>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wypłaty od 1 kwietnia

M 220

mm25

Użytkownik
Witam zakładam temat z wypłat u buków, czy będzie mozna normalnie do jakiejś tam stawki wypłacać od buków kase na konto bankowe, czy sie nie doczepią do tego, bo niektóre buki jeszcze zostaną u nas i bedzie można grać, czy im chodziło o to by niektóre buki odeszwy wg prawa.. czekam na odpowiedzi.. bo nie wiem czy mam ryzykowac wypłaty od 1 kwietnia na konto bankowe.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
a co Ci szkodzi założyć skrilla i mieć większą pewność, że wszystko będzie ok?
zakładasz portfel Skrill i przelewasz na portfel kase z konta np.przelewy24 i dopiero potem ze Skrilla do buka. Zmniejszasz ryzyko.
Z wypłatą to samo. Najpierw z buka na skrilla, potem ze skrilla na konto. prowizja jest jedynie z wypłatą na konto coś lekko ponad 20zł.
Wiesz, przynajmniej nie masz bezposrednich danych wplat wyplat z prywatnego konta do buka... itp.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Dokładnie, trwa to moment. Dodatkowo zbierasz różnego rodzaju punty, bonusy itp.
Własnie zalozyłem konto mypaysafecard, ale lipa troche bo jak sie ma w innej walucie to nie mozna dokonac platnosci tam.. A Punkty i bonusy do czego służą??
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Skrill se ostatnio w kulki leci po całości . Zlecona wypłata na duża kwotę = w moim przypadku , zdjecie dowodu , po 48h , zdjecie 2 dokumentu , po 48h rachunek celem potwierdzenia adres , po 24h drugi rachunek z pieczatka najlepiej z urzedu miasta , po czym zdjecie z dowodem przy mordzie , po czym i tak nie wyplacili bo to ,ze przelalem kase z portfela mojego ojca i chcieli wytlumaczenie dlaczego ojciec mi przelal pieniadze na moje konto i w jakim celu korzystam z konta skrill , po czym ankietke skad pochodzą oszczednosi mojego ojca do niego na konto i zanim on tego nie wysle , oni kasy mi nie wyplaca . NO KOMEDIAAAAA . A jak slysze zapytanie w jakim celu pan uzywa portfela skrill to mnie ujj strzela , bo co ich to obchodzi wogole smieci bulgarskich , gorzej jak w pisowskiej polsce sie dzieje
 
Do góry Bottom