>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Przeciez ja tez znimi walcze, zaden depozyt na email OPERAMAIL.COM nie idzie a mam go w wiekszosci bukow
trzeba ich męczyć bo teraz jakaś masakra. Ktoś ma jakies info co sie z nimi dzieje ? Noż kur.. ile można czekać na własny hajs. Rozmawiał ktoś z nimi ostatnio ? Jak przeszli do netellera to zwijają interes czy co ?
Masakra dzwoniłem do nich rano. Zapomniałem że telefon taki drogi...Xd 40zł straciłem za pare minut. Gosciu powiedział że w ciągu paru godzin odblokują. o 11 rano dzwoniłem a dalej cisza. Jak zwykle Ruski co po Polsku gadają jeszcze spali. Musiałem na ten amerykański numer dzwonić. Kur.. 10zł za minute to troche przesada. Nie polecam dzwonić do nich z tel. Kiedyś dzwoniłem tam ze skype 100 razy taniej było ale zapomniałem o tym. Support do bani mają teraz.
 
S 3

shelby_lane

Użytkownik
Panowie możecie się zalogować na skrilla? Najpierw pół dnia mi wisiało, że mam konto zablokowane, to resetowałam hasło, teraz wisi, że hasło niepoprawne, mail niepoprawny i kod z obrazka też niepoprawny. Na maila standardowo cisza. Mają jakąś awarię czy o co z tym chodzi?
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Panowie możecie się zalogować na skrilla? Najpierw pół dnia mi wisiało, że mam konto zablokowane, to resetowałam hasło, teraz wisi, że hasło niepoprawne, mail niepoprawny i kod z obrazka też niepoprawny. Na maila standardowo cisza. Mają jakąś awarię czy o co z tym chodzi?
Najlepiej zadzwonic bo jak nie masz Vipa to przez maila sie z nimi ciezko skontaktowac
 
koval 161

koval

Użytkownik
Jak zadzwonię to dokonają telefonicznej weryfikacji i odblokuja?
Chodzi im o zmianę hasła, ale chcą wysłać kod na nr którego już nie mam.
Przy zablokowanym koncie można płacić, a wypłacać też można?
 
ptok7 4

ptok7

Użytkownik
Witam! Wyjaśnię moją sytuację i mam nadzieję, że to pomoże wszystkim co mają zablokowane konta.
Wczoraj gdy nie mogłem się zalogować zrobiłem reset hasła ale żaden sms nie przyszedł (powtarzałem to 4x). Poczytałem na forum, że trzeba wysłać dokumenty co też zrobiłem no ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi przez kilkanaście godzin. Dlatego zadzwoniłem i miałem rozmowę w j.polskim (nie wiem dlaczego niektórzy piszą o angielskim). Konsultant zadał kilka pytań weryfikujących i odblokował mi konto wysyłając maila z nowym hasłem.
Dlatego warto od razu wysłać dokumenty na [email protected] nie pisząc żadnych wiadomości co się stało itp. i dzwonić. Sprawa rozwiązana w kilka minut????

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdro!????
 
ptok7 4

ptok7

Użytkownik
Jaki jest koszt polaczenia za minutę i ile trwa taka rozmowa ?
Rozmowa trwała ok 5min bo połączyłem się bez oczekiwania na konsultanta a zabrało mi niecałe 2zł (tel. na kartę w plusie)
 
K 0

koroniarz

Użytkownik
Dobra załatwione przez rozmowę telefoniczna, która trwała 3 minuty i kosztowała niecałe 90 groszy. Rozmowa po polsku, ale babka miała rosyjski akcent. Oczywiście wcześniej wysłane zdjęcie dokumentu.
Zaraz przyszły maile i konto odblokowane.
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Zgadza się, obecnie mają taki kocioł, że na maila nie ma co uderzać. Dzwoniłem na polski numer, ale rozmowa odbyła się po angielsku z konsultantem. Załatwione na miejscu, więc w porządku
 
huta 21

huta

Użytkownik
Panowie zablokowali mi konto skrill wysłałem im skan dowodu w środę i żadnego odzewu z ich strony konto zablokowane przez cały czas a kasy trochę tam mam. Co robić czekac pisać dzwonić?
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Ja tez mam zablokowane konto skrill mam 12 lat konto skrilla i bez powodu bez powiadomienia zablokowali konto z pieniedzmi, ja sie pytam co to kur.... ma byc ze blokuja konto bez podania powodu po za tym kontakt emailowy z tymi skur... jest zerowy, W tym momencie skrill łamie regulamin robiąc takie frajerskie zagrywki.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Panowie zablokowali mi konto skrill wysłałem im skan dowodu w środę i żadnego odzewu z ich strony konto zablokowane przez cały czas a kasy trochę tam mam. Co robić czekac pisać dzwonić?
Zdecydowanie dzwonić, ale w pierwszej kolejności wysłać im skany dowodu osobistego. Ja właśnie przed momentem tak załatwiłem tę sprawę z jakimś Chrisem mówiącym bardzo dobrze po polsku, ale z wyraźnym słowackim akcentem :grin:. Zadał kilka pytań weryfikacyjnych o datę urodzenia oraz adres zamieszkania, a później sprawdził skany. Wszystko się zgadzało, więc wysłał na maila nowe hasło i po sprawie.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Panowie, da ktoś info o co dokładnie pytają przez telefon w celu odblokowania konta i wysłania nowego hasła na maila (telefon jest nieaktualny, stąd problem) ? Pytam, bo konciacho jest na kobicine, a ona zielona w temacie. Dziękuję, pozdrawiam!
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Panowie, da ktoś info o co dokładnie pytają przez telefon w celu odblokowania konta i wysłania nowego hasła na maila (telefon jest nieaktualny, stąd problem) ? Pytam, bo konciacho jest na kobicine, a ona zielona w temacie. Dziękuję, pozdrawiam!
Miałem ten sam problem, bo tel do automatycznego resetu był stary, a dodatkowo nie znałem swojego ID. Mnie poprosił o podanie adresu mailowego jakiego używam przy logowaniu do konta Skrill, a później zapytał tylko o datę urodzenia oraz adres zamieszkania. Skany dowodu wysłałem w czwartek, ale się nie odzywali, więc dzisiaj zadzwoniłem. Po tych dwóch pytaniach sprawdził jeszcze te przesłane skany i zaraz potem przesłał na maila wiadomość z nowym hasłem. Wszystko zajęło chyba z 5 minut, więc ekspresowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
marcins 224

marcins

Użytkownik
Panowie, da ktoś info o co dokładnie pytają przez telefon w celu odblokowania konta i wysłania nowego hasła na maila (telefon jest nieaktualny, stąd problem) ? Pytam, bo konciacho jest na kobicine, a ona zielona w temacie. Dziękuję, pozdrawiam!
Dokumenty wysyłasz sprawdza je i dodatkowo pytali mnie kiedy konto zalozone nie pamietałem to 4 ostatnie cyfry karty chcieli i do tego data urodzenia i adres
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Panowie mi też blokneli konto - jak piszą ze względów bezpieczeństwa ponoć. Aby uzyskać odzyskać dostęp do konta mam zresetować hasło, problem w tym że ich sms z tym sześciocyfrowym kodem nie przychodzi..... ich systemy/serwery mają jakąś zawieche? Ktoś coś wie?
Drugie pytanie, czy w przypadku takiej sytuacji jak opisałem mogę korzystać z karty skrill? Czy blokada konta jest równoznaczna z zablokowaniem możliwości robienia transakcją kartą?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
1/ Miałem tak samo. Telefon do skrill, przesyłają ci link do generowania nowego hasła (jeśli wcześniej zapodałeś skan dowodu).
2/ Nie wiem, jednak ja na wszelki-wielki wolałbym nie korzystać przez ten czas z karty. Jeden dzień cię nie zbawi, a może unikniesz kolejnych komplikacji.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Panowie mi też blokneli konto - jak piszą ze względów bezpieczeństwa ponoć. Aby uzyskać odzyskać dostęp do konta mam zresetować hasło, problem w tym że ich sms z tym sześciocyfrowym kodem nie przychodzi..... ich systemy/serwery mają jakąś zawieche? Ktoś coś wie?
Drugie pytanie, czy w przypadku takiej sytuacji jak opisałem mogę korzystać z karty skrill? Czy blokada konta jest równoznaczna z zablokowaniem możliwości robienia transakcją kartą?
musisz skan dowodu wyslac na maila, dobrze jak masz nr ID swojego konta wtedy pojdzie szybciej, zadzwonic tez nie zaszkodzi
z tego co tu pisali to karta mozna w tej sytuacji wyplacac ja natomiast tego nie sprawdzalem
 
Do góry Bottom