moze wie jak to obejsc i jak wyplacic ta kase? z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
gg5933666
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
nie trzeba było grać za małolata albo jak już to pomyśleć i obejść to w odpowiedni sposób. bukmacherka jest dla pełnoletnich i myślących.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam! pare lat temu zalozylem sobie konto na dane mojej mamy z racji tej ze jeszcze bylem niepelnoletni. Przelewalem pieniadze z karty ktora nalezala do mnie i bylo ok. Teraz mam komunikat, ze nie moge wyplacic pieniedzy na moje dane.... a dokladnie na karte elektroniczna VISA poniewaz roznia sie z danymi na BWIN... Moja mama nie posiada karty platniczej i teraz tkwi problem jak moge przelac te pieniadze? uzbieralem spora sume... ktos cos moze wie jak to obejsc i jak wyplacic ta kase? z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
gg5933666
A może pomyśl i spróbuj przez Skrilla......
 
Q 0

qbaboss

Użytkownik
nie trzeba było grać za małolata albo jak już to pomyśleć i obejść to w odpowiedni sposób. bukmacherka jest dla pełnoletnich i myślących.
To konto mam juz od dobrych 6 lat gdy zakladalem to bylem moze ze dwa trzy miesiace przed pelnoletnoscia a przeciez moglem od razu zalozyc na kogos innego z rodziny. Masz racje dla myslacych i rzecz oczywista dla pelnoletnich wiec jak najbardziej do mnie pasuje.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Załóż matce bezpłatne konto np. w alior sync i wypłać. Na skrilla nie wiadomo czy wypłacą, jak już miałeś jedną nieudaną wypłatę na kartę z niezgadzającymi się danymi. Ewentualnie zleć zwykły przelew bankowy na swoje konto, podmieniając tylko imię. Jeśli wszystkie inne dane z adresem się zgadzają, to jest spora szansa że przelew dojdzie. Tylko niepotrzebna była ta 1-sza wypłata na nieswoją kartę. Teraz mogą być kłopoty.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam! pare lat temu zalozylem sobie konto na dane mojej mamy z racji tej ze jeszcze bylem niepelnoletni. Przelewalem pieniadze z karty ktora nalezala do mnie i bylo ok. Teraz mam komunikat, ze nie moge wyplacic pieniedzy na moje dane.... a dokladnie na karte elektroniczna VISA poniewaz roznia sie z danymi na BWIN... Moja mama nie posiada karty platniczej i teraz tkwi problem jak moge przelac te pieniadze? uzbieralem spora sume... ktos cos moze wie jak to obejsc i jak wyplacic ta kase? z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

gg5933666
Ja tam widze kilka metod wypłaty środków. Pozatym jeżeli jeszcze Ci nie zamkneli konta to masz bardzo duże szczęście radził bym jak najszybciej wypłacić środki i najlepiej porozmawiać z mamą że kiedyś zrobiłeś coś na jej dane z jej dokumentami bez jej wiedzy. Bwin ma w regulaminie m.in pkt

26. PRAWA OSÓB TRZECICH
26.1

Oprócz sytuacji bezpośrednio przewidzianych w niniejszych Umowach, w których osoba trzecia może mieć prawo do egzekwowania dowolnego warunku niniejszych Umów, żadna osoba, która nie jest stroną tych Umów, nie ma prawa z tytułu miejscowego prawa lub ustawy do korzystania z jakiegokolwiek warunku niniejszych Umów ani egzekwowania go, ale nie dotyczy to żadnego prawa ani środka prawnego przysługującego osobie trzeciej lub istniejącego z tytułu innego niż miejscowe prawo lub ustawa.

W kazdym kasynie tak jest że NIE MOŻNA grać w imieniu osób trzecich. Jeżeli się zorientują nie odzyskasz wygranych.

Załóż matce bezpłatne konto np. w alior sync i wypłać.
Do czego ty go namawiasz ? Chciałbyś żeby ktoś bez twojej wiedzy zakładał konta bankowe i grał na twój rachunek u bukmachera ? Wątpie, więc po co takie głupie rady ?
 
Q 0

qbaboss

Użytkownik
w zlym kierunku ten temat idzie ???? kiedy to bylo jak zakladalem na mojej mamy dane... jeju... i z czym mi tutaj wyskakujecie z jakims prawem osob trzecich ???? no luuudzie... po probuje z tym zwyklym przelewem moze sie uda ???? szkoda tylko ze nie zalozylem od razu na swoje dane gdy ukonczylem 18 ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sylwek2012 z tym kontem na matkę, to miałem na myśli oczywiście za zgodą matki. I tak przecież matka by podpisywała umowę :) Qbaboss ty nie masz zmieniać imienia w bwin na swoje. Przecież ma być oficjalnie przelew dla mamy. Spróbuj zlecić wypłatę po prostu na swój numer konta. Imię matki musi być w bwin, tego nie zmieniasz. I jeśli cały adres i nazwisko się zgadza, to taki przelew raczej dojdzie (pewnie zależy też od banku). Kiedyś brat wysłał mi przelew ze swojego konta (pko), i wpisał przypadkowo swoje imię jako odbiorca przelewu. Przelew doszedł (mBank).
 
Do góry Bottom