>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagraniczny bukmacher

B 0

biznesprzeznet

Użytkownik
Cześć. Czytałem tutaj wiele tematów na temat gry u zagranicznych buków i mam mętlik w głowie.
Fajnie byłoby gdyby ktoś napisał tutorial z prawdziwego zdarzenia jak grać u zagranicznych bukmacherów od A do Z. Wiadomo, że oprócz samych spraw technicznych jak z tego korzystać dobrze gdyby było podanych kilku którzy nie mają problemów z wypłatami na na portfele internetowe dla Polaków. Znajdzie się coś takiego? ????
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Cześć. Czytałem tutaj wiele tematów na temat gry u zagranicznych buków i mam mętlik w głowie.
Fajnie byłoby gdyby ktoś napisał tutorial z prawdziwego zdarzenia jak grać u zagranicznych bukmacherów od A do Z. Wiadomo, że oprócz samych spraw technicznych jak z tego korzystać dobrze gdyby było podanych kilku którzy nie mają problemów z wypłatami na na portfele internetowe dla Polaków. Znajdzie się coś takiego? ????
Podbijam, mam mętlik ????
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
U zagranicznych buków się gra jak u polskich. Wg mnie najlepsi obecnie dla obywatela mieszkającego w kraju to Unibet i Betsson. Najlepiej jest ustawić dnsy na google ewentualnie śledzić nowe www ktore ustawiają buki typu www.betsson9.com
Ja zawsze wypłacam hajs na konto bankowe , też nie dajmy się zwariować jak nie będziecie wypłacać ogromnych sum co chwilę to nikt nie zwróci na was uwagi
 
Do góry Bottom