>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

bykovic 121

bykovic

Użytkownik
sarek - i jak, odblokowali? Ja mam mniej wiecej ten sam problem. Jak tylko wprowadzili Sorbanking (gdzieś w lutym) - użyłem raz i następnego dnia miałem blokadę konta. Pisałem, wysyłałem skany i do tej pory cisza.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Istnieje mozlowosc zeby samodzielnie zamknac konto w MB , widze jakieś odpowidzi z przed kilku lat ale one nie pomagaja , a co do kontaktu z MB to maskara nie odpisuja na meile .
 
rex 144

rex

Użytkownik
Mi odpisali na maila w sprawie zamkniętego/zablokowanego konta. Nakazałem uruchomić moje konto Skrill a w tym samym dniu dostałem maila żebym wysłał im dowód osobisty i wtedy mi wyzerują hasło. Zakładałem je w 2008 roku jeszcze za czasów Moneybookers.
I teraz mam do Was pytanie jako doświadczonych użytkowników. Czy jak mi Skrill odblokuje konto i wyzeruje hasło, to czy ja musze im płacić jakieś pieniądze by utrzymać to konto ? Bo wyczytałem, że jak będzie ujemne saldo to zgłoszą to firmie windykacyjnej. Czy ten Skrill zobowiązuje do płacenia im pieniędzy czy cały jest darmowy ? Nie chodzi mi tu o prowizje od przelewów, tylko o ogólne utrzymanie konta u nich czy to jest płatne... ?
I druga sprawa, czy gdybym zamówił kartę Skrill to czy też jest ona płatna, że trzeba regularnie ją opłacać i co będzie gdy nie będę na kartę Skrill wpłacać pieniędzy i przestanę ją używać czy dostanę jakiś nakaz do zapłaty ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
I teraz mam do Was pytanie jako doświadczonych użytkowników. Czy jak mi Skrill odblokuje konto i wyzeruje hasło, to czy ja musze im płacić jakieś pieniądze by utrzymać to konto ? Bo wyczytałem, że jak będzie ujemne saldo to zgłoszą to firmie windykacyjnej. Czy ten Skrill zobowiązuje do płacenia im pieniędzy czy cały jest darmowy ? Nie chodzi mi tu o prowizje od przelewów, tylko o ogólne utrzymanie konta u nich czy to jest płatne... ?
I druga sprawa, czy gdybym zamówił kartę Skrill to czy też jest ona płatna, że trzeba regularnie ją opłacać i co będzie gdy nie będę na kartę Skrill wpłacać pieniędzy i przestanę ją używać czy dostanę jakiś nakaz do zapłaty ?
Saldo może być ujemne tylko w przypadku ich błędu. Była pare razy taka sytuacja że niepoprawnie naliczyli wypłaty z bankomatu i mimo że wypłaciłes pieniądze saldo miałeś takie same, jak się zorientowałes mogłeś wypłacić dwa razy tą sama kwote oczywiscie wtedy automatycznie twoje saldo było ujemne o tą kwotę którą wypłaciłeś.
Jezeli chodzi o zgłaszanie czegokolwiek jakimkolwiek firmom windykacyjnym to nigdy o takim czyms nie słyszałem, pozatym skrill to angielska firma i wszystkie informacje zawarte na stronie mimo że są po Polsku odnosza się do prawa angielskiego, po prostu jest to przetłumaczone na język polski.
Skrill to darmowe konto. Za okres bezczynnosci pobierana jest opłata nie pamiętam ile ale to groszowe sprawy i obowiązuje tylko i wylącznie jeżeli masz na koncie pieniadze tzn np masz na koncie 100 euro po roku bezczynnosci obowiązuje opłata 1-2 euro miesięcznie to jeżeli nie będziesz używał tego konta (wogóle się na nie nie zalogujesz) to po roku co miesiąc będą Ci pobierać z konta 1-2 euro. Jezeli twoje konto będzie puste ta opłata Ciebie nie obowiązuje.
Skrill to angielska firma i obowiązuje ją Angielskie prawo a z Polskim prawem nie ma nic wspólnego.
Jeżeli chodzi o kartę opłata jest 10 euro rocznie. W kazdym momencie możesz z niej zrezygnować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rex 144

rex

Użytkownik
Sylwek2012 dzięki za wyczerpującą odpowiedź, już jestem spokojniejszy. A powiedzcie mi jeszcze, jak zrezygnuje z karty Skrill po roku to potem musze składać nowy wniosek o nową kartę i znów bulić 40 zł za jej wyrobienie ? I jak zrezygnuje z karty Skrill to oni będą nadal się ubiegać ode mnie o pieniądze bym co rok za nią płacił ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A powiedzcie mi jeszcze, jak zrezygnuje z karty Skrill po roku to potem musze składać nowy wniosek o nową kartę i znów bulić 40 zł za jej wyrobienie ? I jak zrezygnuje z karty Skrill to oni będą nadal się ubiegać ode mnie o pieniądze bym co rok za nią płacił ?
Tak wyrobienie nowej karty będzie kosztowac 10 euro. Jeżeli zrezygnujesz z karty nie będą pobierać żadnych opłat.
 
firer 886

firer

Użytkownik
No tak tylko te inne jest na inne imię nazwisko i inny adres. Jest coś w regulaminie o tym?
czy jest coś w regulaminie to nie wiem , ale regularnie loguję się na 3 rożne konta na jednygo IP i nie ma z tym żadnego problemu
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Pragniemy poinformować, że konto jest czasu closur e za nie do przyjęcia nowych Regulamin Skrill (Moneybookers), korzystania z konta i Polityka prywatności dopóki 31 lipca 2014.
To ostatnie i ostatnie ostrzeżenie. Aby uniknąć konto zamknięcia, proszę w link poniżej i potwierdzić swoje dane osobowe. Niezastosowanie się do tego aż 31 lipca 2014 będą rozpatrywane zaprzeczeniem naszych warunkach, a Twoje konto zostanie zamknięte na stałe.

Ciesz pomocą Skrill (Moneybookers)!
Najlepsze życzenia,

Uwaga na fałszywe maile od Skrill
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Wczoraj dostałem taki oto mail od niby skrill. Oczywiście to scam. Ciekawe jaki buk się wysypał z moim adresem mail?
Dear,
We need more information from you


Please provide the requested information as soon as possible to ensure you can continue to use your Skrill account.


https://account.skrill.com/
You have 48 hours to provide this information. If we dont hear from you by then, well need to restrict your account.
If you have any questions about your account, please visit the Skrill Help Hub.


Best Regards,
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Ktoś wie jak długo czeka się teraz średnio na odpowiedź od skrilla?
ja chciałem zmienić walutę i nie odpisują mi już z 2 tygodnie, a przypominam się co jakiś czas, żenada ????

koledze zablokowali konto i chcą notarialne potwierdzenie wiarygodności dokumentu tożsamośći????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
ja chciałem zmienić walutę i nie odpisują mi już z 2 tygodnie, a przypominam się co jakiś czas, żenada ????
koledze zablokowali konto i chcą notarialne potwierdzenie wiarygodności dokumentu tożsamośći????
kurw.. aż tak źle ? no od przed wczoraj nic nie mogę zrobić na koncie jak wysylam kase do kogos to general error a jak chce wyplacic to We are unable to process your payment at this point. Please try again using a different payment instrument.
For more details, please visit our help pages. Napisałem do nich ale nie odpisują. Masakra, a kaske odłożoną na Sylwka miałem i lipa z planów ???? kur...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ma ktoś jakiś pomysł jak można się z nimi skutecznie skontaktować oprócz tel ? Kur.. od 29 milczą a pare K leży bezczynnie. Co oni sobie wyobrażają ? Masakra z tym skrillem teraz.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam prośbę mógłby ktoś sprawdzić czy może do swojego konta skrill dodać dodatkowy adres email ? Kiedy próbuje dodać nic się dzieje ani nie pisze że błąd ani że przekroczono dopuszczalnych liczbę adresów email. Poprostu nic klikam i się nie da dodać. Moze ktoś pomóc będe wdzięczny bo nie wiem czy to tylko u mnie tak czy ogólnie tak się teraz ten skrill pier...i
 
Do góry Bottom