>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto paysafecard

ranczo0123 453,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam. Przekroczylem limit na moim koncie paysafecard i wywalilo mi blokade. Nie moge korzystac z konta az do czasu zweryfikowania konta. Problem w tym ze dokumenty wyslalem im od razu z poziomu mojego konta a minal juz ponad tydzien i zero odzewu. Pisalem tez tradycyjnego maila na ich adres i tez nic. Widze, ze maja numer telefonu do kontaktu ale patrzac po tym jak wyglada domyslam sie, ze nie jest to support po polsku wiec z moim kulawym angielskim raczej sie nie dogadam. Mial ktos tez taki problem? Zawsze tak fatalnie dlugo ogarniaja takie sprawy? ;)
 
Semtex 247,1K

Semtex

Użytkownik
Ja od jakiegoś roku już mam z tym problem i cały czas jest informacje po zalogowaniu, że dokumenty nieczytelne. No i powiem szczerze, że już sobie to odpuściłem, ogólnie lipna sytuacja jest z tym PSC nawet depo na Skrilla nie chce puścić tylko trzeba się logować albo podawać dane.
 
ranczo0123 453,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja od jakiegoś roku już mam z tym problem i cały czas jest informacje po zalogowaniu, że dokumenty nieczytelne. No i powiem szczerze, że już sobie to odpuściłem, ogólnie lipna sytuacja jest z tym PSC nawet depo na Skrilla nie chce puścić tylko trzeba się logować albo podawać dane.
O kurcze to ladnie. To mnie pocieszyles :cwl: Przekroczylem limit miesieczny ale czy w nowym miesiacu jak limit sie zresetuje to bede mogl te pieniadze wyjac czy tez ciagle beda zablokowane ze wzgledu na weryfikacje? ;)
 
Semtex 247,1K

Semtex

Użytkownik
Przelać się będzie dało np na Skrilla tylko nie wiem czy też Ci nie wyskoczy ta weryfikacja i bez tego mogą nie puścić. Za to do Polskich firm na pewno przejdzie bo raz jak już straciłem nadzieje na zrobienie czegokolwiek z środkami z MYPSC to przelałem do STS&#39;u i od nich na konto ????
 
lord-of-the-pyramid 26

lord-of-the-pyramid

Użytkownik
Witam. Przekroczylem limit na moim koncie paysafecard i wywalilo mi blokade. Nie moge korzystac z konta az do czasu zweryfikowania konta. Problem w tym ze dokumenty wyslalem im od razu z poziomu mojego konta a minal juz ponad tydzien i zero odzewu. Pisalem tez tradycyjnego maila na ich adres i tez nic. Widze, ze maja numer telefonu do kontaktu ale patrzac po tym jak wyglada domyslam sie, ze nie jest to support po polsku wiec z moim kulawym angielskim raczej sie nie dogadam. Mial ktos tez taki problem? Zawsze tak fatalnie dlugo ogarniaja takie sprawy? ;)
Mi 2 tyg weryfikowali skrill, dopiero po mailu na help@ łaskawie zweryfikowali. Trzeba czekać
 
ranczo0123 453,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja od jakiegoś roku już mam z tym problem i cały czas jest informacje po zalogowaniu, że dokumenty nieczytelne. No i powiem szczerze, że już sobie to odpuściłem, ogólnie lipna sytuacja jest z tym PSC nawet depo na Skrilla nie chce puścić tylko trzeba się logować albo podawać dane.
Kto ma problem z tymi oslami z paysafecard to podpowiadam. Napiszcie im na facebooku wiadomosc prywatna. Normalnie po polsku odpowiadaja ale oczywiscie tez ze 2-3 dni bedziecie musieli poczekac.
 
Do góry Bottom