>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

R 0

rododendron

Użytkownik
Ale w wyciagu z konta nie ma podanego adresu tylko jest zestawienie operacji. A jesli chodzi o rachunek za prad czy gaz to nie moge im przeslac bo te rachunki przychodza na moich rodzicow
 
ester 87

ester

Użytkownik
Na wyciągu z konta, który przychodzi do domu absolutnie znajduje się adres. Rachunki możesz przesłać rodziców, nie ma to raczej znaczenia, ważne byś miał jakiś &quot;kwit&quot; wiążący Cię z podanym przez Ciebie adresem.
 
R 0

rododendron

Użytkownik
Acha to w takim razie wysle im skan dowodu i rachunek, ktory jest na rodzicow. Mam nadzieje ze to wystarczy i odblokuja mi to konto bo mam tam jakies 3,5k zl. Dzieki Ester za rozjasnienie sprawy !
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wczoraj czy przedwczoraj moneybookers zablokowali mi konto. Wysłałem to co kazali, napisałem maila i zero odzewu. Jak oni traktują klientów? Ja wszystko robię uczciwie, bez żadnego kombinowania a oni mi nie ufają?! A Ch.. im w d... Stracili klienta. Dziękuję.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Skan wyciągu z konto jest im potrzebny, żeby zweryfikować twój adres. To tzw. &quot;proof of address&quot; (może nim być również jakiś rachunek za gaz, czy prąd). Nas to może dziwi, ale jak ktoś był kiedyś w UK to wie, że tam jest to dość powszechna praktyka i w bankach/agencjach pracy niemal zawsze nas o to poproszą.
W Wielkiej Brytanii nie ma dowodów osobistych. W Polsce są i to dodatkowo razem z adresem. Jak prosili mnie o proof of address, to im napisałem, że na skanie dowodu jest i przeszło.
 
G 0

greg9872

Użytkownik
re
Powiem jedno uwazajcie na nich nie pisze tego po to by kogoś straszyc ale z własnego doświadzczenia i wielu innych ,ja do tej pory nie odzyskałem 400zł
które mi zajeb**,po dwoch tygodniach pisania i wykłócania sie oni mi piszą ,ze mam skontaktować się ludzmi ,którzy nie potwierdzili tożsamosci nie no ku*** ,jawna kpina mam u nich dwa lata konto ,a tu takie bzdury ,niestety ale coraz więcej ludzi jest przez nich OKRADZIONYCH ,potwierdza sie to co napisało już wielu okradają ludzi i tyle ,jest szansa złożyć skargę do FSA ,ja to zrobiłem i mam nadzieję ,że mi pomogą ,a póki co naprawdę radzę szczerze ,uważajcie na tych gnoi!!!!!!!????
 
J 0

jaro767

Użytkownik
Witam. Miał ktoś może taką sytuację jak ja tzn: zablokowali mi tranzakcje a czekałem na przelew z bukmachera, który już napewno powinien być na koncie. Czy po odblokowaniu automatycznie dopisują kwotę? Mam tam konto 3 lata, wszystko zweryfikowane i teraz nagle robią jakiś problem... A polskiego supporu nie mają telefoniczngo
 
filip_r2 583

filip_r2

Użytkownik
Troche zdziwiły mnie te opinie bo ja osobiscie nigdy nie miałem zadnych problemów z MB. Z poczatku zweryfikowałem na adres i poprzez wpłącenie pieniedzy konto bankowe i od tamtej pory wpłacam wypłacam z buka bez zadnych problemów na konto bankowe tez wypłacam bez zadnych problemów. Dowodu im nigdy nie wysyłałem i jakos narazie sie nie prosza. Limit transakcji na 90 dni ma 60 tys, Hmm moze mnie kiedys cos takiego dopadnie ale póki nie kombinuje nie wpłacam pieniedzy z dziwnych kont nie przesylam za duzo pieniedzy na inne konto MB nie sadze aby problemy sie pojawily
 
B 0

bresciano

Użytkownik
Kryzys?
Może to jakiś skutek kryzysu finansowego na świecie???
Blokują klientom kasę i za jej pomocą finansują własne wydatki....???
Bo żeby tak się szmacić to jest nienormalne...
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
wszystko dziala cacy dopoki kwota ktora chcemy wyslac nie przekroczy 200zl...powyzej tej sumy zaczynaja sie bloki a wystarczy temu zapobiec i odrazu wyslac im ksero dowodu lub tez w przypadku gdy wplate realizujesz poprzez karte kredytowa(nie spotkalem sie nigdy zeby ktokolwiek zostal spytany o dowod gdy potwierdzil karte)nie przekraczac dozwolonego miesiecznego limitu...
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Mi strzelili bloka,wysłalem skany i odblokowali po 3 dniach jak na moneybokersa tempo iscie expresowe.KOnto u nich posiadam rok,karte mialem zweryfikowana.Oprócz tego incydentu nie miałem kłopotów z MB
 
F 0

flowtation

Użytkownik
co się stanie jesli wysle im skana z dowodu z identycznymi danymi jak na koncie ale inna datą urodzenia w skanie niz na koncie /// lub jak wysle skana z mojego profilu z calkiem innymi danymi? mam na koncie 300 zl i bardzo boli mnie ze nie moge ich wyplacic;/
 
S 22

sebdra

Użytkownik
mial ktos taka sytuacje
Na koncie zablokowane jest wykonywanie transakcji wychodzących oraz płatności kartą kredytową/debetową. W związku z tym Państwa transakcja nie może być zrealizowana. Aby rozpocząć procedurę odblokowania konta należy zmienić hasło i adres email konta Moneybookers w Profilu konta.
zmieniam haslo email inic nic nic a kasa na koncie ku... nied a rady wyplacic w koncu zmienilem na poczatkowy adres email i tez nic moze wziasc ten nowy adress email i nowe haslo i czekac sam juz nie wiem
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ile trwa sprawdzenie dowodu i adresu na MB, bo mi włąsnie zablokowali, czekam 3ci dzień chyba. Wysyłam codzienne meile, bo na koncie mam, potrzebne mi środki. Złożyłem reklamacje, a odpowiedzi od nich jeszcze nie mam.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Każdy kolejny email w tej samej sprawie przesuwa Cie na koniec kolejki oczekujących
Zadzwoń do nich i powiedz że pilna sprawa to sie pospieszą pogadasz po polsku
 
P 6

patrykut

Użytkownik
Jak sprawdzić czy konto jest zweryfikowane? Wczoraj zablokowano mi konto, jednak wysłałem skan dowodu osobistego i odblokowali, wszystko działa, ale chciałem się upewnić w 100%.
 
B 12

bookman

Użytkownik
Jak sprawdzić czy konto jest zweryfikowane? Wczoraj zablokowano mi konto, jednak wysłałem skan dowodu osobistego i odblokowali, wszystko działa, ale chciałem się upewnić w 100%.
jak Ci odblokowali to musieli mieć powód więc sie nie zamartwiaj chyba ze maila do nich napisz co i jak..pozdro
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Panowie, pomoże mi ktoś z MB?

Otóż: Dostałem dziś wypłatę z buka, ale na koncie mam 0zł bo mam zablokowane przelewy. Klikam wysłanie pieniędzy i mam coś takiego:



Transakcja nie może być zrealizowana, gdyż opcja dokonywania przelewów wychodzących i płatności kartą kredytową/ debetową z Państwa konta została zablokowana.

Aby ją odblokować należy wpłacić środki na Państwa konto Moneybookers za pomocą przelewu bankowego.
Więc szybciutko przez p24 wpłacam z inteligo 4zł, wszystko zaakceptowało i nadal 0zł. Tzn , że muszę wpłacić przez normalny przelew? Czy inteligo nie akceptuje? Mam jeszcze konto w mbanku. Bo tak to lipa , przelew bd szedł ze 2 dni i gdzieś dopiero ok środy bd mieć wolne środki na MB.

Może miał ktoś taką samą sytuację?
 
Do góry Bottom