>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Yield - informacje

firer 886

firer

Użytkownik
Mam tylko jedno proste pytanie, dlaczego wcześniej dostałem odpowiedź, że to wynik przeciętny, a dobry to 75%, a tutaj mam cos zupełnie innego?
bo to była ironia, choć grając stawkami po 2 zl to możesz miec i 200% yieldu a i tak nic wielkiego nie ugrasz
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@DonVitiGrubas,

Przecież spamem było już Twoje pytanie - skoro nie podałeś danych mogących być podstawą dla odpowiedzi....
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
choć grając stawkami po 2 zl to możesz miec i 200% yieldu a i tak nic wielkiego nie ugrasz
No ale jeśli grając po 2 zł osiągniesz 200% yieldu to jeśli grałbyś tak samo ale choćby po 50 złto osiągniesz kosmiczny wynik więc nie bardzo rozumiem co chciałeś tym przekazać ? Yield to % wyznacznik zarobku w stosunku do tego co się włożyło.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jaki jest DOBRY poziom yieldu po ok 100 kuponach ?
Nie ma wyznacznika DOBREGO yieldu. Czy 100 kuponów jest odpowiednią ilością by stwierdzić czy ktoś jest dobry :?: i tak i nie. Wszystko zależy jaką przyjmujesz taktykę gry, czy jest to ok 500 typów rocznie czy może 30.
Dla mnie dobrym yieldem w skali roku jest wynik w granicach 10% i więcej.
 
S 0

skrzypekk

Użytkownik
Witam, korzystam z arkusza kalkulacyjnego, wstawił go pewien użytkownik forum. I mam do Was pytanie, czy yield wyliczony przez arkusz jest prawidłowy ? : ) zrzut ekranu w załączniku ????
 
O 1

odek

Użytkownik
przecież liczenie tego to nie co innego jak zwykłe proporcje ;D
obliczasz ile zysku lub straty stanowi twoja kwota włożona ....
 
O 1

odek

Użytkownik
jak się liczy skuteczność to ako liczyć jako 1 czy jako 2 lub 3 trafione lub nietrafione ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
jak się liczy skuteczność to ako liczyć jako 1 czy jako 2 lub 3 trafione lub nietrafione ?
Możesz oddzielnie liczyć skuteczność w zakresie singli, czyli zdarzeń granych pojedyńczo oraz z których układałeś kilkuelementowe ako i oddzielnie w zakresie tylko kuponów ako, więc w tym przypadku bez względu na to, ile na nich było zdarzeń...
A zatem ew. zrób kilka klasyfikacji podsumowujących Twoją grę.
.
 
H 1

hsbc

Użytkownik
yield na poziomie kilku % z 100 kuponów jest już dobry
wszystko ważne jest w długim terminie, co z tego że wygrywasz 9/10 kuponów jak ten jeden przegrany zagrałeś za 100x więcej niż pozostałe 9
 
Do góry Bottom