>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Ja zlecilem anulowanie przelewu, wplacilem kase na sts.pl przez moneybookers, zagralem troche na live tenisa male kursy (choc nawet plus wyszedl) obrót zgadzał się z wpłatą a nawet ją przewyższał (kwota z czterema zerami i to spora) co do czego wyplata z sts po 30 minutach.
A więc po problemie, ale już miałem dość czekania (nie mam pojęcia jak tak potężna marka z zapewne świetnym zapleczem informatyków nie potrafi sobie poradzić z problemem technicznym przez tydzień) ...
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ja zlecilem anulowanie przelewu, wplacilem kase na sts.pl przez moneybookers, zagralem troche na live tenisa male kursy (choc nawet plus wyszedl) obrót zgadzał się z wpłatą a nawet ją przewyższał (kwota z czterema zerami i to spora) co do czego wyplata z sts po 30 minutach.
A więc po problemie, ale już miałem dość czekania (nie mam pojęcia jak tak potężna marka z zapewne świetnym zapleczem informatyków nie potrafi sobie poradzić z problemem technicznym przez tydzień) ...
Jak anulowałeś? I co z nią teraz zrobisz?
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Nie mówię że to było z mojej strony dobre posunięcie, ale też potrzebowałem tej kasy na szybko... Przy takiej kwocie to nie wiem jak to by wyglądało, ja miałem 1/3 tej sumy a pewności żadnej nie było co do wypłaty...
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
ja strace kontrakt na 2 miesiace mieszkania za granica... zlecilem w poniedzialek dla pewnosci i akurat taki blad. Pech życia. Nie zorganizuje 13 tysiecy w 2 dni ????
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Ja mówię co zrobiłem aby kasę mieć na swoim koncie, inna opcja to chyba tylko znalezienie kogoś z kartą skrill, przelanie do niego i wypłata w bankomacie ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ja mówię co zrobiłem aby kasę mieć na swoim koncie, inna opcja to chyba tylko znalezienie kogoś z kartą skrill, przelanie do niego i wypłata w bankomacie ????
13 tysi z bankomatu to pewnie parę dni by się wypłacało, limit się odnawia po 24h, więc do piątku kolega i tak pewnie by się nie wyrobił.. Trzeba czekać, może w końcu coś pójdzie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dajcie jakieś namiary na tych bandytów, bo na ich j.....j stronie nawet nie ma danych do kontaktu, tylko jakieś gotowce z odpowiedziami!!!
Udalo mi się znaleźć tylko jakiś formularz, ale muszę tam wpisać email, a pole jest zablokowane.
Ta banda cwaniaków nie ma żadnego problemu, tylko nie płaci i zmusza do zakupienia karty. Sam koszt karty jest do przełknięcia, ale inne koszy są b. duże.
Czy ci co czekają, mają tak jak ja, że po zalogowaniu opłata jest przetworzona, tylko kasy na koncie bankowym brak?
 
ka_es_fan 31

ka_es_fan

Użytkownik
Dajcie jakieś namiary na tych bandytów, bo na ich j.....j stronie nawet nie ma danych do kontaktu, tylko jakieś gotowce z odpowiedziami!!!
Udalo mi się znaleźć tylko jakiś formularz, ale muszę tam wpisać email, a pole jest zablokowane.
Ta banda cwaniaków nie ma żadnego problemu, tylko nie płaci i zmusza do zakupienia karty. Sam koszt karty jest do przełknięcia, ale inne koszy są b. duże.

Czy ci co czekają, mają tak jak ja, że po zalogowaniu opłata jest przetworzona, tylko kasy na koncie bankowym brak?

tu masz telefony https://www.skrill.com/pl/support#/path/Contact-us/909267122/Skontaktuj-si%c4%99-z-nami.htm
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
Witam, z gory sorry za brak polskich znakow. Szkoda, ze nie poczytalem postow przed zleceniem wyplaty. Ogolnie rzecz biorac, problem jest natury technicznej - przelewy. Nie wiadomo czy ma to zwiazek z ustawa hazardowa czy posypal im sie system wyplat. Jedno jest pewne - nie ma problemy z plynnoscia srodkow. Posiadam karte Skrilla, wyplacalem pieniadze bezproblemowo tak w dzien wyplaty na konto (wieksza suma, kilka razy do bankomatu bym musial isc przez kilka dni + zdzierska prowizja od wyplaty ) jak i po wyplacie. Wyplate zlecilem w poniedzialek, zwyczajowo byla tego samego dnia lub najpozniej dzien nastepny przed o 15 (sesje przychodzace mBanku). Poki co ani widu ani slychu, info o przetworzeniu wyplaty otrzymalem natychmiastowo. Nie spieszy mi sie obecnie wiec do nich nie dzwonie, poczekam jak sie rozwinie sytuacja i dam znac. W razie czego piszcie, gdyby komus doszly pieniadze, oby obylo sie bez anulowania wyplaty i co najwazniejsze problemow ze skrillem po stronie PL. Na zagraniczne konto szmalec dostalem standardowo w ciagu jednego dnia...
 
P 75

piter152

Użytkownik
Wyplate z czwartku wlasnie o 18 mi przetworzyli jeszcze czekam za poniedzialkowa chyba sie po malu ruszylo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dzwoniłem dzisiaj i mówili o usterkach technicznych związanych z systemem przelewów na konto bankowe i nie wiadomo, jak to długo ma jeszcze trwać. Z cofnięciami przelewów nie ma problemów. Jak ktoś się boi i ma czas, może wycofać i poczekać, aż lokomotywa ruszy. A jak nie, to czekać.
 
Do góry Bottom