>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

z MB do buka, z buka na konto ?

koolman 80

koolman

Użytkownik
Witam mam pytanie zakladalem milion lat temu konto na MB i chyba nie potwierdzilem adresu wiec nie moge wyplacic pieniedzy sobie na konto (musze czekac 3-5 dni na jakis list itp) ale moge wplacic pieniadze na buka, wplacilem na betclick i tu pytanie, czy bede mogl wyplacic te pieniadze na swoje konto bankowe z betclik ?
W sumie jest napisane : ZLEĆ WYPŁATĘ NA TO SAMO KONTO LUB KARTĘ, Z KTÓRYCH WPŁACAŁEŚ ŚRODKI. W PRZECIWNYM RAZIE TWOJA WYPŁATA MOŻE ZOSTAĆ ANULOWANA. W przypadku kart MasterCard, prosimy o wypłatę przelewem bankowym na konto powiązane z kartą.
Ale może ktoś tak robił i przeszło ?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Chyba zawsze jest tak że trzeba wypłacać tym samym sposobem co sie wpłacało. No chyba że depozyt robiło sie na dwa sposoby tzn wpłacamy najpierw przez np przelewy24 gram ileś tam ile chcemy, potem robimy depozyt przez mb, obracamy wpłaconą kwotą i powinniśmy móc wypłacić na konto bankowe. Jak w expekcie wpłacałem 2 metodami a wypłacałem potem tylko na konto bankowe i zawsze było oki ;)
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Może podczepię się pod ten temat. Polećcie jakiegoś buka, u którego mógłbym wpłacić poprzez mb, a następnie zlecić wypłatę na konto bankowe, bez żadnego obrotu oczywiście ;]
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Może podczepię się pod ten temat. Polećcie jakiegoś buka, u którego mógłbym wpłacić poprzez mb, a następnie zlecić wypłatę na konto bankowe, bez żadnego obrotu oczywiście ;]
Mi taki numer przeszedl kiedys w BAH Wplacilem przez MB kasa polezala 2 godziny i wyplacilem na konto i nikt sie nieprzyczepil tyle ze było to dosc dawno temu
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
w betgunie tak tez mozna, ale musisz miec dwie drogi wplaty, czyli wczesniej przez bank musialbys wplacic, ja tak czesto robie, poza tym to napewno unibet...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Może podczepię się pod ten temat. Polećcie jakiegoś buka, u którego mógłbym wpłacić poprzez mb, a następnie zlecić wypłatę na konto bankowe, bez żadnego obrotu oczywiście ;]
Najprościej to.. odrazu z mb na konto. No chyba że jakieś wałki kręcimy ????
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Żadne wałki tylko słyszałem, że jakaś weryfikacja ze strony mb idzie. No i coś pociągają dlatego próbuję tak;]
 
Do góry Bottom