• Witamy na bukmacherskie.com

• Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.

KONKURS: Austria - Polska [1. kolejka kwalifikacji Euro 2020] do wygrania 15 freebetów!

1. Betrally

Zadkłady finansowe - Totolotek

Temat na forum 'Systemy Bukmacherskie' rozpoczęty przez marada82, Styczeń 24, 2019.

Więcej tematów od marada82
    1. marada82 Nowy użytkownik

marada82
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      21
      Witam.
      Próbował ktoś obstawiać zakłady finansowe dostępne na stronie Totolotka. Może ktoś ma jakieś doświadczenie i sposób jak to ugryźć. Chodzi o zakłady, dotyczące 4 cyfry po przecinku w średnim kursie EUR, USD, CHF.
      Pozdrawiam

2. tomek004 Nowy użytkownik

tomek004
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Zwykla loteria.

3. $p€kulant Aktywny użytkownik

$p€kulant
      Polubienia:
      84
      Reputacje:
      248
      myślałem, że coś ciekawego dali... to co kiedyś na bet365, zakłady na totolotku z 4 miejscem po przecinku to kpina ;)

4. killua Użytkownik

killua
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      63
      Jak przeczytałem temat to aż sprawdzić musiałem bo początkowo myślałem, że sobie jaja robicie :D
      Przecież ruletka przy tym to jest pewniak...

Poleć forum