>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład nie uznany

mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Witam, mam pytanie bo strasznie się zawiodłem.

Czy znaczy ten zakład?
Wisla Krakow v Jagiellonia Bialystok
2nd Half Correct Score
2-0


Bo myślałem że wygram a tu zaskoczenie a w mecz zakończył się na 2-0.
Co jest nie tak?
Czy to o to chodzi że gole zostały strzelone w pierwszej połowie?
 
K 29

kalonek

Użytkownik
Witam, mam pytanie bo strasznie się zawiodłem.

Czy znaczy ten zakład?
Wisla Krakow v Jagiellonia Bialystok
2nd Half Correct Score
2-0


Bo myślałem że wygram a tu zaskoczenie a w mecz zakończył się na 2-0.
Co jest nie tak?
Czy to o to chodzi że gole zostały strzelone w pierwszej połowie?
Dokładnie o to.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
2nd Half Correct Score
2-0
Chodziło o gole strzelone wyłącznie w 2 połowie a wynik w 2 połowie to 0-0. Także poprawnie zakład został przegrany. 2-0 to jest correct score ale 1st half.
Pozdrawiam
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
na milion %, nie pisz i się nie wygłupiaj. Po polsku Twój zakład brzmi &quot;Dokładny wynik 2 połowy&quot; a dokładny wynik 2 połowy to 0-0.
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Konsultantka z suportu Bet365, bo niema czatu na sportingbet więc napisałem do supportu bet365 i wytłumaczyła mi że wynik dotyczy całego meczu.



Bo myślałem że chodzi o to że w drugiej połowie będzie wynik 2-0 ale z całego meczu.

Musiałem się pomylić przy stawianiu zakładu i źle wcisnąć ......**** , wkurzyłem się na maxa.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Przykro mi. Następnym razem jak czegoś nie wiesz to najlepiej zapytaj na forum. Tutaj ludzie Ci wytłumaczą co i jak.
 
K 0

krejzi11

Użytkownik
Podmiana wyniku jadnego zakładu w wielokrotnym .
Welcome




I sent you my e-mail printouts from betclika. As you noted this is not the first time I have time. You know that, fortunately, it was just a small amount of the plant. So I ask you to pay winnings to my account betcklic. These are the three plants.




First, 20 zł rate of 113.28 = 2.265.60
Second, 30 zł rate of 9.20 = 276
The third, 20 zł rate of 11.10 = 222


It&#39;s a small victory, and probably will not be a problem, because I think I deserve a little respect and my contributions are not small. Mr. Thomas, I look forward to 12 noon. If you do not I&#39;ll have, I swear I will do everything in my power for compensation. And really I do not want it. I have enough evidence to win the case that let you believe. At 12 the first letter will go to the ministry and how the Lord realizes week we help victims of crimes. Yours. krejzi11.
13. Rodzaje zakładów - niektóre z typowych rodzajów zakładów to te opisane poniżej. Betclic oferuje jednak wiele więcej rodzajów zakladów, które są opisane w dalszej części dotyczącej zasad poszczególnych dyscyplin.
- wynik meczu - zakłady są stawiane na ostateczny rezultat wydarzenia (np. wygrana u siebie, rmis lub wygrana na wyjeździe w meczu pilkarskim).
 
K 0

krejzi11

Użytkownik
W moich dokumentach jest 6 ostatnich potwierdzeń o waszym oszustwie lub waszego ***** pracownika. oprócz tego mam jeszcze dawniejsze dowody jak na żywo podmieniacie mi zakład na przegrany. oprócz tego mam nagrane na kamerze i wasze przyznanie do popełnienia błędu. To są moje trzy wygrane zakłady na wasze szczęście o małej kwocie.taką ja wpłacam dziennie. Proszę ostatni raz was że do godz. dzisiaj 11. 30 w przed południe mam mieć na swoim profilu łącznie za trzy wygrane 3.800 zł plus premia za dość uczynienie za moje nerwy w kwocie to już, od was zależy a mam nadzieję że się postaracie bo mam ***** dość. Czekam do 11.30 jak nie to nie pisze tam gdzie trzeba .
Konkluzje Rady w sprawie walki z manipulowaniem wynikami sportowymi
2011/C 378/01
RADA UNII EUROPEJSKIEJ
1. PRZYWOŁUJĄC
- fakt, że Rada w dniu 20 maja 2011 r. sporządziła plan prac Unii Europejskiej w dziedzinie sportu na lata 2011–2014 [1], w którym jako temat priorytetowy wskazano manipulowanie wynikami sportowymi i promowanie dobrego zarządzania. W celu nadania europejskiego wymiaru uczciwości w sporcie powołano grupę ekspertów ds. dobrego zarządzania w sporcie, której głównym punktem zainteresowania będzie początkowo między innymi walka z manipulowaniem wynikami sportowymi,
- różne inicjatywy dotyczące kwestii manipulowania wynikami sportowymi podejmowane przez Unię Europejską, w tym debatę orientacyjną dotyczącą związanych ze sportem aspektów gier hazardowych oferowanych w Internecie przeprowadzoną w Radzie w dniu 20 maja 2011 r., zieloną księgę Komisji w sprawie gier hazardowych oferowanych w Internecie w obrębie rynku wewnętrznego [2], komunikat Komisji na temat zwalczania korupcji w UE [3] oraz komunikat Komisji na temat rozwijania europejskiego wymiaru sportu [4],
- zalecenie Rady Europy dotyczące propagowania uczciwości w sporcie w opozycji do manipulowania wynikami sportowymi, zwłaszcza wynikami meczów, stanowiące pierwszy krok w tej dziedzinie [5];
2. ŚWIADOMA, ŻE
1. Manipulowanie wynikami sportowymi stanowi, obok dopingu, jedno z najpoważniejszych zagrożeń dla współczesnego sportu i niszczy wizerunek sportu poprzez narażanie na szwank uczciwości i nieprzewidywalności zawodów sportowych. Jest sprzeczne z podstawowymi wartościami sportu, takimi jak uczciwość, zasada fair play i poszanowanie dla innych. Z uwagi na światową popularność sportu problem nie ogranicza się ani do pojedynczego państwa członkowskiego, ani do konkretnej dyscypliny sportowej. Manipulowanie wynikami sportowymi jest formą sportowego oszustwa i może zachodzić z udziałem nielegalnych karteli bukmacherskich, które potencjalnie mogą być powiązane z praniem pieniędzy.
2. Działania na szczeblu UE służące walce z manipulowaniem wynikami sportowymi powinny uzupełniać działania prowadzone przez ruchy sportowe, organy publiczne i zakłady bukmacherskie.
3. Dla walki z manipulowaniem wynikami sportowymi niezbędne są odpowiednie, skuteczne i odstraszające sankcje, w tym sankcje karne lub dyscyplinarne. W związku z tym Rada z zadowoleniem przyjmuje zlecone przez Komisję opracowanie na temat ram prawnych mających zastosowanie do oszustw w sporcie, a w szczególności do manipulowania wynikami sportowymi, w państwach członkowskich UE.
4. Dobre zarządzanie w sporcie jest niezbędnym elementem walki z manipulowaniem wynikami sportowymi. Takie problemy jak manipulowanie wynikami sportowymi wydają się pojawiać dużo rzadziej tam, gdzie spełniane są standardy dobrego zarządzania, między innymi zakaz robienia zakładów dotyczących własnej dyscypliny sportu, regularne wypłacanie wynagrodzeń zawodnikom, stabilność finansowa i przejrzystość;
3. W ZWIĄZKU Z TYM WZYWA PAŃSTWA CZŁONKOWSKIE I ZAINTERESOWANE PODMIOTY, BY W RAMACH SWOICH KOMPETENCJI I Z UWZGLĘDNIENIEM NIEZALEŻNOŚCI ORGANIZACJI SPORTOWYCH:
1. zachęcały do opracowywania programów edukacyjnych, na przykład na podstawie doświadczeń byłych sportowców, skierowanych do sportowców i działaczy sportowych w celu poprawy świadomości na temat zagrożeń związanych z manipulowaniem wynikami i w celu zapobiegania ich udziałowi w takich działaniach;
2. zachęcały do bliskiej współpracy i wymiany informacji pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi podmiotami, po to by walczyć z manipulowaniem wynikami sportowymi w skuteczny sposób, między innymi w formie jakiegokolwiek stosownego porozumienia międzynarodowego na jakimkolwiek szczeblu, w szczególności dotyczących wymiany informacji na temat wzorcowych rozwiązań w zakresie zapobiegania podejrzanym zakładom w zawodach sportowych, ścigania i monitorowania takich zakładów;
3. zbadały możliwość zlecenia opracowań na temat manipulowania wynikami sportowymi, określenia skali tego zjawiska, istniejących problemów oraz ewentualnych rozwiązań;
4. APELUJE DO PAŃSTW CZŁONKOWSKICH UE, PREZYDENCJI I KOMISJI EUROPEJSKIEJ, BY W RAMACH SWOICH KOMPETENCJI, Z POSZANOWANIEM ZASADY POMOCNICZOŚCI I Z UWZGLĘDNIENIEM SWOJEJ STRUKTURY INSTYTUCJONALNEJ:
1. śledziły toczące się prace dotyczące kwestii manipulowania wynikami sportowymi prowadzone na różnych forach międzynarodowych, w tym na forum Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i Rady Europy, i wnosiły swój wkład w te prace; aby w tym kontekście dostrzegły, że istnieje potrzeba dzielenia się przez państwa członkowskie informacjami i zoptymalizowania wkładu państw członkowskich UE w ten proces;
2. wspierały przyszłe prace na forum grupy ekspertów ds. dobrego zarządzania w sporcie z myślą o nadaniu uczciwości w sporcie europejskiego wymiaru, ze szczególnym uwzględnieniem walki z manipulowaniem wynikami sportowymi, w tym środków prewencyjnych, zwiększania świadomości, dzielenia się wzorcami postępowania, wymiany informacji między państwami członkowskimi, np. w drodze opracowania kompendium wzorców postępowania, wsparcia dla monitorowania i środków wykonawczych w ramach istniejących przepisów prawa oraz rozwijania współpracy między władzami publicznymi, ruchem sportowym i zakładami bukmacherskimi;
3. umieściły w stosownych porozumieniach międzynarodowych, na szczeblu krajowym i unijnym, postanowienia na temat potrzeby współpracy w radzeniu sobie z problemem manipulowania wynikami sportowymi, w szczególności w powiązaniu z nieuregulowanym hazardem;
4. na podstawie wyników toczących się badań rozważyły bezzwłoczne wystosowanie politycznego oświadczenia przez organy publiczne, ruch sportowy i zakłady bukmacherskie;
5. ZWRACA SIĘ DO KOMISJI EUROPEJSKIEJ, BY:
1. nie dublując innych inicjatyw i w ścisłej współpracy z zainteresowanymi podmiotami zastanowiła się nad zleceniem opracowania na temat sytuacji w zakresie manipulowania wynikami sportowymi w UE i poza nią, diagnozującego występujące problemy i identyfikującego istniejące inicjatywy służące walce z tym zjawiskiem, a także zalecającego ewentualne rozwiązania do przyjęcia na szczeblu unijnym i międzynarodowym;
2. promowała walkę z manipulowaniem wynikami sportowymi w ramach dialogu z podmiotami ze świata sportu, w szczególności w ramach Forum Sportowego UE;
3. rozważyła przetestowanie projektów ponadnarodowych w ramach wsparcia dla zapobiegania manipulowaniu wynikami sportowymi, służących w szczególności zwiększaniu świadomości wśród sportowców i działaczy sportowych;
4. rozważyła – na podstawie wyników wyżej wspomnianych opracowań i prac grupy ekspertów ds. dobrego zarządzania w sporcie oraz działań prowadzonych na różnych forach międzynarodowych – przedstawienie wniosku w sprawie zalecenia Rady na temat walki z manipulowaniem wynikami sportowymi;
5. uwzględniła kwestie dotyczące walki z manipulowaniem wynikami sportowymi, w szczególności w powiązaniu z nieuregulowanym hazardem, w swoich dwustronnych kontaktach i stosunkach z odpowiednimi państwami trzecimi.
 
K 0

krejzi11

Użytkownik
Daje sprawe do sadu. Pozew o popełnienie oszustwa i przestepstwa.
Tobą połączy. Jesteś 1 w kolejce. Twój czas oczekiwania w przybliżeniu wynosi 0 min. Dziękujemy.
Imię konsultanta: Jagoda
Jagoda : Witam na czacie Betclic!
Jagoda : W czym mogę pomóc?
krejzi11: witam pani jagodko nareszcie pani jest
krejzi11: ja juz nie moge wie pani
Jagoda : w czym mogę pomóc?
krejzi11: niech pani tylko zerknie na moje ostatni 6 dokumentów co umiescilem na swoim koncieja poczekam dobrze
Jagoda : tak widzę, ale na czym polega problem? czy Pan wie, że my proponujemy zakłady ale zamieszczamy klauzule żeby naszych wyników i relacji nie brać za ostateczne czy oficjalne?
krejzi11: wiem pani jagodo
Jagoda : Wszelkie informacje prezentowane w Betclic, dotyczące wyników i rezultatów powinny być traktowane jedynie jako wytyczne. Mimo że dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane na naszej stronie wyniki były jak najdokładniejsze, prosimy o sprawdzanie rezultatów na oficjalnych stronach wydarzeń. Betclic nie ponosi odpowiedzialności za dokładność prezentowanych informacji oraz za zakłady stawiane na ich podstawie.
Jagoda : my musimy rozliczać z oficjalnymi wynikami
krejzi11: jeden moj zakład został podmieniony widzi pani
krejzi11: ogladałem na żywo i tak było
Jagoda : proszę o numer ja go sprawdzę
krejzi11: a przy karnych nie było klauzuli że regulaminowy czas tylko wynik meczy
Jagoda : nie, nie ja już Panu mówię jak jest u nas w regulaminie
krejzi11: ten co mi u was podmienili to nr zakładu 302A302199502283
Jagoda : Zakłady przedmeczowe i na żywo odnoszą się do regulaminowych 90 minut gry, włącznie z przerwami i czasem doliczonym, ale bez dogrywki lub rzutów karnych, chyba, że określono inaczej.
krejzi11: pani jagodo znam go na pamięć
krejzi11: wiem ale wtedy jest dodatkowy zakład tak jak pisze w regulaminie
Jagoda : nie mogę odnaleźć takiego numeru
krejzi11: widzi pani juz sa jaja ale ja mam wszystkie wydruki
krejzi11: bo od ostatnich komplikacji drukuje zaraz i robie zdjęcie
krejzi11: przysiegam że tego nie popuszcze juz
Jagoda : nie mogę niestety u Pana odnaleźć takieg zakładu, może Pan pamięta datę kiedy go Pan postawił i drużyny
krejzi11: nie chodzi o kase bo to tylko 3 tys
krejzi11: tak bo mam tona wydrukach a pani tez to ma na moich
krejzi11: chodzi o traktowanie klijenta i szacunek
Jagoda : 302A320199502283 to jest prawidłowy numer
krejzi11: 23.02.2013
Jagoda : 302A302199502283 jest błędny który mi Pan podał
Jagoda : sprawdzam teraz
krejzi11: tak
krejzi11: ten
Jagoda : ten numer spisałam z Pana dokumentów
Jagoda : co Pan przesłał
Jagoda : proszę poczekać
krejzi11: tak ja sie tu pomylilem
Jagoda : Podbeskidzie Bielsko Biala - Jagiellonia Bialystok oraz Cologne - Union Berlin nie wszedł
krejzi11: ja mam 2 wydruki i wiem co obstawilem
krejzi11: FC KOELN
krejzi11: zmienil mi ktos na remis a miałem i mam na wygrana
krejzi11: a tenisa ogladałem na zywo w telewizji
Jagoda : przykro mi ale nawet na Pana wydruku jest
Jagoda : że Pan postawił remis
Jagoda : poza tym jeszcze drugi mecz nie wszedł też
krejzi11: tak jak wczorej znaczy dzisiaj o 2.30 argentyne
krejzi11: wyslalem 2 wydruki
krejzi11: jeden wydrukowałem jak wygralem i czekalem az wyplaca i jak wszedlem to byl zmieniony rozumie pani
krejzi11: po co k......a mial by to klamac
krejzi11: jak dziennie wplacam 3 tys
Jagoda : proszę Pana przykro mi ale zostało to sprawdzone i niestety nic się nie da zrobic
krejzi11: a jezeli chodzi o mecz braga to tez nie klamie
krejzi11: ale ja mam dowody nie widzi pani tego
Jagoda : jakie dowody?
Jagoda : proszę Pana sprawdziłam tą pierwszą opisaną przez Pana sytuację i wszytsko się zgadza zz Pana wydrukiem
krejzi11: a jak bym postawil 2000 tys i wygrana byla bu nie 3 tylko 300 000 to co
Jagoda : ja nie rozumiem naprawdę
krejzi11: pani by to zostawila
krejzi11: jak pani nie rozumie czego
Jagoda : wysłał Pan plik zatytułowany wulgarnie i podmianka, wszystko się zgadza z kontem, nie ma żadenj podmianki
Jagoda : nie ma żadnego dowodu na podmiankę
krejzi11: niech pani wejdzie naforyi poczyta pare komentarzy z angli
Jagoda : bardzo mi przykro ale wszystko się zgadza
krejzi11: mam dwa wydruki z mojego konta na ten zaklad
Jagoda : przepraszam Pana bardzo ale muszę zakończyć czat
krejzi11: to co sie stalo
krejzi11: a trzeci mam jak robilem ten zaklad
krejzi11: mam dowod jak nie wiem co
krejzi11: widze ze pani tez toma gdzies
krejzi11: powiem
krejzi11: pani
krejzi11: taka
krejzi11: rzecz
Jagoda : proszę Pana to co Pan wysłał wszystko się zgadza ze stanem konta
krejzi11: kiedys jak nie pochwalilem
krejzi11: pana
krejzi11: tymka
krejzi11: to wybijal mnie na zywo z czadu
krejzi11: a jak robilem zaklad
krejzi11: to go tez wybijal
Jagoda : proszę Pana jak Pan prześle coś co się nie zgadza to my to uznamy
krejzi11: jak sie zgadza
Jagoda : ale jeżeli Pan przesyła dokładne odzwierciedlenie tego co jest na koncie to czego Pan oczekuje?
krejzi11: jak zaklad byl na wygrana
Jagoda : co ja ma zrobic w takiej sytuacji?
krejzi11: a zmieniony na remis
Jagoda : nie był, dwa mecze Panu nie weszły
Jagoda : czego Pan nie rozumie?
krejzi11: przeciez mam
krejzi11: zaklad
krejzi11: przed meczem
krejzi11: zrobiony
Jagoda : nie ma tam nic, jedna kopia jest wyraźna i pokazuje , że Pan dał na remis a druga jest zamazana tylko z rozliczeniem
krejzi11: i wydrukowany
krejzi11: dwie niech pani spojzy
krejzi11: 3 mam przy sobie
Jagoda : tak dwie dokładnie , tak jak powyzej
Jagoda : ????
Jagoda : przecież ja to wszystko widzę
Jagoda : przykro mi
Jagoda : pozdrawiam
Jagoda : Dziękujemy za kontakt i życzymy miłego wieczoru.
Sesja została zakończona przez operatora.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
krejzi11, dlaczego w wątku dotczącego Sportingbet piszesz o problemie w Betclick?
krejzi11: przysiegam że tego nie popuszcze juz
krejzi11: nie chodzi o kase bo to tylko 3 tys
krejzi11: chodzi o traktowanie klijenta i szacunek
Pozostaje życzyć miłej wyprawy na Maltę i walki o szacunek i godne traktowanie klienta. Choć triumfalnego zwycięstwa w sądzie nie przewiduję i szanse na to zresztą minimalne ;)
 
Do góry Bottom