>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Poprzez infolinię, podasz tam wszystko, co będziesz chciał i w ciągu kilku godzin kasa wróci na skrilla. Ja po prostu wolałem zawrócić kasę i albo ją sobie ponownie wpłacić do buka lub spróbować czegoś innego, ale póki co czekam do końca tygodnia. Jak przelewy ruszą to zlecę wypłatę na przyszły tydzień. Ogólnie to jednak chyba zamówię kartę i innym też polecam. Uważać tylko na prowizję i rozsądnie rozporządzać kasą na skrillu i będzie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
A jak można cofnąć ??? I jak cofnę to co później jak nie mam karty???Jest jakaś inna możliwość???
Jezeli nie masz karty, masz dwie opcje:
Albo czekac az naprawia usterki, podejrzewam ze w tym tygodniu juz raczej nie;
Albo cofnac wyplate, poszukac znajomka, ktory ma skrilla i karte, wyslac mu pieniadze i niech on wybierze.
Osobiscie doradzam czekac, nastepnie w miare mozliwosci i potrzeb zamowic karte, na wypadek nieprzewidzianych awarii jak ta.
Edit: Zeby cofnac wyplate, musisz do nich zadzwon, pracuja od poniedzialku do piatku od bodajze 8 do 18.
 
T 0

traszka1213

Użytkownik
Nie wiem czy zrobią w tym tygodniu czy nie jakiś gość mówil że zlecił wypłatę w czwartek i mu dziś przyszło po 18 ja zleciłam w piątek więc może jutro będzie ???? mam nadzieje
 
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
Ja mam w mbanku konto
Ja tez, godziny przelewow przychodzacych:

I Sesja: 11.00
II Sesja: 15.00
III Sesja: 18.00;

kazdego dnia roboczego, weekendy nie obsluguja. Problem polega na tym, ze mBank jak i kazdy inny bank nie ma CZEGO zaksiegowac, bo przelewy od Skrilla nie wyszly - wychodza z kilkudniowym opoznieniem, wyglada na to, ze recznie sa wysylane zamiast przez system.
 
T 0

traszka1213

Użytkownik
Ja mam w pko sa ciekawe czy będą jutro jak nie to anuluje pewnie ale przez buka nie wyśle bo w przelewach nie ma mojego banku na liście ehhh
 
P 75

piter152

Użytkownik
Ja powinienem jutro miec na pierwszej sesji to napisze od razu jak dojdzie nikt oprocz mnie nie dostal potwierdzenia ze wyplata zostala przetworzona???
 
P 75

piter152

Użytkownik
Nie ja dostalem dzisiaj informacje o przetworzeniu ten mail co przychodzi jak przelew juz wyszedl bbo status przetworzona to jest od razu po zrealizowaniu
 
T 0

traszka1213

Użytkownik
właśnie dostałam przelew ???? dostałam drugiego e-maila o przetworzeniu ,tego samego którego otrzymałam jak zlecałam przelew tylko data inna . dzisiejsza ;)
 
ka_es_fan 31

ka_es_fan

Użytkownik
Witam,
ja też dziś dostałem kase tak więc wszystko zgodnie z informacją że kasa od 2-5 dni :) u mnie dokładnie 5 dni :) Pozdrawiam i najwidoczniej już maszyna ruszyła :)
 
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
Ja, tak jak juz pisalem, lecilem w poniedzialek, maila dostalem od razu o przetworzeniu. Jest piatek, I sesja minela, o 15 maja druga szanse, poki co swizdy gwizdy zamiast kapusty. Mimo wszystko nawet jak dzis nie dojdzie,to poczekam, zobacze jak sie sytuacja rozwinie.
 
Z 2

zbankrotowal

Użytkownik
Chyba powoli rusza,dostalem drugi mail z przetworzeniem wyplaty, tym razem z data dzisiajsza, tak wiec maksymalnie pewnie do poniedzialku do 18 powinna dojsc. Oby to bylo jednoraowe, bo czasem jak komus szmalec bedzie na juz potrzebny a w taki sposob zamrozi srodki to kielbasa usmazona.
Edit: Sianko na koncie, mozna chyba oglosic koniec problemow technicznych - standardowo, mail o przetworzeniu wyplaty przed 11, wyplata tego samego dnia na koncie.
Czyli nie ma sie co dygac, mniejsze kwoty jak zawsze karta wyplacac lub dokonywac platnosci bezposrednio, zblizeniowo czy tez przez PIN. Wieksze z racji stalej oplaty wysylamy przelewem.
 
Do góry Bottom