• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Wypłata ze Stargames

Temat na forum 'Ogólne Dyskusje' rozpoczęty przez oskar028, Maj 22, 2013.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od oskar028
    1. oskar028 Nowy użytkownik

oskar028
      Polubienia:
      0
      Witam ,

Wkurza mnie wypłacanie ze Stargames,niby mam status diament a wypłąta idzie 10 dni...zgłosiłem wypłatę w zeszły czwartek i do dzisiaj nie ma, też tak macie ???? czy tylko ja mam takie feralne konto ?????:evil:

Na pewno ma to zwiazek z tym co tu napisales w innym temacie bo na tym statusie sie nigdy tyle nie czeka.

Trzeba bylo sobie zwiekszyc limit na MB i byloby po sprawie.Odpowiadajac na pytanie z tamtego tematu .Limit zwieksza sie dokladnie o taka kwote jaka byla mniej wiecej 90 dni wczesniej wplacana/wyplacana. 32 000 ładna wygrana.Gratuluje

Ostatnio edytowane przez moderatora: Maj 22, 2013
    2. grubasek_1985 Nowy użytkownik

grubasek_1985
      Polubienia:
      0
      witam
      ja tez mam problem z wypłata ze Stargames zleciłem wypłate i czekam juz 15 dni roboczych zastanawiam sie czy wogole ta wypłata dojdzie powoli mam juz dosc pisałem do supportu ale zero reakcji

Dosc masz :D .Wow.Zweryfikuj konto tak jak trzeba i wez pod uwage ze jest czas urlopow.Jesli to juz zrobiles to po prostu jeszcze przezyj jakos te kolejne 2-5 dni a wyplate od nich zawsze dostaniesz jesli nie masz nic na sumieniu .To jest TOP 5 kasyn online wiec po prostu nie truj dupy.Szczegolnie ze jest to Twoj pierwszy post na forum.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Lipiec 15, 2013
    Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum