>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wypłata ze skrill na konto

G 52

grekuu

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy związku z tym całym polskim balaganem jak przeleje spora sumę ze skrill na konto to będę potem jakieś problemy? Czy muszę się męczyć i wyciągać z bankomatu pieniądze i wpłacać w wpłatomacie? ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
skąd ta pewność? Jak urzędnikom się potem wytłumaczyć z tych pieniędzy? Ja nigdy nie wypłacałem ze skrilla na konto bankowe
Było to wiele razy wałkowane, że jeśli nie przekroczy 60 tysięcy PLN (chyba, że jest to taka kwota) to nie jest to zgłoszone automatycznie.
Zapytajcie kogoś kto pracuje w banku to powie wam tak samo, jeśli wpływ jest mniejszy to pracownik tego nie zaznacza jako &quot;podejrzane&quot;.
Czyli od paru lat powinno siedzieć i się tłumaczyć około ponad milion ludzi, którzy hajs przelewają. Plus to, ze skrill nie jest tylko do buków o czym sporo osób zapomina.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Wiem że jak się przelewa mniejsze kwoty niż 60tys to bank nie informuje. Pytanie jest tylko co w przypadku gdy się coś wartościowego kupi, wtedy chyba się zainteresują skąd się miało pieniądze.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mama/tata pożyczyli itp,itd
Czyli Radziooh jak kupisz dom i im powiesz, że masz to z bankomatu to się tym nie zainteresują?
Prawda.
To, że ktoś odkładał całe życie dla nas nikt nie zweryfikuje wiec kolega dobrze napisał. Jak masz babcię to jeszcze lepiej.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Pewnie racja, ja jestem strasznie ostrożnym i przezornym człowiekiem.
To dobrze, tylko jak napisałem, jak coś kupisz i się tym zainteresują to raczej nie powiesz, że masz z bankomatu i po problemie? ????
Nawet jak wypłacasz kartą to także jest to rejestrowane, jak masz małą mieścinie i tam codziennie w jednym bankomacie po np. 3.7k wypłacasz to także zostanie to zauważone.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Z tego co czytałem banki mają obowiązek zgłosić jednorazowe transkacje powyzej 15.000 PLN lub chyba bodajże te 60k w jakimś okresie czasu.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
W sumie pieniądze nie dają szczęścia, rozleniwiają człowieka, niszczą ambicje, człowiek się nie rozwija, nie jest aktywny zawodowo, często popada w alkoholizm co ma opłakane skutki
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
W sumie pieniądze nie dają szczęścia, rozleniwiają człowieka, niszczą ambicje, człowiek się nie rozwija, nie jest aktywny zawodowo, często popada w alkoholizm co ma opłakane skutki
A bez pieniędzy? :]
 
D 71

devs

Użytkownik
A trzeba faktgcznie przelew robic ? Zamowic kartd jak sie jej nie ma limity poszly w gore ja nie mam zadnego vipa a moge 3800 ponad dziennie wyplacic karty sa juz z polska waluta wiec tylko oplata za wyplate z bankomatu sie ponosi
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A trzeba faktgcznie przelew robic ? Zamowic kartd jak sie jej nie ma limity poszly w gore ja nie mam zadnego vipa a moge 3800 ponad dziennie wyplacic karty sa juz z polska waluta wiec tylko oplata za wyplate z bankomatu sie ponosi
Tylko jak ktoś teraz potrzebuje wypłacić aby mieć na wtorek na przykład to kartą nie da rady, bo około tygodnia idzie :]
I zawsze ktoś zaoszczędzi jakieś 50zl przy kwocie np. 4K : D
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
A ja gdzieś wyczytałem że smoki istnieją. Rzuciłem pracę i oddałem się poszukiwaniom tych mitycznych, przepięknych stworzeń. W internecie przecież ludzie piszą tylko prawdę.
Źródło, źródło. Na logikę nawet - kto ma się doczepić do takich kwot? Zdajesz sobie sprawę jak wiele przelewów na takie sumy codziennie jest wykonywanych? Bez paniki, nie masz absolutnie żadnych powodów do obaw.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam takie pytanie, bo gdzieś wyczytałem, że US może zweryfikować regularne wpływy ze skrilla. Czy może mieć coś takiego miejsce, jeżeli np. na konto wpływa mi co 3-4 dni 500 zł? Do wczoraj byłem przekonany, że nie mogą o to się przy** bo jest to pośrednik, a nie bukmacher.
Jak kolega wyżej - bez paniki.

Musieli by zatrudnić z milion ludzi aby sprawdzali takie przelewy do tych kwot.
 
Do góry Bottom