>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakład bez ryzyka

jajczak 236

jajczak

Użytkownik
Witam
Pewnie wszyscy kojarzą te bonusik na &quot;super mecze&quot; ( w tym przypadku Chelsea - Psg ), który polega na tym że stawiasz zakład przed meczem i w trakcie meczu i jeżeli coś nie wejdzie to otrzymujesz zwrot. W moim wypadku to wyglądało tak że postawiłem na under 2.5 przed meczem oraz over 2.5 podczas ( najprawdopodobniej tak nie wolno i to jest w pełni zrozumiałe, ale już parę razy tak robiłem i było wszystko ok ). Do dziś nie otrzymałem rozliczenia za zakład przegrany i tu nasuwa się pytanie czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu czy napisać do supportu ? czy lepiej nie bo jeszcze ogarną że tak robiłem i będę w d@#ie ?
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
Ja korzystałem często z tej oferty, niemniej jednak nie w ten sposób jak Ty ale śmiało pisz na czat. Każą CI podać numery zakładów przed meczem i na żywo. Jeśli na żywo był przegrany dostaniesz zwrot, nie ma co się bać ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Na moje wychodzi że po prostu teraz bet skorzystał z regulaminu i nie dał ci zwrotu. A zapewne ma taki zapis, że w razie grania przeciwstawnych zdarzeń pre i live mogą nie zwracać hajsu.
Drugi, mniej prawdopodobny wariant to ten, że zakład live postawiłeś, gdy jeszcze nie grali meczu a oferta była na live. Tak też się zdarza.
 
M 13

machu

Użytkownik
W tego typu promocji zakład przedmeczowy to musi być singiel czy do tego meczu co jest objęty zakładem bez ryzyka mogę dodać inne ?
 
jajczak 236

jajczak

Użytkownik
W tego typu promocji zakład przedmeczowy to musi być singiel czy do tego meczu co jest objęty zakładem bez ryzyka mogę dodać inne ?
&quot;Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom