>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Złoty Zakład - nowa promocja

sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczy!

Jest to mój pierwszy post na tym forum jako przedstawiciel Sportingbet. Poza zamieszczaniem informacji o naszych promocjach, ofertach specjalnych czy konkursach, chciałbym brać czynny udział w życiu tego forum. Jestem otwarty na wszelkie uwagi dotyczące Sportingbet - tak więc piszcie co Wam leży na sercu, a w razie problemów postaram się Wam pomóc na ile będę mógł!

Złoty Zakład bez Ryzyka! Oddajemy przegrane stawki do 100 PLN!
Gran Derbi Europy już w najbliższą niedzielę! Z tej okazji dla wszystkich graczy Sportingbet przygotowaliśmy ofertę specjalną! Postaw na dokładny wynik meczu FC Barcelona - Real Madryt. Jeśli Twój typ okaże się nietrafiony, otrzymasz od nas drugą szansę w postaci zwrotu stawki za przegrany zakład do 100 PLN! Kliknij po szczegóły!

Pozdrawiam!
 
M 0

marimarek

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące tej promocji.
Na stornie napisane jest &quot;W ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz od nas zwrot stawki w postaci Zakładu bez Ryzyka do wysokości 100 PLN do wykorzystania w naszej ofercie zakładów sportowych!*&quot;. Co znaczy w postaci Zakładu bez Ryzyka? To znaczy, że otrzymam zwrot pieniędzy i mogę z nimi zrobić co chce?
Jeszcze pytanie odnoszące tej promocji jak i promocji bonusa powitalnego. Czy muszę coś jeszcze zrobić oprócz postawienia po prostu w przypadku złotego zakładu na konkretny mecz do 100zł lub w przypadku bonusa powitalnego określonej sumy(np. 5zł), czy po prostu stawiam na te zdarzenia i automatycznie mam to policzone jako zakład bez ryzyka?
I czy jeśli wpłaciłem już pieniądze i zagrałem już za inną sumę niż 5zł, to dalej mi przysługują te powitalne zakłady bez ryzyka?
Czy te 2 bonusy mogę ze sobą połączyć?
Liczę na szybką odpowiedź(bo chce postawić na ten złoty zakład) i od razu za nią dziękuję, chociaż pytań maiłem sporo. :]
 
W 74

woofer001

Użytkownik
zaklad bez ryzyka oznacza zwyczajny freebet tzn stawiasz 100 zl po kursie 1,5 i w przypadku wygranej dostajesz 50 zl z ktorymi mozesz zrobic co chcesz ????
 
Do góry Bottom