>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata

M 47

maq0o0ne

Użytkownik
Witam!
Czy jest możliwosc wypłaty na unibecie na rachunek walutowy? Jeśli tak to w oparciu o czyje kursy przewalutują mi sianko na EURO?
Juz chyba z tydzien sie dobijam do supportu u nich i nie raczą odpisać, a czat głównie nieczynny. Oraz drugie pytanie. Ile realnie może trwać wypłata na konto? Do 3 dni tak jak np na b365 czy dluzej?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Unibet wypłaty na konto bankowe obecnie realizuje właśnie w Euro, nawet gdy konto na ich stronie jest prowadzone w PLN. Jeżeli zlecono by wypłatę w konta w PLN na konto walutowe w Euro, to liczyliby po kursie przyjętym przez nich, więc warto napisać do ich supportu, bądź tak jak Rewetel wspomniał wyżej odwiedzić temat dokładnie poświęcony wypłatom z Unibetu.
 
M 47

maq0o0ne

Użytkownik
Napisałem do supportu. Zobaczymy może sie odezwą. A tak w ogole to jak to jest w ogole w tej chwili, lepiej wypłacać przez Skrilla czy na konto bankowe w swietle obecnego prawa? Z tego co poczytałem to niby lepiej poprzez Skrilla. Fakt ze jakies tam prowizje są, jednak niby fiskusy nie scigaja za nielegalne źródło dochodu. No ale z drugiej strony patrząc to to jeżeli chciałoby się korzystac z tego skrilla w pełni to i tak wypada potwierdzić tożsamość czyli defakto podać swoje dane itd. Więc na jedno wychodzi, bo nie wierze ze taki urzad skarbowy nie mialby do tego wgladu gdyby zaczoł szperać. No więc jaki sens korzystać ze skrilla? Chyba że hajs jest znacznie szybciej na naszym koncie?
 
M 47

maq0o0ne

Użytkownik
A jak to jest wzgledem prawa? Czy kiedy wyplacam pieniadze poprzez skrilla jest mniejsza szansa ze sie fiskusy uczepia, czy tak samo jak przy wyplacie na konto.bankowe bezposrednio od buka?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Lepiej wypłacić na Skrilla pozniej na konto niż bezpośrednio na konto. Może lepiej to złe słowo, bardziej pasowałoby tutaj &quot;bezpieczniej&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Skrill to zwyczajny portfel elektroniczny. Do tego jest to firma zagraniczna. Wypłaty na Skrilla najczęściej wykonywane są od kilku minut do max 24 godzin, kiedy to wypłaty na konto bankowe zazwyczaj trwają około 2 dni.
Ja nie mam do wyboru skrilla, lecz rachunek bankowy.. chce wyplacic 8000. Doradzcie mi..

Mam pewna wizje, mianowice moja matka mieszka i pracuje w Niemczech gdzie ma otwarty rachunek bankowy. Moze podalbym ten rachunek do wyplaty? Obawiam sie ze jak przeleje taka kwote na swoj rachunek do Banku PeKaO, to potem moge podzielic los innych i miec nieprzyjemnosci :/

Odrazu wszystkich uczulam na te firme i odradzam zakladania tutaj konta..
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
moja wizja jednak nie wypali :

&quot;Wypłacić pieniądze można tylko na konto lub kartę, których jesteś właścicielem. Nie można wpłacać pieniędzy na konto innej osoby w Unibet..&quot;


buuuuu :/
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@emOboy szkoda by taki hajs Ci uciekł. Najprościej zatem:
- Założyć Skrill
- Zrobić depozyt w Unibecie za pomocą tego eportfela, chwilę poobracać hajsem jeszcze. Chociaż kilka stów by nie robili spiny
- Zlecić wypłatę
- Zakładasz kartę za 10 euro rocznie i masz hajs, operując plastikiem i płacąc przy tym przez neta jak każdą inną kartą.
Po sprawie.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Ja również a jestem na plusie. Wypłaty cały czas maks w 2 godziny. Ale tak jest jak się wszyscy rzucili i zaczęli zakładać konta nagle to Unibet weryfikuje i blokuje.
 
Do góry Bottom