>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład na dokładny wynik w tenisie - zakład unieważniony?

pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Witam,

Postawiłem zaklad na mecz: S. Grosjean - Juan Carlos Ferrero na dokładny wynik 0:2. Pierwszy set wygrał hiszpan 6:2, a w drugim prowadził 2:1 po czym francuz skreczował i zakład został rozliczony po 1.00. Pytając na livechacie się odesłano mnie do pkt regulaminu gdzie pisze, że firma ma zawsze racje czy coś takiego.

Normalnie po rozegraniu 1 seta powinien sie zaliczać mecz? Tak jest chyba w innych bukach?

Mecz grałem za dosyć pokaźna stawkę więc może mnie tak zrobili w bambuko. Jeśli ktoś kiedyś grał podobny zakład i w 2 secie przeciwnik skreczował, a zakład został rozliczony poprawnie proszę o screen.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
W przypadku zakończenia meczu z powodu wycofania się zawodnika lub jego dyskwalifikacji wszystkie zakłady zostaną unieważnione a stawki pieniężne zostaną zwrócone. Jeżeli spotkanie zostanie przełożone, wszystkie zakłady zostaną uznane za ważne do momentu rozegrania meczu. W przypadku, gdy spotkanie zostanie przerwane wszystkie zakłady zostaną unieważnione a stawki pieniężne zostaną zwrócone.

Zawsze robią zwroty w takiej sytuacji.
 
Do góry Bottom