>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 22.10.2005

seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Zagłębie po wygranej z Wisłą zdaje się być na fali. W ostatnich 3 meczach u siebie Zagłębie zremisowało 1 mecz i wygrało 2 następne. Legia natomiast w tym sezonie nie spisuje się na wyjazdach zbyt dobrze. Warszawianie na wyjazdach 1 mecz wygrali, 1 przegrali i aż 4 mecze zremisowali. Legia najczęściej z całej Orange Ekstraklasy remisuje w meczach wyjazdowych. Sądzę, że w tym meczu padnie remis. Passa zwycięstw Zagłębia na własnym boisku musi się zakończyć. Legia jest dobrym kandydatem do zakończenia passy Zagłębia. Myślę, że Lubinianie mogą po zwycięstwie z Wisłą poczuć się mocni i troszkę zlekceważyć Legię, która po pokonaniu Wisły Płock zdaje się być w niezłej formie. Mój typ na ten mecz to remis. Ewentualnie za większą stawkę zagram jeszcze na Legię z podpórką.

Expekt
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa -&gt; X (3.10) :oops: 0:1 :oops:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Hmm, w tym meczu trudno wskazać faworyta. Obie drużyny złapały &quot;dech w piersiach&quot;. Odkąd Franciszek Smuda objął posadę trenera Zagłębie przegrało tylko raz. Zagłębie u siebie 2-2-1, a Legia na wyjazdach 1-4-1. Legia gra, co raz lepiej, ostatni wygrali nie z bele kim, bo z Wisłą Płock aż...3-0. Widać, że trener Wdowczyk poukładał zespół. Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza 5-6-6. Realny moim zdaniem w tym meczu jest remis. A więc mój typ X2 a dla odważnych 2
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:1

Kto zagrał typy Marcina ten wygrał, było dokładnie tak jak przewidział. Co prawda typowany przeze mnie remis nie wszedł, ale zagrałem Legię również z podpórką tak jak napisałem pod koniec analizy i tak jak typował Marcin. ????
A tak naprawdę to cieszę się najbardziej dlatego, że Legia wygrała. :p
 
Do góry Bottom