>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wznowienie konta betfair

madox2010 57,4K

madox2010

Użytkownik
Miał ktoś taka sytuację że sie samowykluczyl na 6 miesiecy a potem chcial wznowic konto. Ja mam tak z betfair chce wznowic konto po 6 miesiacach a oni kaza mi pisac list do Angli i wyslac poczta z prosba o wznowienie. oni maja wtedy 7 dni na podjecie decyzji czy otworzyc czy nie. Czy ktoś spotkał sie z czyms takim i czy warto wysylac?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czy warto? Jeśli to jedyna droga a Tobie zależy... to czemu nie spróbować?
Wiele wysiłku to nie kosztuje, pieniędzy wielkich też nie zapłacisz a nie będziesz miał wyrzutów sumienia, że nie próbowałeś ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Niby racja ale oni jako jedyni oferują gre na wydazenie ktore sie nie zdazy czyli LAY
Nie tylko oni. Jest jeszcze kilka innych giełd. Z gorszą płynnością, ale jest. Mało tego to LAY to nic innego jak X2 wobec 1 etc.

Co do powrotu na konto, stare... Nie wiem czy ma to sens. Pogrzeb w necie, bo istnieje chyba możliwość otworzenia nowego konta, kolejnej weryfikacji. Limity jak i PC przydzielane są imiennie gdzieś czytałem, nie do konta... więc chyba można bawić się na kilku kontach.

Gdyby tak euro jako waluta padło, to sam transfer środków na konto w dolarach dla Polaka to raj, chyba że i oni jakoś to uwzględnią.

Sam zastanawiam się nad otwarciem konta w $, bo ten CHF chyba wyśrubowany, sztucznie...
 
madox2010 57,4K

madox2010

Użytkownik
Próbowałem zalożyć nowe konto ale po weryfikacji zaraz zablokowali nawet wplacilem 100euro zdazylem podwoic to kwote no i chyba stracilem. Nie sadze ze wyplaca mi to z powrotem.
Co do tego euro co piszesz ciekawe ale jakos nie sadze ze euro upadnie wiec tym bym sie narazie nie przejmowal ale warto to wziąść pod uwage.
 
cock 756

cock

Użytkownik
To napisz do nich... Odblokują - żyją z prowizji od wygranych nic im po tym jak Ci dźwigną 100e. ;) Tak zyskają Twoją przychylność, przeciwnie: na pewno gdzieś się poskarżysz, a oni stracą potencjalnych nowych klientów. ;)
 
madox2010 57,4K

madox2010

Użytkownik
W regulaminie jest napisane ze nie mozna otwierac dodatkowych kont. Myslalem ze uda mi sie ich przechytrzyc. no nic w poniedzialek wysle list zobacze co z tego wyjdzie jak nie to niech sie wypchaja. mam nadzieje ze inni ich okradaja na ustawionych meczach.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
W regulaminie jest napisane ze nie mozna otwierac dodatkowych kont. Myslalem ze uda mi sie ich przechytrzyc. no nic w poniedzialek wysle list zobacze co z tego wyjdzie jak nie to niech sie wypchaja. mam nadzieje ze inni ich okradaja na ustawionych meczach.
Jak Ty byś chciał,żeby ktoś okradł Betfair?????
 
favago 69

favago

Użytkownik
W regulaminie jest napisane ze nie mozna otwierac dodatkowych kont.
Gdzie to wyczytałeś? Ja widzę coś takiego:
Czy można otworzyć więcej niż jedno konto Betfair?
Tak, można.

Można otworzyć dowolną ilość dodatkowych kont, lecz należy pamiętać o następujących ograniczeniach:
Z wyjątkiem konta bankowego, dowolna metoda płatności może zostać zarejestrowana tylko raz i nie można jej przenieść na inne konto.
Nie można przenosić środków pomiędzy kontami.
Tylko jedno konto może korzystać z rynków australijskich.
Tylko jedno konto może być używane do pokera.
Promocja dla nowych użytkowników jest dostępna tylko przy pierwszej rejestracji.
Jeśli pomyślnie wykonano już weryfikację tożsamości KYC dla jednego konta, prosimy o poinformowanie o tym w przypadku nowego konta, abyśmy mogli przesłać wszystkie dane. Możemy jednak poprosić o dodatkowe informacje.
 
madox2010 57,4K

madox2010

Użytkownik
Hmm to czemu mi zablokowoali. zarejestrowalem sie zrobilem weryfikacje nawet uzylem innego konta oczywiscie na moje nazwisko. Przypominam że nie zlamalem zadnych zasad zeby oni mnie zablokowali tylko sam sie wykluczylem na 6miesiecy. a moze bo oskubalem ich na troche kasy poprzednio hehehe
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Hmm to czemu mi zablokowoali. zarejestrowalem sie zrobilem weryfikacje nawet uzylem innego konta oczywiscie na moje nazwisko. Przypominam że nie zlamalem zadnych zasad zeby oni mnie zablokowali tylko sam sie wykluczylem na 6miesiecy. a moze bo oskubalem ich na troche kasy poprzednio hehehe
????????

Na pytanie Ci nie odpowiem, ale dam Ci fajną wskazówkę, żebyś nie robił z siebie kogoś, kogo robisz teraz.

Betfair to giełda i jej się nie da okraść, bo to nie jest firma. Ty wygrywasz kasę innych graczy i na odwrót.
 
Do góry Bottom