>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wyścigi Konne

M 0

mrpolmos

Użytkownik
Parę lat bawię się w obstawianie kon,i były też systemy ale Toto Pro jest mi nieznane. Jeśli to nie problem wyjaśnij w paru zdaniach czym się to je. Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
MrPolmos&gt;&gt; informację o tym, że obecnie w/w program jest w pełnej wersji dostępny bezpłatnie otrzymałem na pocztę z jednego ze skandynawskich portali.
Niestety nie znam języka norweskiego w którym jest opis pod podanym linkiem, tak więc pozostaje poszukać w necie translatora ( innego niż Google Tłumacz) i tą drogą poczytać o TotoPro XIV, choć obecnie Polacy są wszędzie i być może i tu na FB są tacy, którzy mieszkają w Norwegii i pomogą w tym zakresie.
Pozdrawiam
 
M 0

mrpolmos

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź ale chodziło mi bardziej o krótkie wyjaśnienie w temacie tego programu , jak działa ? czy z niego korzystałeś ? ( moż ktoś znajomy ) itp bo nie wiem jak się do tego zabrać. Zgóry dziękuję za poświęcony na odpowiedź czas. Pozdrawiam
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Dobra mam takie pytanie, jako że jutro prawdopodobnie odwiedzę Sopot gdzie na Hipodromie odbywają się wyścigi konne. Gdzie tutaj jest jutrzejszy program:

http://www.hipodrom.sopot.pl/files/wyscigi_konne/wycigi_2016/sopot_D4_druk.pdf

I powiedzmy że chciał bym obstawić że w I biegu koń PROPOVEDNIK SIVER będzie na miejscu 1-3. To jak to puścić w okienku?
Tutaj są dwa kupony z dzisiaj(nie moje) i może ktoś wytłumaczyć co zostało na nich zagrane?



 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W konikach można pograć zwykły zakład zwyczajny na wygraną, porządek czyli dwa pierwsze konie niezależnie od miejsca, trójki i czwórki czyli konkretnie pozycje 3 lub 4 pierwszych koni. Koń jest oznaczony jako liczba w konkretnej gonitwie.

To co wrzuciłeś na pierwszym screenie to ile się nie mylę popularny zakład na tzn kwinte ???? Chodzi o to aby wytypować przed rozpoczęciem zwycięzców pięciu kolejnych wyścigów. W tym przypadku gonitwy 2-6. Jest to także kwinta kombinacyjna bo jak widać na każdy wyścig jest przewidzianych 3-4 wygranych koni. Jest też krótsza odmiana tzw tripla czyli wytypowanie wygranych w trzech kolejnych gonitwach.

Na drugim screenie to juz wydruczek z wynikami coś jak w lotto maja w kolekturach. Jest tam właśnie kto wygrał, jak były płacone różne kombinacje. PDK to zakład &quot;porządek&quot; widać że wygrał koń z 6 zaś w PDK trafione kombinacje to 5/6 i 6/5 (koń z 5 był drugi) KWN to kwinta, TPL to tripla itd itd


Nigdy kasy na koniach nie przepieprzyliście ciągle same Barcelony i Manchestery ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Ok dzięki za wytłumaczenie, ale czy mogę postawić w okienku za typowego &quot;piątaka&quot; że w I biegu koń PROPOVEDNIK SIVER będzie na miejscu 1-3?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ok dzięki za wytłumaczenie, ale czy mogę postawić w okienku za typowego &quot;piątaka&quot; że w I biegu koń PROPOVEDNIK SIVER będzie na miejscu 1-3?
Pewnie sie da ale znawcą nie jestem, najlepiej poprostu kogoś na miejscu się zapytać. Na konie mówi sie numerami w gonitwach. Najpopularniejsze zakłady to jednak te kwiny i kolejności, ogólnie obstawianie w takich miejscach różni się od tych takich standardów w ziemniakach :p
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Witam. 2 pazdziernika jest wielka warszawska. Ktoś sie orientuje na ile wczesniej mozna zlozyc zaklady w kasach? A moze w totolotku na terenie kraju mozma? Ktos ma jakiea typy. Polecilibyscie jalies strony z ktorych mozna czerpac infp o tym sporcie. Z góry dziekuje.
 
niepomyslowy 160

niepomyslowy

Użytkownik
Witam wszystkich.
Od kilku lat gram na wyścigach konnych.
Jestem z Krakowa . Zakłady obstawiam :
1. Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z.o.o. W punkcie lotto - ul.Rynek Kleparski 5. oraz ul.Grzegórzecka 3.
można tam zagrać wyścigi na Służewcu , Wrocławiu Partynice , Sopocie oraz wyścigi we Francji cały rok .
W tych zakładach obowiązuje uzbierana lub gwarantowana pula do podziału dla wygrywających .
Rodzaje zakładów -
ZWYCZAJNY - pierwszy koń na mecie
DWÓJKA - dwa pierwsze konie w kolejności
PORZĄDEK - dwa pierwsze konie bez kolejności
TRÓJKA - trzy pierwsze konie w kolejności
CZWÓRKA - cztery pierwsze konie w kolejności
DUBLA - pierwsze konie w dwóch kolejnych gonitwach
TRIPLA - pierwsze konie w trzech kolejnych gonitwach
KWINTA - pierwsze konie w pięciu kolejnych gonitwach
DUBLA DWÓJKOWA - pierwsze dwa konie w kolejności w dwóch kolejnych gonitwach
TRIPLA DWÓJKOWA - pierwsze dwa konie w kolejności w trzech kolejnych gonitwach
2. GBI RACING . U bukmachera Totolotek S.A. ul.Królewska 1 wyścigi z Anglii i Irlandii cały rok .
W tych zakładach nie ma puli tylko kursy na dany zakład .
Rodzaje zakładów -
WIN : Zakład polega na wytypowaniu konia, który w gonitwie zajmie pierwsze miejsce.
Minimalna stawka (za kombinację): 1 zł.
Minimalna liczba koni wymaganych dla ważności zakładu to 2.
EACH-WAY : Zakład polegający na wytypowaniu zwycięzcy oraz miejsca, które zajmie dany koń.
Minimalna stawka (2 kombinacje): 1 zł.
Minimalna liczba koni wymaganych dla ważności zakładu to 5.
W przypadku, gdy startuje 5-7 koni wskazanie 1 lub 2 miejsca.
W przypadku, gdy startuje 8 i więcej koni wskazanie 1, 2 lub 3 miejsca.
W przypadku, gdy startuje 12-15 koni w gonitwach Handicapowych wskazanie 1, 2, lub 3 miejsca.
W przypadku, gdy startuje 16 i więcej koni w gonitwach Handicapowych wskazanie 1, 2, 3 lub 4 miejsca.
FORECAST : Zakład o zwycięstwo i miejsce polegający na wytypowaniu zwycięzcy wyścigu oraz płatnego miejsca.
Minimalna stawka (za kombinację): 1 zł.
Minimalna liczba koni wymaganych dla ważności zakładu to 3.
TRICAST : Zakład polega na wytypowaniu w prawidłowo uszeregowanej kolejności koni, które w gonitwie zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
Minimalna stawka (za kombinację): 1 zł.
Minimalna liczba koni wymaganych dla ważności zakładu to 4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Do góry Bottom