>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

X kolejka PGE Ekstraligi (01.07)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Cash Broker Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (1 lipca)
Betard Sparta Wrocław - Grupa Azoty Unia Tarnów (1 lipca)
Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (1 lipca)
Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (1 lipca)
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Grudziądz +16,5 @1,86 ⛔ zabolały te dzisiejsze wyniki
Częstochowa @ 2,40 ✅
sts
Dzisiaj takie dwa klasyczne typy. Grudziądz jedzie tutaj o sporo, a brak Woźniaka i Karczmarza uznaję za sporą stratę. Koniec końców nie sądzę, żeby Grudziądz cokolwiek tutaj urwał Stali,ale podejrzewam że po uzyskaniu przez Stal 8 punktów przewagi zaczną się zmiany taktyczne i mecz będzie oscylował wokół tego wyniku.
W meczu częstochowian z Lesznem widzę jedną zasadniczą kwestię - Leszno już definitywnie przyklepało sobie peirwsze miejsce. Każdej drużynie niezależnie od sezonu zdarzała się jakaś słabsza seria, a Częstochowa pojedzie bardzo mocno zmotywowana. Wszyscy wiemy, że oba zespoły dysponują fajną siłą rażenia, więc moim zdaniem zadecyduje tor i większa motywacja miejscowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
power30 18K

power30

Forum VIP
Co do Częstochowy to się nie zgodzę. Poza Madsenem i Lindgrenem nie ma pewnego zawodnika. Zresztą Fredka ostatnio nieco spuścił z tonu. Zagar to jeździ jak typowe EKG zawałowca, zresztą GP wczoraj to potwierdziło. Miedziński to typowy zawodnik na 7-8 punktów, zwłaszcza na tle silnego rywala. Musielak z taką jazdą to za rok wyląduje jedną klasę rozgrywkową niżej. Gruchalski również nie powinien nic zdziałać na tle bardziej doświadczonych przeciwników. Fakt w Lesznie sprawił niespodziankę, ale o dziwo leszczyńscy juniorzy jeżdżą o wiele lepiej na wyjazdach. Zresztą tor przygotowany do walki bardzo odpowiada podopiecznym Barona. Zasadniczo jedyną niewiadomą jest postawa Kurtza, który prawdopodobnie pierwszy raz będzie się ścigać na tym torze. Jednak Kangur już nie raz zaskakiwał w debiutach. Zasadniczo obawiam się tylko, iż Leszno nie będzie chciało wpuścić Torunia do PO, jak to miało miejsce przed kilkoma laty. Pod względem aktualnej formy, jak i kadrowej wyglądają o wiele lepiej.
Leszno @ 1,95 Forbet
 
J 185

jkj

Użytkownik
Sts
Tay-Nicki 1 @1,7✅
Stawiam tutaj na Taya, obaj ostatnimi czasami jezdza wyśmienicie jednak licze ze Janowski i inni troszkę odbiorą pkt liderowi Nickiemu, a co z tym idzie Tay będzie lepszy.
Damian Drozdz - Rolnicki 1 @1,7 zwrot
Damian ma cos do udowodnienia ostatnio słabsze wyniki jednak jesli dostanie dzis szanse i pojedzie na swoim poziomie powinien w tej parze okazać sie lepszym .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Bet 365
Kaczmarek -1 - niedźwiedź 1 1,8 ⛔ ale jaja
Musielak +2 - kurtz 1 1,66
Ako 3,00
Kontynuacja moich typów - moim zdaniem Musielak udowodni dzisiaj swoją wartość, czyli cos na co zanosiło się już w meczu z Gorzowem ale jednak nie miało miejsca. Kurtza nie stawiałbym dzisiaj w gronie faworytów do większego punktowania.
Co do Kaczmarka - ufam temu zawodnikowi. Sebastian duży talent trapiony kontuzjami, w juniorskim pewnie zrobi 2, a dalej nie podejrzewam go o jakiekolwiek zdobycze punktowe.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Wszystko zależy od tego czy zakład był dwu czy trzydrogowy. Z tego co zobaczyłem fortuna rozliczyła po równo bo tak wskazuje punktacja z dodaniem handicapu. Wskazuje to na zakład (1x2) gdzie opcja x daje wygraną. Jeśli jednak miałeś na zakładzie do wyboru tylko 1 lub 2 to powinien być zwrot.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzisiaj jest mega mecz z 13 kolejki.
Nie wiem, czy to ogarneliscie, ale o 19:30 Stal podejmuje Unie Leszno.
Kurs na zwycięstwo Leszna to 2,60 i ja to gram grubo.
Dla mnie Stal to Zmarzlik. Facet zrobił formę i podejrzewam, ze może przywieźć dziś nawet 15 pkt.
Ale potem długo, długo nic... no może Kasprzak jak ma dzień dowiezie z 6-8 pkt.
Vaculik to jeden wielki znak zapytania. W SGP fatalnie wyglądała jego forma w WB.
Leszno zawaliło po całości dwa ostatnie mecze wyjazdowe, gdzie biegi nominowane dostali 4x po 5:1.
Była przerwa i myślę, że sprzęt ogarnął Hampel i Pawlicki, a i Kołodziej pracował nad motocyklem. Do tego dochodzą świetni Kubera i Smektała no i Emil. Dla mnie Unia dziś ten mecz bierze i nie potrafię zrozumieć dlaczego w ogóle Stal jest tutaj faworytem tak dużym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nyk 501

nyk

Użytkownik
Grubo w żużlu się wygrywa jak się gra na remisy w systemie ???? Dzisiaj singiel kurs 13 iForBEt
Przewiduje tu podobny scenariusz do tego z Częstochowy, jeżeli będzie koło remisu do 13 biegu to Gorzów wygra.Jak kolega wyżej napisał Bartek nie do łyknięcia dodam jeszcze Kasprzaka, który umie pokazać pazur na swoim torze. Vaculik zgadzam się zagadka, ale przecież to właśnie na Gorzowskim torze się odbudowuje, trenuje i widzę dzisiaj u niego +10.
Dla mnie jak nic czysty remis dziś ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
A ja myśle ze wygra Gorzów. Jedna z niewielu ekip, która potrafi wykorzystać atut własnego toru i u siebie nawet druga linia potrafi odpalić. Nie wiem czemu kolega wyżej pisze że KK ma zrobić 6-8 u siebie, jak ma dobry dzien, bo u siebie robi ciągle dwu-cyfrówki, czyli wychodzi że &quot;dzień&quot; ma w Gorzowie w każdym meczu, czyli klimat mu służy. Takie punkty a nawet większe to przywiozą według mnie zarówno Słowak jak i Woźniak.czyli razem +- 12-14p.
Jak sam piszesz leszno na wyjeździe przegrało wygrane mecze, widać zniżkę formy u seniorów u jednego większa u jednego mniejszą, bo junioży trzymali poziom i ciągnęli wynik.
Osoniscie grałbym win GW po biegu juniorskim bo kurs bedzie wyższy oraz under Hampela i Kurtza
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
No to już wiemy jaki wynik padnie dzisiaj według trzech ostatnich typerów,bo 1 daje 2,a 2 typer x,a 3 typer 1 i gitara!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
O 0

olekar

Użytkownik
Słuchajcie, postawiłem wczoraj na fortunie spotkanie Stal Gorzów vs Unia Leszno i dałem czystą 1. Jestem 100% pewny, że nie było tam możliwości postawienia remisu tylko zwycięstwo gospodarzy po ok. 1.55 i goście coś koło 2.2. Padł remis i patrze zakład przegrany. Nie powinno być zwrotu? Reklamować?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Słuchajcie, postawiłem wczoraj na fortunie spotkanie Stal Gorzów vs Unia Leszno i dałem czystą 1. Jestem 100% pewny, że nie było tam możliwości postawienia remisu tylko zwycięstwo gospodarzy po ok. 1.55 i goście coś koło 2.2. Padł remis i patrze zakład przegrany. Nie powinno być zwrotu? Reklamować?
Było 1,55 na Stal, 15 na remis i 2,8 na Unię. Handicap -4,5
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Mam inne pytanie, zagrałem tasiemke a tuż przed meczem STS, jeden z zakładów a mianowicie Kasprzak - Walasek rozliczył mi po kursie 1,00 jako void. Czy bukmacher może z jakiś powodów anulować w ten sposób zakład? Tasiemka weszła ale stówka uciekła i z 370 pln zrobiło się 270...
 
L 105

legolas

Użytkownik
Mam to samo za parę Kasprzak - Walasek.
Odpowiedź sts:
Zakład został rozliczony jako zwrot, ponieważ w ofercie był podany błędny kurs.
Prawidłowy kurs spotkania wynosi 1, 05
I wkleili regulamin:
Zgodnie z punktem 5.4 regulaminu:
5.4. W przypadku oczywistych błędów przy wprowadzaniu danych do systemu Bukmachera skutkujących w szczególności błędami w publikacji informacji na stronach Internetowych Bukmachera w tym błędami na Koncie STS, Bukmacher dokona anulowania takich kuponów, nawet jeśli błąd zostanie zauważony już po zawarciu zakładu na dane Wydarzenie lub/i rozstrzygnięciu zdarzenia. Stawka anulowanego z takiego powodu zakładu zostanie uczestnikowi gry zwrócona z zastrzeżeniem pkt 7.5., pkt 7.9. i za wyjątkiem „Zakładów na Żywo” (zob. zasady opisane w pkt 16).
Przykłady oczywistych błędów:
• brak meczu wskazanego na kuponie,
• odwrócenie kolejności nazw drużyn tj. gość-gospodarz, zamiast gospodarz-gość,
• wskazanie przez Bukmachera w sposób niezamierzony nierzeczywistego czasu rozpoczęcia jednego z wydarzeń objętych zakładem, skutkującego przyjęciem zakładu po jego rozpoczęciu.
Za oczywisty błąd nie jest uznawana publikacja błędnego wyniku, o czym mowa w pkt 7.8. Regulaminu.
Niezła farsa, co oni wyprawiają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom