>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

joj 12

joj

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie, czy jeśli chce wyplacic pieniazki ze skrilla za pomoca bankomatu, to musze u nich zamówic jakąś kartę czy wystarczy, ze &quot;połącze&quot; jakos kartę która juz posiadam z banku pko bp?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jest karta skrill do płatności i wypłat za 10 euro rocznie. Zamawiasz i do ciebie przychodzi pocztą. Ale skrill u wielu bukmacherów nie będzie już obsługiwany. Sprawdź tam gdzie grasz, czy będą bezproblemowe wpłaty i wypłaty skrill.
 
joj 12

joj

Użytkownik
racja, ale jest chyba wiele innych e-portfeli nadal dobrych? a co sądzicie o przelewach bezposrednich bankowych wlasnie z takich eportfeli jak skrill? bezpieczne?? pod wiadomym kątem?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
racja, ale jest chyba wiele innych e-portfeli nadal dobrych? a co sądzicie o przelewach bezposrednich bankowych wlasnie z takich eportfeli jak skrill? bezpieczne?? pod wiadomym kątem?
Trochę było już tych odpowiedzi, wystarczy spojrzeć trochę wyżej :]
 
joj 12

joj

Użytkownik
wiem, widziałem Twoją odpowiedz, ale widziałem też chyba w innych tematach zgoła inne odpowiedzi, więc już nie wiem czy ktoś celowo zamęt robi czy co.. pozatym korzystam z upaycard i nie wiem czy to ten sam poziom &quot;pośrednictwa&quot; jak skrill..
 
joj 12

joj

Użytkownik
Witam, mam mozliwosc dodania zewnetrznej karty debetowej(czyli np zwyklej karty bankowej) do konta na portfelu. I tu moje pytanie, czy tak samo bezpieczna jest wypłata na kartę jak bezposrednio na konto bankowe ze skrill?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wypłacałem z bankomatu euronet hajsy. Nastapiła awaria podajnika, dostałem paragon, ze nie mogą wyplacić, ale konto nie zostanie obciązone. Oczywiscie suma wypłaty zablokowała sie na moim skrillu i już trzeci dzień nie schodzi. Pytałem w euronecie, mówią, ze oni wysyłają info o nieudanej transakcji od razu. Skrill twierdzi, ze oni z automatu oddają jak tylko dostaną rozliczenie z euronet, ale może to być nawet 15 dni.

Czy miał ktoś może taką sytuacje i z doświadczenia może powiedzieć kiedy mogę spodziewac sie zwrotu?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wypłacałem z bankomatu euronet hajsy. Nastapiła awaria podajnika, dostałem paragon, ze nie mogą wyplacić, ale konto nie zostanie obciązone. Oczywiscie suma wypłaty zablokowała sie na moim skrillu i już trzeci dzień nie schodzi. Pytałem w euronecie, mówią, ze oni wysyłają info o nieudanej transakcji od razu. Skrill twierdzi, ze oni z automatu oddają jak tylko dostaną rozliczenie z euronet, ale może to być nawet 15 dni.

Czy miał ktoś może taką sytuacje i z doświadczenia może powiedzieć kiedy mogę spodziewac sie zwrotu?
I to nie jeden raz :]

Bez problemu Ci zwrócą, u mnie około 10dni to zajmowało.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie jaka jest prowizja za wyplate z bankomatow? Zrobiłem sobie rok przerwy od grania i wtedy jeszcze mialem dzienny limit wyplat 1050zł i przy takiej wyplacie skrill pobierał mi jakies 20-30zł. Teraz mam limit 3750 i wczoraj przy wyplacie 3700 zabrali mi az 65zł. Prowizja jest zalezna od wysokosci wyplaty czy jak?
Tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu. Wysokość prowizji zależy od wypłacanej kwoty, jest to bodajże 1.75%.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu. Wysokość prowizji zależy od wypłacanej kwoty, jest to bodajże 0.75%.
Dobra matematyka : D
Z doświadczenia jak i obliczenia szybko wychodzi około 1.75%, bo u mnie przy 3750zł było to 68zł.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Witam serdecznie ???? Szybkie pytanie,a poniżej informacje:
1) Konto Skrill w EURO
2) Karta Skrill w EURO
Wypłata w polskim bankomacie za pomocą karty Skrill .
Opłata Skrill w wysokości 1,75 % .
Przewalutowanie następuję poprzez MasterCard czyli operatora karty.



Czyli chcąc wypłacić dokładnie 100 euro dostaję 416,21 gr (wiem, że tyle w bankomacie nie wypłacę ,ale pokazuje tylko przykład ???? )
Czy to jedyny opłaty które mnie czekają w takiej sytuacji jak opisałem ?
Tylko te 1,75 % opłat przy wypłacie ?
Czy kurs wymiany jest od operatora karty (MasteCard) czy od operatora bankomatu(np. Euronet ) ?
Pytam, bo jest również zawarta informacja o przewalutowaniu, które kosztuje 3,99 % w skrill .

Poniżej jeszcze kalkulacja bez opłaty 1,75 % :


Czyli opłata przy wypłacie 100 euro to 7,29 zł.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
raczej dojdzie jeszcze przewalutowanie bo bankomat musi wypluc zlotowki a nie euro.
Przewalutowanie po stronie operatora karty ,czyli Mastercard czy po stronie Skrill ?
Poniżej tabelka mojego autorstwa, czy dobrze rozumuje w kwestii opłat ?
Porównałem dwie możliwości -&gt; Konto w EUR i konto w PLN w Skrill.
Zakładamy, że wpływy wędrują na Skrill w EURO.
Kurs przykładowy no i nie uwzględniam limitów wypłat w tej kalkulacji.
Prosiłbym o opinię.

Wychodzi na to, że wybierając opcję konta w EUR możemy zaoszczędzić 1,47 % czyli prawie 1,5 % !
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Po ciężkiej i morderczej walce Skrill odblokował mi konto i mam na nim 95 zł. Karty nie mam, a jak będę chciał wypłacić to zabiorą mi 25 zł prowizji, więc nie ma to sensu.
Czy jest jeszcze jakiś bukmacher, gdzie mogę wpłacić, ale też wypłacić pieniądze Skrillem? Może uda się ugrać coś więcej
Czy ten system płatności nadaje się już tylko do spuszczenia w kiblu?
 
Do góry Bottom