>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XI runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o XI rundzie PGE Ekstraligi:

30.06.2023, godz. 18:00 Apator Toruń - Unia Leszno
30.06.2023, godz. 20:30 Motor Lublin - Stal Gorzów
2.07.2023, godz. 16:30 GKM Grudziądz - Wilki Krosno
2.07.2023, godz. 19:15 Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Nie lubuję się typowaniem najwyższej klasy rozgrywkowej, ale dzisiaj może uda się podzielić typem, który bukmacher rozliczy mi na zielono...

Adrian Miedziński over 3,5 @ 2,22 STS (1,-,-,-,-)

Do składu Unii powracają po kontuzjach Kołodziej i Nazar Parnicki. Wzrastają dzięki temu możliwości taktyczne i mogą obrócić się przeciwko mojemu typowi gdy Byki ratując wynik, a później być może tylko już bonus będą Adriana zmieniać. Liczę jednak na to, że pierwszym do zmiany będzie wpisany pod trójką James Pearson, a Miedziakowi pozwolą ciułać sobie oczka. Pod numerem 12 u gospodarzy widnieje puste pole i wiele wskazuje, że zobaczymy tam debiutanta. Nicolai Heiselberg to zawodnik kojarzony z ekstraligi U24 i GP2.

Biegi z udziałem Miedzińskiego:

III - Miedziński, Heiselberg?, Kołodziej, Sajfutdinow
VII - Mencel, Przedpełski, Miedziński, Lambert
X - Ratajczak, Dudek, Miedziński, Heiselberg?
XIII - Przedpełski, Miedziński, Sajfutdinow, Pearson?

Biorąc pod uwagę znajomość toru jak i rywali z jakimi przyjdzie mu się mierzyć to widzę szanse na pokrycie niskiej linii przez Adriana.

Oczywiście nie odpuszczę sobie "loterii" z udziałem Miedziaka i typowo zabawowo za odpowiednio niższą stawkę typ poboczny:

Zakłady specjalne #2: A. Miedziński - suma wykluczeń 0.5 - over @ 3,55 Etoto

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
C 876

czubus2

Użytkownik
Za Pearsona zapewne pojedzie Parnicki który może być tez zmieniany przez Ratajczaka. Linia dobrze wystawiona i zrobi zapewne 3 lub 4 punkty
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Po mojej wczorajszej błazenadzie oraz imponujacej postawy Krzysztofa Kasprzaka. Dziś nie szukam niespodzianki

Toruń - 12,5
Kurs 2.38
Sts Lekko łatwo i przyjemnie odrobiony wczorajszy błąd.

Wraca Koldi i Parnicki, o ile ten drugi miał jeden mecz życia to to żadne wzmocnienie. O tyle ten pierwszy jest podstawowym liderem. Nie mniej jednak zachodzi domysł, że nie pojedzie na 100 %. Leszno wierzy w bonus a ja nie i tym się różnimi. Toruń to że frajersko przegrywa albo prawie przegrywa to wiemy. Jednak oddajmy cesarzowi co cesarskie, a jest to tym ze na papierze i w obecnym zestawieniu +10 powinno być formlanością. Lambo Emil Dudek- który no w końcu coś zaczał jechać zrobi swoje. Boje się przewagi na juniorach ale z drugiej strony liczę na lepszą 2 linie w u gospodarzy. Typuję pewny triumf zespołu z Torunia.

Unibet bez podatku 1.8 za -8,5 też biorę :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1936
power30 18K

power30

Forum VIP
Bardziej nasuwa się pytanie czy Poertner oraz ew. juniorzy będą objeżdżać 2 linię Leszna? Może zabrzmi to absurdalnie, ale brakuje tu Lamparta, który myślę iż by sobie poradził. W przypadku Poertnera taki pewien nie jestem. Czyli zasadniczo wychodzi, że Toruń powinien robić przewagę parą Lambert-Przedpełski i pierwszym biegu Lambert-Dudek do 10 biegu - później pary wymieszane. Zresztą Przedpełski w ostatnim meczu pokazał klasę. Juniorka Torunia to niestety dramat. Leszno dobrze rozegranymi rezerwami taktycznymi jest w stanie wg mnie spokojnie obronić ten bonus. Tutaj Leszno może sporo odrobić.

Wg mnie najrozsądniej wygląda over 9,5 Dudka @ 1,65 (LV)

Poza pierwszym biegiem ma dość przyjemny układ biegów. Dwa razy pojedzie w parze z kewlarem oraz przeciwko Parnickiemu,. Ponadto wg programu uniknie pary Smektała-Kołodziej. 10 bieg też dość łatwy jeśli nie dojdzie RT. W 12 biegu z juniorami oraz z Kołodziejem. W nominowanym powinien również coś dorzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +503
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Dudek over 9.5 kurs 1.55 Fortuna
Przedpelski over 7.5 kurs 1.65 Fortuna
Juniorski Leszno kurs 1.8 Fortuna
Kołodziej under 9.5 kurs 1.65 Fortuna
Tak to rozczytuje....oraz
Heiselberg under 1.5 kurs 1.6 STS tu drobne do taśmy ....
Od najpewniejszych od góry w zasadzie....Dudek ma bardzo łatwe 3 biegi i wsparcie D.Sajdaka myślę że w końcu zacznie jechać...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1596
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Przedpełski wygra 4 bieg Typ: Nie 1,75 eToto Bardzo fajny zakład. Paweł ostatnio na Motoarenie totalna porażka 2 pkt. z Włókniarzem, liczę tutaj w szczególności na Lidseya, który jest na fali wznoszącej do tego 11+2 pkt. w ubiegłym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
K 410

kita07041981

Użytkownik
Dudek over 9.5 kurs 1.55 Fortuna
Przedpelski over 7.5 kurs 1.65 Fortuna
Juniorski Leszno kurs 1.8 Fortuna
Kołodziej under 9.5 kurs 1.65 Fortuna
Tak to rozczytuje....oraz
Heiselberg under 1.5 kurs 1.6 STS tu drobne do taśmy ....
Od najpewniejszych od góry w zasadzie....Dudek ma bardzo łatwe 3 biegi i wsparcie D.Sajdaka myślę że w końcu zacznie jechać...
Dobre typy ja miałem Dudka +9.5 i Emila +12.5 na drugim. Został mi fajfer-4.5 co o tym myślisz. Nie licząc 4 biegu reszta bardzo ciężkie.
Post automatycznie złączony:

Dobre typy ja miałem Dudka +9.5 i Emila +12.5 na drugim. Został mi fajfer-4.5 co o tym myślisz. Nie licząc 4 biegu reszta bardzo ciężkie.
Boję się Bartka +12.5 bo pewnie odda. Holder +9.5 tak myślę.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Dobre typy ja miałem Dudka +9.5 i Emila +12.5 na drugim. Został mi fajfer-4.5 co o tym myślisz. Nie licząc 4 biegu reszta bardzo ciężkie.
Post automatycznie złączony:


Boję się Bartka +12.5 bo pewnie odda. Holder +9.5 tak myślę.
Dla mnie Holder i Hampel under zwłaszcza że na Holdera było 10.5 ,Emil w.sumie też pewny byl,w fajfera nie wierze na tym torze za bardzo ale życzę powodzenia😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Grudziądz (-14.5 pkt.) - Krosno [1] 1.55 betclic
Ale mnie wydymali tym ostatnim biegiem


Krosno dzisiaj bez KK. Do tego skutki upadku pewnie też odczuwa Milik. Świdnicki bez formy, juniorka też że wskazaniem na Grudziądz. Doyle i Lebedevs sami nie uciągną wyników, a i oni to nic pewnego. Doyle może strzelić jakieś wykluczenie. U gospodarzy solidni Fricke i Pedersen. Tarasienko, Czugunow i Jakobsen też swoje dołożą. Moim zdaniem gospodarze jadą dziś pewnie po 2 punkty meczowe i bonus.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Kowalski over 4,5 betclic 1,75
Sadurski over 1,5 fuksiarz 1,5
Bartek w zeszłym roku wykręcił dobry wynik w Czewie,zresztą śmigał tam jako junior,tyle że wtedy był w cieniu Miśkowiaka i Świdnickiego.....teraz to oni są daleko za nim,był też najlepszy podczas SGP2,a więc tor mu leży. Co do biegów to jeśli tylko przywiezie 3 pkt w juniorski,to później już będzie łatwiej o overek.W 4 biegu ma juniora gospodarzy,a w 10 Miśkowiaka,a to są tylko te jego 3 biegi....liczę, że trener jeszcze gdzieś go wciśnie.
Sadurski te 2 pkt może już zdobyć w juniorski,gdzie Łobodziński i Zieliński są do objechania,w 4 biegu znowu ma słabszego z juniorów gospodarzy,w 10 już rywale mocni,ale po tym jak w tygodniu zrobił na swoim torze 8 pkt to jestem pewien ,że dostanie dziś 5 biegów. Oczywiście brak KK za którego wskoczy chyba Bańbur też sprzyja wykręceniu overka.U innych linia jest o oczko wyżej.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Witam, jestem laikiem jeśli chodzi o żuzel, ale na Fortunie jest fajna promocja na dziś, wiec warto skorzystać, tylko trzeba zlozyc ako z kursem 3 z żuzla :) 60zł moze zgarnąć za wygrany kupon z kursem 3 z zuzla. Jakieś propozycje do ako 3 z zuzla ? zachecam do podawania typow.. sam się nie znam, wiec nie bede się udzielał, licze na was :)
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Rano pograłem under Kasprzaka ale to nieaktualne,over Pludry 4.5 ale to zdjęli ale myślę że warto było
Miskowiak under 4.5 kurs 1.55 Fortuna
Michelsen under 10.5 kurs 1.57 fortuna
Oraz Fricke mniej wygranych 2.5 kurs 2.22 przy wysokiej wygranej myślę że pojadą juniorzy może...ma 2 biegi z Doylem więc czy wygra 3 biegi...hmm sam jestem ciekaw...ale kurs fajny...skoro dawaja under 11.5 po kursie 1.7 to lepiej może under 2.5 po lepszym kursie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2744
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Rano pograłem under Kasprzaka ale to nieaktualne,over Pludry 4.5 ale to zdjęli ale myślę że warto było
Miskowiak under 4.5 kurs 1.55 Fortuna
Michelsen under 10.5 kurs 1.57 fortuna
Oraz Fricke mniej wygranych 2.5 kurs 2.22 przy wysokiej wygranej myślę że pojadą juniorzy może...ma 2 biegi z Doylem więc czy wygra 3 biegi...hmm sam jestem ciekaw...ale kurs fajny...skoro dawaja under 11.5 po kursie 1.7 to lepiej może under 2.5 po lepszym kursie
Co sadzisz o Pedersen over 10.5?
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Powinno wejść tylko czy pojedzie swoje wszystkie biegi....?czuje że gkm może wysoko prowadzić i w nominowanych może być różnie że zmianami a Nicki do końca zdrowy nie jest....
Pedersen nie oddaje biegów jeżeli będzie miał siły to pojedzie. Nie ma też trudnych biegów myślę 10.5 do grania.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Rano pograłem under Kasprzaka ale to nieaktualne,over Pludry 4.5 ale to zdjęli ale myślę że warto było
Miskowiak under 4.5 kurs 1.55 Fortuna
Michelsen under 10.5 kurs 1.57 fortuna
Oraz Fricke mniej wygranych 2.5 kurs 2.22 przy wysokiej wygranej myślę że pojadą juniorzy może...ma 2 biegi z Doylem więc czy wygra 3 biegi...hmm sam jestem ciekaw...ale kurs fajny...skoro dawaja under 11.5 po kursie 1.7 to lepiej może under 2.5 po lepszym kursie
dzieki za typy skorzystałem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +323
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom