>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

R 125

roger12

Użytkownik
Mam ten sam problem i na koncie ok. 3,5 tys zł. Uzywam konta już dobrych kilka lat i nigdy problemów nie było. Nie będę nawet pisał jak bardzo jestem na nich wk.... . Wysłałem skan prawa jazdy i rachunku i czekam na jakąś odpowiedź. Dołączam się do pytania o jakiś kontakt telefoniczny z polskim supportem.
Pierw sprawdź jaki masz Limit wpłat przez 90 dni a później przelewaj takie kwoty ja miałem kiedyś limit 3000 zł i przelałem 3100 zł i Mi tez zablokowali konto. Coś ostatnio widzę ze MB chodź ja nie miałem oprócz 1 problemu już żadnych to MB coś zaczyna szwankować więc nie przelewam takich dużych kwot na MB max to 2500zł. a jak idzie jakiś kłopot z MB trudno sie z nimi potem dogadać
 
G 46

ghs

Użytkownik
Było tak, odkąd pamiętam. Limitów nie mają jedynie osoby o statusie VIP. Wszystko jest na forum, użyj szukajki.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Podczepiłem się pod ten temat.Ja wczoraj miałem ciekawą akcję z MB.Przelewałem w nocu 100 zł do Bet365.Rano sprawdzałem stan konta,.Co sie okazało?MB dwukrotnie pobrał mi kwotę 100 zł!!!Na koncie Bet365 doszło tylko 100 zł ,które chciałem przelać ,a druga stówka poszła niewiadomo gdzie.Poniżej screen.





Wysłałem z Centrum informacji wiadomość o tym problemie zobaczymy jak to rozwiążą.

Sytuacja rozwiązana,znalazły się te 100 zł w Bet365.Poniżej odpowiedź od nich.Wina więc nie leżała po stronie MB.

Szanowny Panie ,
Kontaktuję się z Panem w związku z naszą wcześniejszą rozmową w Czacie na żywo. Pragnę poinformować, że brakujące 100 PLN zostały odnalezione i znajdują się już na Pana koncie gracza.
Najmocniej przepraszamy za wszelkie wynikłe niedogodności.
W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym polskim Biurem Obsługi Klienta, które dostępne jest od 10:00 do 23:00 czasu polskiego poprzez czat na żywo, e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu 00800 12 365 365. Nasi doradcy z przyjemnością udzielą wszelkiej pomocy.
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
W tygodniu wpłaciłem kase na mb i chciałem ją dziś przelać do buka a tu mi wyskakuje komunikat że konto zablokowane i mam im przesłać skan dokumentu tożsamości oraz jakiś rachunek aby je odblokowali. Problem jednak w tym ,że nie mam żadnych comiesięcznych rachunków na moje nazwisko bo jeszcze się uczę i mieszkam ze starszymi. Więc wiecie może czy sam dokument tożsamości im wystarczy czy już mogę żegnać się z kasą?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hmmm mogą się czepiać. Najlepiej zrób sobie jakąś fikcyjną fakturę z jakiegoś programu np. Faktura 2008 (lol) lub kup jakieś badziewie na allegro na fakturę ... Mój kumpel nie miał żadnego rachunku pod ręką to zeskanował ... mandat karny ????
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Dzięki Jacgues za podpowiedź. Wysłałem już im skan prawa jazdy ponieważ zdałem nie dawno i prawko ma świeżą date wydania, a im chyba chodzi o podtwierdzenie miejsca zamieszkania. Teraz czekam na ich reakcję.
 
S 0

saw88

Użytkownik
Witam,proszę niech ktoś odpowie czy ten nr międzynarodowy,jest tam polski konsultant? I czy jak zadzwonie to najpierw będę musiał rozmawiać po angielsku że chcę polskiego konsultanta? Jaki jest koszt połączenia ? Ta amatorska strona blokuję moje pieniądze już ponad 3tygodnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wysłałem już dawno im wszystko co potrzebne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
S 0

slawer

Użytkownik
Co za kór** głupie skó***syny:dfdrgdf:????. Przelałem im z banku 70 zł i dosłownie 1min póżniej chciałem to przelać na konto expekta a tu h*j. KONTO ZABLOKOWANE:zy3ou: ja sie pytam za co kór**. Nawet polskiego suporta niema. Im wpłacic kase no problem ale chwile później wypłacić t hu* wielki dwa bombelki, widze że moneybooker lubi ostatni bawić sie w złodzieji. Mam im przeslać skan dowodu da sie zrobić, ale skąd ja mam wżąść jakiś RACHUNEK????. Tylko odzyskam kase i zamykam tam konto bo za takie numery to oni każdego powinni osoboście przeprosić i tą kase na złotej tacy przynieść. Zamykanie kont od tak sobie ZŁODZIEJE????⛔???? A jutro carlig cup i kasy niema:kwasny4565:
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
ja niedawno zalozylem konto u nich i mam zamiar wplacic tam kase i przyslali e-mail ze przesla mi poczta potwierdzenie werifikacji konta. A juz chyba moge kase przelac z konta bankowego i bede mogl na buka przelac czy tez bede musial skan zrobic albo czekac asz potwierdze ten adres zamieszkania?? jak to będzie?
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Wczoraj dostałem taki mail, nie wiem z jakiego powodu (raczej bez powodu), oczywiście wysłałem im te wszystkie dokumenty , ale póki co dalej mam zablokowane . Czy ktoś wreszcie doszedł jaka jest przyczyna tej dodatkowej weryfikacji , wcześniej przeszedłem wszystkie inne etapy (konto bankowe , adres). ?
Po tym jak mi odblokują konto , od razu wypłacam całą kwotę i zamykam konto, nie chce mieć żadnego do czynienia z tą śmieszną firmą, już wolę korzystać z innych płatności online lub przelewów 24. Nie chce mieć takiej sytuacji , że np. po miesiącu każą mi wysłać kopie dowodu potwierdzoną notarialnie ????
Możliwość dokonywania transakcji z Pana/i konta została zablokowana, w związku z czym zlecona płatność nie może być zrealizowana.
W celu odblokowania konta, prosimy o przesłanie zeskanowanych kopii poniższych dokumentów:
  • Ważny dokument tożsamości, np. paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy;
  • Potwierdzenie miejsca zamieszkania, np. rachunek za media (gaz, prąd, telefon) lub wyciąg z konta bankowego;
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
@konrad, nie tylko Ty musiałeś przechodzić kilka weryfikacji. Ja również musiałem wysłać scan dowodu i rachunku bankowego, wcześniej musiałem potwierdzić adres jak i konto bankowe.
Niestety, lecz muszę Wam przyznać rację. Tym bardziej, że większość serwisów wprowadza opcję przelewy24. Alternatywą może być także NETeller jak i PayPal. W w/w serwisach nie mamy problemów, by kilka razy weryfikować swoje konto ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja powiem, że często korzystam z mb, i jedyna weryfikacja jaką przechodziłem, to właśnie wpisanie kodu z listu, i być może wysłanie jeden raz skanu dowodu lecz i tego nie pamiętam, ja do mb nic nie mam ????
 
R 0

ruchman

Użytkownik
A ja mam taki problem ze moje konto zostalo zamkniete bez mozliwosci ponownego otworzenia, argumentujac to jakimis ciemnymi tranzakcjami. A najgorsze jest to za na betfair mam 594euro i jedyna dostepna forma wyplaty jest wlasnie moneybookers tzn. musze wyplacic tyle ile wplacilem w ten sposob aby mozliwa byla wyplata inna forma.
Co mam zrobic? Sprobowac jednak wyplaty na moneybookers? Zatwierdza ja?
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Trochę pomyśl może i wypłacisz na konto moneybookers, ale co potem zostawisz te pieniądze jako wirtualne, bez możliwości ich wypłaty?
 
Do góry Bottom