>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto = utrata pieniędzy

K 2

klepcio

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam dosyć duży problem z bet-at-home. Jako nowy użytkownik chciałem skorzystać z przysługującego mi bonusu 50%. Mimo, że spełniałem wszystkie warunki, pojawiał mi się komunikat, że nie mogę z niego skorzystać, ponieważ jest on skierowany tylko dla nowych graczy.
O tym problemie poinformowałem support. I nagle otrzymałem zaskakującą odpowiedź:
&quot;Zarejestrował Pan dwa konta gracza aby móc na nich skorzystać z promocji co jest niestety niezgodne z naszym regulaminem.
Ze względu na nieuczciwe zachowanie Pana konto gracza zostało zablokowane przez nasz Dział Weryfikacji bez możliwości jego odblokowania.&quot;
Oczywiście zarzut ten jest nieprawdziwy. Zaskakujące i niekonsekwentne jest już samo stwierdzenie Pana konto gracza zostało zablokowane, no bo skoro mam dwa, to czemu zablokowali tylko jedno?:grin:
I tu zaczyna się problem. Bo już mi nie zależy na koncie bet-at-home. Problemem są pieniądze, które miałem wpłacone na konto u bukmachera. Oczywiście nie zostały one zwrócone.
Co najgorsze, urwał się jakikolwiek kontakt mailowy z polskim supportem. Wykonałem nawet telefon na podany macedoński numer kontaktowy, ale tam dowiedziałem się(przy miernej znajomości angielskiego u supportera), że nie jest w stanie mi pomóc, że mam się kontaktować z.. polskim supportem. Problem w tym, że z nimi nie ma żadnego kontaktu.
Jak dl mnie jest to zwyczajne przywłaszczenie mienia. Zablokowano moje konto na wyimaginowanej podstawie i zabrano moje pieniądze. Macie jakiś pomysł, jak dochodzić swoich praw?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Oczywiście zarzut ten jest nieprawdziwy. Zaskakujące i niekonsekwentne jest już samo stwierdzenie Pana konto gracza zostało zablokowane, no bo skoro mam dwa, to czemu zablokowali tylko jedno?:grin:




sam już się przyznałeś.... dwa konta u tego samego buka i sprawa jasna....
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego w tych sprawach bukmacher jest bezwzględny , nie musiałeś zakładać kont na mame , ciocie, wujka itd. tylko grać. Nawet taki prosty i łatwy bukmacher jak Bet-at-home potrafi się domyślać że ktoś chce ich oszukać, Pieniędzy już nie odzyskasz niech to będzie nauczka na przyszłość dla ciebie aby nie robić 10 kont dla głupiej promocji 50 %....
 
K 2

klepcio

Użytkownik
LUDZIE! Przecież piszę, wyraźnie, że mam jedno konto. A ich nielogicznym stwierdzeniem jest to, że blokują tylko jedno konto, gdy posiadam dwa (WEDŁUG NICH).
Konto mam jedno!!!
Czytajcie ze zrozumieniem. Gdybym miał dwa, to support powinien mi napisać, że zablokował mi DWA konta, a nie jedno. Chodzi mi o wytkniecie, że to stwierdzenie pokazuje nieprawdziwość zarzutu ze strony bukmachera... Po co miałbym zakładać drugie konto, skoro na pierwszym jeszcze nie skorzystałem z bonusu? Ogarnijcie się...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jeśli miał byś jedno konto to by ci nie zablokowali, prosta sprawa jeśli zablokowali to oznacza że na twoje dane były założone dwa konta, bukmacher Bet-at-home dziennie obraca &quot;takimi pieniędzmi&quot; że na pewno nie przywłaszczył by sobie twojej kasy nie było by to w ich interesie, bo tym samym zrażał by sobie klientów, na stronie bet-at-home jest adres mailowy suporrta opisz mu wszystko dokładnie i sprawa na pewno się wyjaśni
 
L 147

luminat

Użytkownik
I najwazniejsze, pisz kulturalnie! Bo jak bedzie pisal stylem spod budy z piwem, to będą zlewać twoje maile i nic nie zyskasz.
 
Do góry Bottom