>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zablokowane konto

piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Witam
Mam taki problem. Dzisiaj rano chciałem się zalogować do sportingbet na swoje konto gdzie nawet jakiś czas temu miałem jeszcze jakieś drobne, ale wyskakuje mi błąd przy próbie logowania. Próbowałem przypomnieć hasło bo myślałem że może się pomyliłem ale nie mogłem tego zrobić.
Zagadałem na live chat a pan z obsługi mi mówi że z mojego adresu IP zostało założone uwaga !! 26 kont na różne dane, z różnych części kraju, różniące się od siebie. Ja posiadam neostradę i za każdym razem mam inne IP jak włączam internet. Ale Pan z obsługi stwierdził że to ich nie interesuje bo konta były założone z tego samego IP co i moje, i w związku z tym konto zostało zablokowane moje jak 25 pozostałych !!
Ktoś ma pomysł co zrobić żeby odblokować swoje konto ??
Ktoś miał już taki przypadek z nimi ??
Dodam że nie grałem u nich już od roku, a konto miałem założone jakieś 3 lata temu i nigdy wcześniej nie było z nimi problemów.
Pozdrawiam
 
G 2

gonliss

Użytkownik
Dziwne. Z mojego IP jest na pewno dużo więcej kont niż 26, ok. 40-50, gdyż wiele osób z mojej miejscowości gra tam, a wszyscy mamy jedno zewnętrzne IP. Spróbuj do nich zadzwonić, jak nic nie wskórasz to niestety obawiam się, że swojego konta już nie odzyskasz.
 
Do góry Bottom