>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

YachtingPoker

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik

www.yachting-poker.com
YachtingPoker to nowy niezależny room.
Posiadają licencje LGA

Wypłata mozliwa po wczesniejszym depozycie oraz po zakończeniu procesu weryfikacji.
Czas oczekiwania na wypłate zazwyczaj trwa od 2-5 dni.
Minimalny depozyt to 10 €.
Weryfikacji są standardem:
1. Weryfikację tożsamości (ID)
2. Potwierdzenie adresu (Proof of address_
3. Weryfikacji metody wpłaty (Deposit method verification). Screen konta MB lub karty
Rakeback wynosi 30% i jest wypłacany w każdy czwartek o 12.00 CET.

Historia rozdań powinna być automatycznie zapisywane w następującej lokalizacji:
C: \ Program Files \ YachtingPoker \ HandHistory \ NICKNAME \ Data (YYYY-MM)
systemie Windows 7 i dla mnie historia strony jest:
C: \ Users \ &lt;myusername&gt; \ AppData \ Roaming \ YachtingPoker \
Z pokerroomem współpracują największe,zagraniczne fora pokerowe
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Przed wypłatą min depozyt 25E. Później czekamy na maila z info jakie dokumenty musimy dosłać (jest to uzależnione od metody wpłaty), jeżeli wpłacamy poprzez MB to skan dowodu z obu stron wystarcza.
Niestety mają taki głupi zapis, że w przeciągu 2 dni od zlecenia wypłaty możesz ją anulować, więc nikt się za nią nie łapie, ale dokładnie po 48h kasa na koncie.
Mają też fajną promocję High Hand Jackpot, najlepszy układ uzyskany w danym dniu wygrywa Jackpota (zazwyczaj od 15 do 25E).
Soft bardzo przyjemny i szybki (chętnie przyjmują feedback, jak pomysł jest ciekawy to można dostać kilka E free), coraz więcej ludzi tam gra. Dla lubiących free kase jest kilka dziennych banalnych freerolli.
 
T 30

terminatorek

Użytkownik
w moim przypadku przed wypłatą depozyt jak wyżej i skan dowodu i jeszcze jakiś rachunek nie starszy niż 6 miesięcy i wypłata na MB po 5dniach od zlecenia.
soft jest ok przypomina mi p* graficznie ok.
w lobby z turniejami pojawiły się nowe turnieje dla depozytorów i promocja Sponsored PRO Series...
 
S 0

seebaa

Użytkownik
Witam, jaka jest minimalna kwota do wypłaty? I czy po wpłaceniu owych 25E można je od razu wypłacić razem z ugraną wcześniej kwotą?
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Minimalna wypłata to 25E.
Po wpłacie otrzymujesz bonus do wyrobienia, ale oczywiście nie musisz go wyrabiać, swoje wpłacone 25E możesz od razu wypłacić.
 
S 0

seebaa

Użytkownik
Witam ponownie. Dziś pojawił się problem z aplikacją tego pokera, mianowicie chwilę po uruchomieniu i zalogowaniu aplikacja przestaje działać - program nie odpowiada. Dziwne, że dzieje się tak zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na laptopie. Miał ktoś podobny problem?
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Ja mam ten sam problem od rana. Odinstalowywalem i instalowalem ją juz kilka razy, bo widzialem ze troche graczy jest w na stolach bo z 10 sekund aplikacja mi dzila i zdazylem sprawdzic. No ale teraz wiem że to nie wina mojego kompa tylko gdzies wyżej.
 
S 0

seebaa

Użytkownik
Ja mam ten sam problem od rana. Odinstalowywalem i instalowalem ją juz kilka razy, bo widzialem ze troche graczy jest w na stolach bo z 10 sekund aplikacja mi dzila i zdazylem sprawdzic. No ale teraz wiem że to nie wina mojego kompa tylko gdzies wyżej.
W takim razie pozostaje nam tylko czekać. Pisałem do supportu w tej sprawie kilka godzin temu, lecz póki co bez odpowiedzi.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Dostałem jeszcze dziś info od YachtingPoker, że aby wypłacić środki ugrane z freerolli poza depozytem, należy zgromadzić dodatkowo 1000 PPP’s.
To jak z tymi wypłatami wystarczy deopozyt czy trzeba dodatkowo te punkty robic a jeśli tak to jak szybko to idzie bo jak widze to mało kto tam na cashach bywa ?
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Witam ???? Czy Yachtingpoker to wyplacalny pokerroom? A jak tak to orientuje sie ktos czy jak wygralem tam 63euro w turku a nie robilem depozytów wczesniej to moge to odrazu zlecić do wypłaty, czy trzeba depozyt najpierw? Aaa i dokumenty trzeba jakies? :razz: Jak ktos sie orientuje to niech da znac ???? Thx!
P.S Widze ze tam tylko Wire transfer jako wyplata jest? Jak wplace minimum przez MB to sie odblokuje przy wypłacie, czy jak to działa? ????
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Witam ???? Czy Yachtingpoker to wyplacalny pokerroom? A jak tak to orientuje sie ktos czy jak wygralem tam 63euro w turku a nie robilem depozytów wczesniej to moge to odrazu zlecić do wypłaty, czy trzeba depozyt najpierw? Aaa i dokumenty trzeba jakies? :razz: Jak ktos sie orientuje to niech da znac ???? Thx!
P.S Widze ze tam tylko Wire transfer jako wyplata jest? Jak wplace minimum przez MB to sie odblokuje przy wypłacie, czy jak to działa? ????
Czy naprawdę tak ciężko Ci jest przeczytać wszystkie posty w tym temacie?
Tak wyplacalny
 
Do góry Bottom