>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakład zawieszony - Betfair

G 0

gerard

Użytkownik
Właśnie teraz, a ściślej od kilkudziesięciu minut, śledzę na Betfair mecz Cracovia - Piast, interesują mnie głównie wahania kursów itp.
Jak dotychczas nic jednak nie wyśledziłem, ponieważ zakład niemal przez całą pierwszą połowę był zawieszony, nie potrafię określić momentu kiedy to nastąpiło, ale wydaje się, że zakład został zawieszony w chwili zdobycia przez Piasta wyrównującej bramki - około 15 minuty.

W związku z tym nasunęły mi się pewne pytania, które kieruje do graczy zajmujących się tzw. Tradingiem.

Czy znacie przesłanki takiego działania? Czy spotkaliście się z tak długotrwałym zawieszeniem zakładu?
Czy w swojej grze bierzecie pod uwagę ryzyko takiego scenariusza, jeśli tak, na jakiej podstawie szacujecie je?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Czy znacie przesłanki takiego działania? Czy spotkaliście się z tak długotrwałym zawieszeniem zakładu?

Czy w swojej grze bierzecie pod uwagę ryzyko takiego scenariusza, jeśli tak, na jakiej podstawie szacujecie je?
1. Standardowa odpowiedź to problemy techniczne, najczęściej brak transmisji. Zdarzają się przypadki zawieszenia od pierwszej minuty, mimo że mecz miał byc na żywo. Często w takich przypadkach odwieszają w przerwie.
2. Takie przypadki zdarzają się na ligach z mniejszymi obrotami austriacka, turecka itp. Czasem warto takie ligi odpuszczać albo wejść po rozpoczęciu, ale to już wiadomo zaczyna się ryzyko.

Jedno muszę stwierdzić, że ostatnio jakby mniej takich &quot;zawieszek&quot;.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja w swojej karierze tradera nie spotkałem się z taką sytuacją. Ale to pewnie dlatego, że gram na rynkach dość płynnych, czyli popularne ligi i mecze. Widać takie zawieszanie spotkań jest kolejnym argumentem (zaraz po małej płynności) żeby opuszczać egzotyczne ligi ????
 
creator 0

creator

Użytkownik
Ja dzisiaj zacząłem zabawę w giełdę zakładów i niestety jestem zawiedziony... Mecze 2 ligi francuskiej były dostępne do obstawiania tylko przed i i pierwszej połowie.
Od początku 2 połowy zakłady są zawieszone i osoba która chciałaby skontrować dany typ jest w kropce. Z tego co widzę tylko popularne ligi są zawieszane w momentach zwrotnych, a niższymi ligami chyba betfair się nie interesuje...
Szczerze mówiąc myślałem, ze jest to bardziej profesjonalna i ambitna firma....
 
G 30

gareth

Użytkownik
Ja dzisiaj zacząłem zabawę w giełdę zakładów i niestety jestem zawiedziony... Mecze 2 ligi francuskiej były dostępne do obstawiania tylko przed i i pierwszej połowie.
Od początku 2 połowy zakłady są zawieszone i osoba która chciałaby skontrować dany typ jest w kropce. Z tego co widzę tylko popularne ligi są zawieszane w momentach zwrotnych, a niższymi ligami chyba betfair się nie interesuje...

Szczerze mówiąc myślałem, ze jest to bardziej profesjonalna i ambitna firma....
Nigdy niczego takiego nie spotkałem. Jeśli zdarzenie ma opcję live to zawsze od początku do końca było ok. Jeśli chodzi o trading to zdarzeń masz wystarczającą ilość na cały dzień i noc. Ja żałuje jedynie, że wyścigi australijskie zazwyczaj nie są na żywo.

Całościowo jest świetnie przemyślana i dopracowana. Praktycznie do mechanizmu rozgrywek (mam tu na myśli sposób obstawiania, przeliczenia, wpłaty, wypłaty, lay, back, informacje i live wideo oraz wiele więcej jeszcze) nie można się przyczepić. Jedyne co mnie denerwuję to sposób poruszania się po stronce i ogólnie grafika. Mogłoby być lepiej. Nie to jest jednak najważniejsze. Prawda?

Ostatnio obstawiałem o ile podniosą się stopy procentowe, jaka będzie ich wartość, kto wygra x factor, czy chelsea zostanie na topie, relegacja portsmouth (tu fajnie poszło po przyjściu Granta), non stop koszykówka, premiership, futbol amerykański do nie dawna, ... Jejku nie wiem co jeszcze ale było tego trochę. Mało?

Betfair to bardzo dobra firma i nie poddawaj się.


P.S Pudziana też obstawiałem ????
 
Do góry Bottom